• Informacje na temat:

  lana

Artykuły na temat: lana
 • Lana del Rey przeszła metamorfozę

  Piosenkarka w swoich utworach inspirowała się amerykańską popkulturą lat 50. i 60. Jej melancholijne piosenki okazały się ciekawą i oryginalną propozycją. Sama Lana też wyglądała, jakby przeniosła się na scenę z przeszłości - ubierała retro sukienki, czesała włosy w fale i nie zapominała o kociej kresce na powiece. Choć wielu zarzucało jej wokalne braki, utwory sprzedawały się świetnie...

 • se-lan.com

 • se-lan.com

 • Lana del Rey ma poważne problemy zdrowotne

  ..."Z powodów medycznych, niezależnych od naszej woli, artystka jest zmuszona do odwołania wszelkich planów związanych z promocją jej płyty w Europie w najbliższym czasie" - brzmi oficjalny komunikat. Kilka dni temu, Lana odwołała również dwa radiowe występy. Na razie te "medyczne powody" nie zostały sprecyzowane. Miejmy nadzieję, że Lana szybko wróci do zdrowia.

 • Lana Del Rey wyznała z kim sypia

  Raz zapozuje topless, innym razem wda się w romans, a jeszcze innym oświadczy że zaśpiewa na cudzym ślubie. Lana del Rey już nie raz udowadniała, ze wie jak zwrócić na siebie uwagę. Ostatnio podała dziennikarzom informację, że „spala z większością ludzi z branży muzycznej”.

 • Żar się z nieba leje

  A wtedy wszyscy się pocimy. Jedni tyle, ile potrzeba dla zdrowia; u innych proces ten przekracza granice normy.

 • Prześladowca Lany Del Rey w więzieniu

  19-letni Zachary Self włamał się do domu piosenkarki w Malibu w Californi w listopadzie 2015 roku. Lany nie było w tym czasie w domu, a włamywacz został zauważony przez pracowników budowy. Udało mu się jednak uciec z miejsca zdarzenia przed pojawieniem się policji.

 • Uwaga, żar się z nieba leje!

  Wystawianie odkrytej głowy i karku na silne działanie słońca grozi porażeniem (udarem) słonecznym.

 • Hej lala, bucik ci się rozwala!

  W autobusie tłok. Na wolnym miejscu obok młodej dziewczyny siada mężczyzna. Po chwili kładzie palce na jej nodze i zaczyna przesuwać dłoń ku górze. Ona wstaje i zmieszana wysiada z autobusu. Niby nic się nie stało, ale pozostał niesmak i poczucie, że przekroczono jakąś granicę. Do takich i podobnych doświadczeń, związanych z molestowaniem w przestrzeni publicznej, przyznaje się ponad 80% Polek.

 • Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą, Anna Kryszkiewicz

  "Jimmy Joe", "Malowana lala", "Tato, kup mi dżinsy", "Trzysta tysięcy gitar", "Chłopak z gitarą", "Jedziemy autostopem...". Chyba nie ma człowieka w naszym kraju, który nie słyszał o Karin Stanek. Każdy zna jej przeboje, wie, że miała dwa charakterystyczne warkoczyki, grała na gitarze, a na estradzie poruszała się tak, że zapierało dech! Mało kto jednak zna jej życie.

Zdjęcia na temat: lana
Wideo na temat: lana
Dyskusje na temat: lana