• Informacje na temat:

  les hotele

Artykuły na temat: les hotele
 • Alpy francuskie: Pod nami góry

  Słońce gwarantowane przez 300 dni w roku. Długość tras liczona w setkach kilometrów. Wśród atrakcji loty widokowe, dyskoteka na stoku, uciechy gastronomiczne i spojrzenie ze szczytu Pic Blanc na jedną piątą terytorium Francji. Tak kuszą stacje narciarskie Alpe d’Huez i Les 2 Alpes we francuskim departamencie Isère, zaliczane do dziesiątki najlepszych w kraju.

 • Hawajskie wesele

  Aloha! Witajcie na Hawajach! Takimi słowami oraz tradycyjnym wieńcem ze świeżych kwiatów lei witani są turyści przybywający do Honolulu. Już od samego przylotu można tu poczuć prawdziwie hawajski klimat.

 • Jej wysokość Rock'n'Roll

  ...wejść do kuchni, gdy mama smażyła pulpety, i powiedzieć: "Beverly, posłuchaj, co pisze Arystoteles!", wspomina Patti. Często czytał na głos fragmenty Biblii, starając się sprowokować rodzinę do dyskusji...

 • Angelina Jolie wróciła do pierwszego męża?

  Jak podała brytyjska prasa bulwarowa, Angelina Jolie i znany z "Trainspotting" angielski aktor Jonny Lee Miller, ponownie są razem.

 • Robbie Williams: The Heavy Entertainment Show

  Koniec czekania! Robbie Williams oficjalnie powrócił i ma się świetnie! Dwunasty krążek w karierze wokalisty "The Heavy Entertainment Show" trafił 4 listopada na półki sklepowe, a już teraz z płyty dobrze znane są aż trzy utwory - tytułowy, "Party Like A Russian" i najnowszy singiel "Love My Life".

 • ​Narty w Szwajcarii, czyli gdzie wybrać się na zimowe szaleństwo

  ...różnorodnych szlaków narciarskich, 500 km tras saneczkowych, a do tego źródła termalne, luksusowe hotele, spa, pyszna kuchnia... Każdy odkryje tutaj coś dla siebie! Sezon trwa bardzo długo, obfitując w śnieg(...) imponujące szczyty Alp i lodowce. Okolice Jeziora Genewskiego Prawie 80 wyciągów i 230 km tras zjazdowych znajdziemy również w pobliżu Genewy. Kurorty Glacier, Gstaad, Les Mosses czy Leysin...

 • ...w kotlinie małej wioski Les Crosets. – Zjedźmy stąd kolejką linową do Champery i dalej do Chatel – zaproponowałam zmęczona i tak też zrobiliśmy. Czwartego dnia zaliczyliśmy jedną z narciarskich „karuzel”, czyli tras biegnących po kole. Można je pokonać zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub w drugą stronę. Wybraliśmy kolejność Chatel – Avoriaz – Les Crosets – Champussin – Morgins – Chatel...

 • W delikatności i szlachetności róż…

  ... można odnaleźć sekret idealnie harmonicznej kompozycji, niezależnie od tego, czy będą to pąki róż ukryte za szczeblami ptasich klatek, kaskady różyczek na białych paterach czy pojedyncze kwiaty wplecione we włosy Panny Młodej.

 • ...wprost na stoku. W Belleville mamy najdłuższe trasy w Europie. W czasie jednego zjazdu nartostradą bez trudu odwiedzimy oddalone o 15 km Saint Martin. To centrum mniejszego ośrodka Les Menuires, ale oczywiście połączonego wyciągami także z sąsiednimi dolinami. Atmosfera Les Menuires jest spokojniejsza. Więcej tu rodzin z dziećmi, które też mają swoje dyskoteki.

 • Martynika. Zaproszenie do raju...

  ...zakwaterowana w Club Med Les Boucaniers, każdy dostaje na rękę opaskę, którą będzie nosić przez najbliższy tydzień. Wsiadamy do autokaru i jedziemy na południe, w kierunku miejscowości Sainte-Anne(...) rano. Czas na krótki rekonesans. Club Med Les Boucaniers to ogromny, położony na dwudziestu kilku hektarach ośrodek wypoczynkowy. Kilka restauracji, bary, sklepy, baseny, boiska, korty. W ciepłym...