• Informacje na temat:

  lech

Artykuły na temat: lech
 • WyLuzzuj się na Fest! Tymon Tymański i Lech Janerka na Polu Mokotowskim

  ...będziemy Lecha Janerkę, autora utworów takich jak "Rower" i "Konstytucje 2006". Indywidualista, tworzący muzykę bardzo osobistą, której pozorna przebojowość ukrywa głęboki, często bardzo osobisty(...), T-Love, Tadeusz Nalepa, IRA, Maciej Maleńczuk, VooVoo, Renata Przemyk czy Maanam Lolek Luzz Fest vol. 10 17 kwietnia (wtorek) - Tymon Tymański 18 kwietnia (środa) - Lech Janerka Pub Lolek, ul...

 • Wiganna Papina: Pomogłam przy pogrzebie Lecha Kaczyńskiego

  Wiganna Papina jest nie tylko znaną stylistką gwiazd, ale także ekspertem od wizerunku polityków. Współpracę z rodziną Kaczyńskich zaczęła podczas kampanii prezydenckiej w 2005 roku - dbała wówczas o stylizacje zarówno Lecha Kaczyńskiego, jak i jego żony Marii. W następnych latach, już w czasie prezydentury Kaczyńskiego, również bywała odpowiedzialna za jego wizerunek podczas wystąpień...

 • Lech Wałęsa: Jeden człowiek, wiele legend

  Najnowszy film Andrzeja Wajdy wydobywa z cienia postać Lecha Wałęsy. Specjalnie dla SHOW swoje spotkania z politykiem wspomina Beata Tadla, która poznała... dwóch różnych Wałęsów.

 • Lech Janerka

  Lech Janerka to niezwykła postać na krajowej scenie muzycznej. Żyjący na uboczu artysta jest szanowany i doceniany zarówno przez fanów, jak i dziennikarzy muzycznych. Janerka to postać już niemal kultowa, choć sam muzyk zapewne wolałby nie być określany w ten sposób.

 • Próżność Lecha Janerki

  ...- To łechcze moją próżność - mówi o koncercie Nowe Brzmienie Lecha Janerki sam muzyk. We Wrocławiu wystąpi między innymi z Kasią Nosowska, Stanisławem Soyką i Czesławem Śpiewa.

 • Zagra Lecha Wałęsę!

  To będzie wydarzenie roku! Andrzej Wajda wyreżyseruje film o Lechu Wałęsie!

 • To on zagra Lecha Wałęsę

  Robert Więckiewicz już zapuszcza wąsy. I czuje ciężar roli, którą otrzymał. To jego wybrał reżyser Andrzej Wajda (85) do swojego najnowszego filmu. Film zatytułowany „My, naród polski” ma być opowieścią o życiu Lecha Wałęsy (68). Wkrótce ruszają zdjęcia. Premiera we wrześniu 2012 r.

 • Lechcoaster wśród największych rollercoasterów na świecie

  Informacja o powstaniu w przyszłym roku największego w Europie Środkowej i Wschodniej rollercoastera o nazwie Lech zelektryzowała cały świat fascynatów dobrej zabawy. Wzbudziła również niemałe zainteresowanie wśród tych, którzy pilnie śledzą zmiany w Śląskim Wesołym Miasteczku.

 • Danuta Wałęsa: Liczy na ślub kościelny córki

  Była prezydentowa ma ciągle nadzieję, że jej najmłodsza córka Brygida, stanie kiedyś przed ołtarzem i zostanie żoną w obliczu Boga. Lech Wałęsa nie uznaje bowiem ślubów cywilnych.

 • Co warto zobaczyć w Augsburgu?

  Augsburg to niemieckie miasto, na prawach powiatu. Leży w Bawarii nad rzekami Lech i Wertach. Znane jest w Europie za sprawą wielu zabytków i jednego z największych węzłów kolejowych w całej Bawarii.

Zdjęcia na temat: lech
Wideo na temat: lech
 • Robert Biedroń: szarganie dobrego imienia Lecha Wałęsy jest niesmaczne i robi złą reklamę Polsce

  Lech Wałęsa jest symbolem, który należy szanować – twierdzi Robert Biedroń. Jego zdaniem dążenie obecnych władz do zdyskredytowania byłego prezydenta jest niesmaczne i negatywnie wpływa na postrzeganie Polski za granicą. Prezydent Słupska zaznacza, że staje w obronie Wałęsy, mimo że nie podziela jego poglądów politycznych. (źródło: Newseria Lifestyle)

 • Marta Kaczyńska: Lech Wałęsa był dla mnie przez długi czas autorytetem

  Marta Kaczyńska opowiedziała o swojej książce "Moi rodzice", w której opisuje życie tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich. Kaczyńska wyjawiła również, jak układają się jej relacje ze stryjem Jarosławem Kaczyńskim oraz zdradziła, czy zamierza zaangażować się w politykę. - Można stryjowi powiedzieć "nie" - przyznała. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości zdementowała

 • Wiganna Papina pomagała przy pogrzebie Lecha Kaczyńskiego

  Pomaga się ludziom, a nie opcjom politycznym - mówi stylistka. Zaznacza też, że po katastrofie smoleńskiej nawet przedstawiciele opozycji wspierali Martę i Jarosława Kaczyńskich. Zdaniem Wiganny Papiny nikt w takiej sytuacji nie odmówiłby pomocy.

Dyskusje na temat: lech