• Informacje na temat:

  lachowicze

Artykuły na temat: lachowicze
 • Nowa miłość Kasi Kowalskiej

  Kasia Kowalska znów jest zakochana. Wygląda na to, iż rana po poprzednim, nieudanym związku, została już zaleczona i piosenkarka widywana jest od jakiegoś czasu u boku Jędrzeja Lachowicza.

 • Postać literacka zwykle kojarzy nam się z bohaterem nie realnym, żyjącym tylko w świecie danej książki. Jednak postać literacka to również autentyczne osoby. I taką właśnie rzeczywistą, faktyczną, autentyczną bohaterkę chcę przedstawić jako moją ulubioną postać literacką.

 • Deszczowa piosenka w Teatrze Roma

  Premiera legendarnego musicalu odbyła się 29 września 2012 roku, a już 20 stycznia TM ROMA zaprezentuje DESZCZOWĄ PIOSENKĘ po raz setny. Najnowsza inscenizacja to kolejny wielki sukces tej stołecznej sceny!

 • Ania Dąbrowska: miłość zamiast samotności

  Została także zaproszona do udziału w nagraniu kompilacyjnego albumu "Projekt SI 031", na którym zaśpiewała z grupą Homosapiens, a także wykonała własną kompozycję z Jackiem Lachowiczem ze Ścianki. Swój pierwszy album "Samotność po zmierzchu", wydany w lutym 2004 roku, przygotowywała dość długo i starannie. Za całość produkcji odpowiadał Bogdan Kondracki (Futro). Dąbrowska jest kompozytorką...

 • Na własny rachunek

  Nie dajcie się nabrać. Pozornie oschła i wyniosła Monika Brodka to wciąż radosna 21-latka. Sama przyznaje: Odkąd wygrałam Idola, moje życie to rollercoaster. O szybkim dojrzewaniu, samotności w wielkim mieście i azylu w rodzinnym domu opowiada Marcie Bednarskiej.