• Informacje na temat:

  lizbona hotele

Artykuły na temat: lizbona hotele
 • Madonna płaci codziennie za dach nad głową 2700 euro

  Amerykańska piosenkarka Madonna, która od kilku tygodni mieszka w Portugalii, płaci codziennie za wynajmowany w Lizbonie apartament 2700 euro. Hotel Pestana, w którym mieszka obecnie, ma być tymczasowym miejscem zakwaterowania artystki.

 • Óbidos. Co warto zobaczyć?

  Przelot na trasie Warszawa – Lizbona – Warszawa tanimi liniami to koszt około 600 zł. Z lotniska w Lizbonie do Óbidos najlepiej dojechać metrem (linia czerwona do stacji Saldanha i linia żółta do stacji...

 • Casa (czyt. kaza), jak popularnie nazywają to miasto Marokańczycy i Francuzi, jest jednym z najbardziej barwnych miejsc w Maroku. Z jednej strony nowoczesne dzielnice, z drugiej smak i klimat Orientu.

 • Trener Ronaldo jest wziętym... ojcem chrzestnym

  ...- FC Porto, Sporting i Benfikę Lizbona - przyznał, że nie jest fanatykiem piłkarskim. - Od zawsze kibicowałem Benfice. To mój ukochany klub. Jednak, jako trener muszę zapominać o moich osobistych(...) hotelem Palacio w podlizbońskim Estoril, w którym przez kilkanaście lat był szefem działu napraw. Portugalski inżynier i trener znany jest w Polsce z udziału w rozgrywanych w 2012 r. nad Wisłą...

 • Algarve - piękno plaż i egzotycznej tradycji

  Plaże Algarve zaliczane są do najpiękniejszych na świecie, ze złotym piaskiem, błękitną wodą i skalistymi klifami, a tradycja regionu tworzy egzotyczną mieszankę wpływów arabskich i europejskich. Nic dziwnego, że ta część Portugalii jest jednym z najbardziej popularnych celów wycieczek w kraju.

 • Coimbra - miasto opowiadające historię Portugalii

  .... Wynajęcie samochodu – ok. 50 euro za dzień. Można też dojechać pociągiem. Bilety od 20 euro. Hostele od 20 euro, a hotele Pousadas – od 50 euro.

 • Zagrzeb - przewodnik po stolicy Chorwacji

  Turyści odwiedzający Chorwację często omijają jej stolicę. Warto wybrać się do Zagrzebia na weekend lub odwiedzić go przy okazji wyprawy nad Adriatyk.

 • 7 cudów Portugalii

  Każdy kraj ma takie miejsca, z których jest szczególne dumny. Portugalia posiada blisko osiemset zamków, pałaców, fortec, klasztorów i innych zabytków, które zasługują na uwagę. Siedem z nich dzierży zaszczytny tytuł najpiękniejszych "cudów Portugalii".

 • Cesária Évora: Bosa śpiewaczka

  Podbiła świat po pięćdziesiątce. Na swoich warunkach. Nie pozwalała specom od wizerunku przerabiać się na „bardziej atrakcyjną”. Do końca występowała bez butów i bez makijażu. A po powrocie z tras koncertowych ekscytowało ją, że będzie mogła... prasować rzeczy dla rodziny i szukać młodego kochanka. Niezwykła biografia Cesárii Évory autorstwa jej przyjaciółki Elżbiety Sieradzińskiej odkrywa nieznane epizody z życia „Bosonogiej diwy".

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  Skąpana w słońcu Kreta, Capri z Lazurową Grotą, Cypr czy Majorka? A może Uznam lub Bornholm na Bałtyku? Wszystkie wyspy bardzo kuszą... Pomożemy Ci wybrać tę najlepszą dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dyskusje na temat: lizbona hotele
 • Getta dla starych - nie!

  Także bardzo polecam Portugalię.Np. wybrzeże lizbońskie-wiele kurortów,piękne plaże nad Atlantykiem.Blisko Lizbona-można samemu zwiedzać kiedy ma się na to ochotę(dobry dojazd z kurortów).Nasze biura turystyczne maja taką ofertę.Prywatnie nie jest taniej(przelot,mieszkanie i wyżywienie).Hotele 3 i 4 *.Dobry jest wariant wyjazdu- tydzień zwiedzania i tydzień odpoczynku.Obidos-urokliwe,Lizbona