• Informacje na temat:

  łódzkie

Artykuły na temat: łódzkie
 • Łódzki Fashion Weekend

  W łódzkiej Manufakurze zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje jesienne. Na scenie pojawi się, m.in. Ilona Felicjańska i Daniel Wielęba. Wszystkiemu będą się przyglądać gwiazdy telewizji, kina i estrady. Nocne zakupy oraz najlepsza kawa w mieście to okazja nie tylko do nocnego szaleństwa lecz również szansa na wygranie wycieczki do Brazylii!

 • Moją najlepszą zmianą, taką która wpłynęła na mnie i na moje życie jest przejście na wegetarianizm.

 • Ewa Wachowicz uwiodła smakiem

  ...4 czerwca 2016 r. w hotelu andel’s w Łodzi odbyła się ósma edycja Kolacji Charytatywnej z cyklu „Przyjaciele Gotują”, organizowana przez łódzkie Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”. Ponad 300 gości, znane postaci ze świata sportu, kultury i show biznesu, pyszne jedzenie, ale przede wszystkim szczytny cel tego kulinarnego wydarzenia – wsparcie leczenia małych i dużych pacjentów trzech łódzkich...

 • Tomasz Zarzycki. Wybrano Mistera Polski

  O ten tytuł, w Teatrze Capitol w Warszawie, walczyło siedemnastu finalistów. Bezkonkurencyjny okazał się reprezentant województwa łódzkiego - Tomasz Zarzycki. Kim jest nowy Mister Polski?

 • Piękna Polska: Skierniewice

  Najlepsze warzywa i owoce w kraju oraz ciekawa historia. Są powody, by odwiedzić to miasto w województwie łódzkim.

 • Chęć sukni silniejsza niż wszystko

  Łódzkie plastyczki marzyły o projektowaniu swetrów à la Chanel. Kiedy po studiach poszły do pracy, od dyrekcji zakładów odzieżowych usłyszały, że mają szyć normalnie, bo to fabryka, a nie dom mody. O tym, kto, jak i w co ubierał Rzeczpospolitą Ludową opowiada Aleksandra Boćkowska, autorka książki „To nie są moje wielbłądy. O modzie w PRL”.

 • Katarzyna Bonda "Lampiony"

  W Łodzi wybucha panika. Nieobliczalny podpalacz terroryzuje i paraliżuje miasto. Nie wiadomo, która ulica, budynek, kamienica będą następne. Mnożą się pytania i wątpliwości, pojawiają się nowe ślady. Co skrywają łódzkie podziemia? Czy można dokonać zbrodni z miłości do miasta? Na miejsce przyjeżdża profilerka Sasza Załuska. By rozwiązać sprawę musi zmierzyć się ze swoim największym lękiem...

 • Kylie Minogue w Polsce

  Australijska gwiazda pop wystąpi 30 października w łódzkiej Atlas Arenie.

 • Iza Kała: Śmiejemy się z samych siebie!

  Kobieta – dynamit! Aktorka, stand-uperka, one-woman-showka, konferansjerka i improwizatorka! Wrocławianka po Łódzkiej Szkole Filmowej, obecnie przeprowadzona z Warszawy do Krakowa.

 • Weronika Książkiewicz zachwyca na Instagramie

  Książkiewicz jest absolwentką PWSFTiTV w Łodzi. Na swoim koncie ma role teatralne w łódzkich teatrach, a także w krakowskim Teatrze Bagatela i warszawskim Teatrze 6. Piętro.

Zdjęcia na temat: łódzkie
Wideo na temat: łódzkie
 • Beata Szydło porwana do tańca na spotkaniu wyborczym

  Beata Szydło podczas podróży po kraju szydłobusem odwiedziła we wtorek (4.08) województwo łódzkie. Podczas jednego ze spotkań z wyborcami kandydatka PiS na premiera została zaproszona do tańca. (TVN24/x-news)

 • TUBE NATION: Rzutnik "Ania"

  Rzutnik B-9 "Ania". Mówi wam to coś? Produkowany w latach 70. i 80. przez Łódzkie Zakłady Kinotechniczne. Cena takiego używanego projektora na serwisach aukcyjnych waha się w granicach od 200 do nawet 600 złotych. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII CO DRUGI WTOREK O 19:00.

 • Trojaczki idą po tytuł Miss Polonia

  O tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2018 zawalczą 23 kandydatki. Wśród nich będą trojaczki: Aleksandra, Joanna i Małgorzata Gotner. W "Dzień Dobry TVN" powiedziały, dlaczego zdecydowały się wziąć udział w konkursie. Czy lubią się upodabniać do siebie? Siostry Gotner wybrały ten sam kierunek studiów. Czy zamieniały się kiedyś na egzaminach?

Dyskusje na temat: łódzkie