• Informacje na temat:

  lanzarote w trzy dni

Artykuły na temat: lanzarote w trzy dni
 • ...tajemnicze czerwone góry, kuszące plaże i ogromne fale Atlantyku: Lanzarote, najbardziej wulkaniczna spośród wysp kanaryjskich, to raj dla surferów, wielbicieli filmów Science Fiction i wszystkich, którzy po prostu łakną słońca.

 • Mars na Ziemi

  Tajemnicze czerwone góry, kuszące plaże i ogromne fale Atlantyku: Lanzarote, najbardziej wulkaniczna spośród wysp kanaryjskich, to raj dla surferów, wielbicieli filmów Science Fiction i wszystkich, którzy po prostu łakną słońca.

 • Wakacje na ​Wyspach Kanaryjskich

  Wybierz się na wulkaniczny archipelag Wysp Kanaryjskich! Ten całkiem popularny, lecz nie zawsze doceniany cel wycieczek zapewnia nie tylko cały rok ciepłych, słonecznych dni, ale też mnóstwo atrakcji: luksusowe kurorty, warunki do uprawiania sportów wodnych i możliwości zwiedzania historycznych miast.

 • Możesz uratować te kobiety!

  ...12-13 grudnia odbędzie się kolejny Maraton pisania listów organizowany przez Amnesty International. Każdy może wziąć w nim udział i napisać apel w obronie osób, którym grozi niebezpieczeństwo(...) Birtukan Mideksa jest przetrzymywana w więzieniu Kaliti, na obrzeżu stolicy kraju. Przez kilka miesięcy przetrzymywano ją w więziennej izolatce o powierzchni dwóch metrów kwadratowych...