• Informacje na temat:

  londyn lot

Artykuły na temat: londyn lot
 • Lot do ciepłych krajów w zimie. Gdzie warto jechać?

  ...​Większość z nas przerzuca się własnie z jesiennych kurtek na zimowe. Na zewnątrz coraz chłodniej i raczej nie ma co liczyć na ocieplenie. Marzenia o słońcu i wysokiej temperaturze można zrealizować, wykupując lot do ciepłych krajów. W zależności od tego, jak bardzo chcemy się wygrzać, mamy do wyboru różne miejsca na całym świecie.

 • Majówka z tanimi lotami - wszystkie strony świata

  Majówka na Mazurach lub w Zakopanem może się już znudzić. Jeżdżenie do dobrze znanych miejsc nie daje już tego dreszczyka emocji, który czujemy jadąc w nieznane. Podróże rozwijają i uczą, a także pozwalają na przeżycie niezapomnianej przygody. Poniżej prezentujemy pomysły na majówkę z tanimi liniami lotniczymi.

 • Europejska Noc Muzeów w Londynie. Co warto zobaczyć?

  Europejska Noc Muzeów z roku na rok staje się coraz popularniejsza, a tłumy przed polskimi galeriami świadczą o tym, że impreza podoba się również tym, którzy na co dzień stronią od tego typu rozrywek. Jeżeli chcielibyście wziąć udział w tegorocznej edycji, warto rozważyć wyjazd do któregoś z europejskich miast, na przykład Londynu, w którym zabawa zapowiada się wyśmienicie!

 • Najlepsze miejsca na zakupy w Paryżu, Berlinie i Londynie

  Połączyć zwiedzanie z zakupami? Dlaczego nie! Szczególnie, jeżeli można to zrobić w tak pięknym miejscu jak Paryż czy Londyn. Tak się składa, że są to jednocześnie światowe stolice mody z najlepszymi galeriami i ulicami handlowymi, a takich wyprzedaży jak tu, nie znajdziecie nigdzie indziej.

 • Gdzie James Bond mówi dobranoc

  Londyn jest jedynym miastem na świecie, w którym 3-krotnie odbyły się igrzyska olimpijskie, a podczas otwarcia ostatnich, 2 lata temu, głównymi bohaterami byli królowa i jej najsłynniejszy agent 007 w atrakcyjnej postaci Daniela Craiga.

 • Wybierasz się do tego niezwykłego miasta-państwa i nie wiesz, jak odpowiednio przygotować się do wyjazdu? Szukasz informacji dotyczących potrzebnych dokumentów, lotów do Singapuru lub ubezpieczenia zdrowotnego? Zapoznaj się z kilkoma pomocnymi wskazówkami!

 • W Nowym Jorku walczyłam z tremą i... śnieżycą

  Katarzyna Łęcka to ambasadorka Polski na świecie. Jako projektantka ma już za sobą debiut na Tygodniach Mody w Londynie i Nowym Jorku. O tym, jak wyglądają kulisy pokazów mody w światowych stolicach mody, zgodziła się opowiedzieć w wywiadzie.

 • ...teraz, idac z jakims Czechem na piwo w Monachium i prowadzac nie zawsze politycznie poprawne rozmowy o Homo Germanicus. Stajemy sie jednym i dogadujemy w lot, chociaz z drugiej strony mnie drazni, jak...

 • Podróż do Londynu z dzieckiem

  Musisz, chcesz lub po prostu lubisz latać do Londynu, a odkąd pojawiło się dziecko, nie wiesz, jak zaplanować swój dzień w domu, a co dopiero w podróży? Nic nie szkodzi, podpowiemy, jak przygotować malucha do niesamowitych wakacji i co zobaczyć, abyście bezstresowo i przyjemnie spędzili czas.

 • Niezapomniany wieczór – pomysły na zabawę idealną

  ...w pamięci. Jeśli zaś lubicie podróżować, warto przewertować oferty biur podróży i odwiedzić np. Budapeszt, Londyn czy Mediolan. 5. Śpiewnie i kolorowo - zwykłe wyjście na miasto również może być(...) zwariowanego - skok na bungee, ze spadochronem czy lot w tunelu aerodynamicznym. Stuprocentowe zadowolenie oraz wspomnienia na lata gwarantowane! 4. Weekendowy wypad - kto powiedział, że wieczór...

Wideo na temat: londyn lot
 • Elton John ma nietypową infekcję. Odwołał koncerty

  Elton John cierpi na nietypową infekcję bakteryjną. Muzyk gorzej się poczuł podczas lotu z Chile do Wielkiej Brytanii. W Anglii trafił na dwie doby do szpitala, gdzie został szybko zdiagnozowany i poddany leczeniu. Wszystkie majowe koncerty Eltona zostały odwołane. Artysta do koncertowania ma powrócić 3 czerwca podczas występu w Londynie. Źródło:Associated Press Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: londyn lot
 • Re: ​Dziesięć mitów o Dubaju

  lot Londyn -Dubaj(w dwie strony) koszt ok. Ł200

 • Re: Tadeusz Wrona: Wymarzona żona dla pilota

  A LOTu nie stać na Airbusy?PO aferze Amber Gold/OLT LOT ma zbankrutować bo ktoś chce go przejąć dlatego zginął Petelicki? zakazać lotów nad terenami zabudowanymi! a pociągom nie straszna mgła czy wulkany kolej na kolej+tiry na tory!w Europie do 1000 km szybkie pociągi zastępują samoloty bezpieczniej wygodniej szybciej taniej ekologicznie można rozmawiać przez tel komórkowy podczas podrózy mieć