• Informacje na temat:

  łeba nad morzem

Artykuły na temat: łeba nad morzem
 • Leżące pośród wód miasto latem pęka w szwach. Do spędzenia urlopu tutaj zachęca nie tylko piękna nadmorska plaża, ale także bliskość jezior Sarbsko i Łebsko oraz Słowińskiego Parku Narodowego.

 • Ciekawe miejsca w Łebie

  Leży między morzem a dwoma jeziorami: Łebsko i Sarbsko. Jeśli dodamy sąsiedztwo Słowińskiego Parku Narodowego, nie ma wątpliwości, że to najpiękniej położona miejscowość wypoczynkowa na polskim wybrzeżu.

 • Łeba - ruchome wydmy i ukryte pod piaskami miasto

  Nazywana jest Pompejami nad Bałtykiem. To tutaj kręcono "Seksmisję" i " O dwóch takich, co ukradli księżyc". Prócz bajecznych plaż i ruchowych wydm Łeba ma wiele innych zalet.

 • Mateusz surfuje w Łebie

  Z deską i żaglem mierzyli się zawodowi sportowcy, olimpijczycy oraz gwiazdy. Aktorowi przyda się trening fizyczny. Już 16 sierpnia Mateusz wraz z trójką przyjaciół wyrusza z Warszawy na samochodową wyprawę w głąb Syberii. Zamierzają dotrzeć aż do Magadanu nad Morzem Ochockim! Łeba, 3 sierpnia Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach SHOW, w sprzedaży od 17 sierpnia...

 • Majówka 2013 nad Bałtykiem

  Tegoroczny długi weekend majowy jest wyjątkowo długi. Wystarczą 3 dni urlopu, aby cieszyć się aż 9 dniami wypoczynku. Skuszeni zeszłoroczną piękną pogodą podczas pierwszych dni maja już dziś intensywnie poszukujemy miejsc na majówkę 2013 nad morzem.

 • Plaże nudystów nad Bałtykiem

  Naturyści nie mają w Polsce łatwo. Ich manifestacja nagości często mylona jest z bezwstydnością i godzeniem w dobre obyczaje. Poza tym wszystko utrudnia fakt, że w przeciwieństwie do większości krajów Unii Europejskiej, u nas brakuje oficjalnej organizacji skupiającej naturystów. Mimo tego nie narzekają na brak miejsca do opalania nad Bałtykiem.

 • ...... od mojego pierwszego wpisu :-) nie wiem, czy dokładnie, czy nie dokładnie - nie sprawdziłam daty, ale znowu jest zima, znowu jestem nad morzem, odpoczywam,...

 • Najpiękniejsze plaże Bałtyku

  Każdego roku nad Bałtyk ściągają miliony turystów. Powód jest jeden. W całej Europie nie ma takich plaż jak u nas. Białe, szerokie i piaszczyste. Na dodatek z roku na rok stają się coraz czystsze.

 • Pięknych miejsc do relaksu nad wodą nie musimy szukać setki czy nawet tysiące kilometrów od Polski. Są na wyciągnięcie ręki!

 • Zimna woda, gorące uczucia

  Zespół Kulturka śpiewa, że "Bałtyk jest chłodnym morzem i dlatego miłość nad morzem udać się nie może". Czy aby na pewno temperatura wody przekłada się na intensywność uczuć?

Dyskusje na temat: łeba nad morzem
 • Re: Miejscowości nad Bałtykiem, które musisz odwiedzić

  Tak te wymienione miejscowości nadają się do zwiedzania ale nie do wypoczynku. Jakbym chciała czuć smród spalin w dużych miastach nad morzem to bym wolała nie jechać wcale bo u mnie tego też dostatek .Nie pisze tu akurat o Dębkach czy Karwi te jeszcze uszły by w tłoku ale Świnoujście,Ustka, Łeba,Darłowo ,Sopot itp nie dziękuję wolę nadmorskie dziury gdzie czuć bryzę morską i żywice w lesie

 • Re: Jakie atrakcje oferuje Kołobrzeg?

  Tylko polskie morze na dłuższy pobyt, co roku od 5lat spędzam z synkiem miesiąc nad morzem, Łeba, Ustka, kolobrzeg i Sopot, Krynica Jesteśmy w Polsce, wiemy co nas czeka wystarczy ze moczymy nóżki a kiedy chcemy popływać to idziemy na basen. Kiedy słyszę ze tutaj nie ma co zwiedzać i robić to nie wierze. Zoo, wydmy spacery, parki jurajskie, golf, skanseny, muzea, trasy rowerowe, jeziora, konie

 • -

  -

  Granitko, Łeba to pomysł Pasqoodnika, ale generalnie szukamy nad morzem, to nie musi być akurat Łeba. Jak wiesz o czymś to ja chętnie posłucham :)