• Informacje na temat:

  la tania wyjazdy

Artykuły na temat: la tania wyjazdy
 • Tani roaming

  Wyjazd za granicę zawsze łączył się z ograniczeniem rozmów telefonicznych ze względu na wysokie koszty. Na szczęście niedługo to się zmieni!

 • Tani Sylwester w Europie

  ...​Sylwester to wyjątkowy moment, dlatego warto spędzić go w oryginalnym miejscu i z wyjątkowymi ludźmi. Wiele osób spędza go romantycznie ze swoją drugą połówką, inni organizują wyjazdy ze znajomymi. My podpowiadamy, gdzie w Europie można dobrze bawić się w ostatnią noc roku, nie wydając zbyt wiele.

 • Podróże: Taniej całą rodziną

  ...posiadacze KDR mogą promocyjnie kupić roczną REGIOkartę (140 zł), która uprawnia do zakupu biletów w taryfie RAZEM z dodatkowym ok. 30-proc. upustem. Kilka sposobów na tańsze wyjazdy wakacyjne 1. Warto...

 • Praktyczne informacje przed wyjazdem do Irlandii

  Wybierasz się do Irlandii? Sprawdź, jakich dokumentów potrzebujesz, który miesiąc jest najlepszy na podróż, a także ile kosztują noclegi w tym pięknym kraju.

 • Wolne dni mogą upłynąć bez stresu, jeśli uda się nam zabezpieczyć przed nieplanowanymi wydatkami! Podpowiemy, na co powinnaś zwrócić uwagę, by nie przepłacić podczas wypoczynku.

 • 7 sposobów na tani urlop

  Wypoczynek przed sezonem lub po nim może nas kosztować nawet o 500 zł taniej. Musimy tylko mądrze go zaplanować i korzystać z należnych nam zniżek.

 • 4 rzeczy, o których warto wiedzieć, planując wyjazd za granicę

  Urlop poza sezonem wakacyjnym ma swoje plusy. Jeśli należysz do grona szczęśliwców, którzy mogą go wtedy zorganizować, skorzystaj z krótkiego przewodnika i zaplanuj udany wyjazd za granicę. Dzięki kilku ważnym wskazówkom uda Ci się odpocząć z dala od domu, ale bez przykrych niespodzianek.

 • Limity bagażowe w tanich liniach lotniczych

  Podróże po Europie zostały zdominowane przez tanie linie lotnicze. Nie ma w tym niczego złego - wręcz przeciwnie - już za kilkadziesiąt złotych i w klika godzin można znaleźć się na ciepłej greckiej plaży, w paryskiej kawiarni albo w jednym z podlondyńskich parków rozrywki.

 • Majówka z tanimi lotami - wszystkie strony świata

  Majówka na Mazurach lub w Zakopanem może się już znudzić. Jeżdżenie do dobrze znanych miejsc nie daje już tego dreszczyka emocji, który czujemy jadąc w nieznane. Podróże rozwijają i uczą, a także pozwalają na przeżycie niezapomnianej przygody. Poniżej prezentujemy pomysły na majówkę z tanimi liniami lotniczymi.

 • 7 powodów, by już teraz zaplanować sylwestrowy wyjazd

  Do Sylwestra pozostało już mniej niż 100 dni i choć wydaje się, że to dużo czasu, by zaplanować wyjazd, warto zacząć planowanie już teraz..

Dyskusje na temat: la tania wyjazdy
 • Re: Ślubne marzenie Polaków? Dogonić rozmachem USA

  I po cholere ten ślub, żeby mordę ktoś mógł zalać? jak się bawić to tylko w plenerze, wyjechać na wakacje, naprawdę odpocząć, a nie planować coś co krótko trwa i nic z tego nie będzie, często nieplanowane i spontaniczne wyjazdy zapamiętuje się do końca życia. Nie musi to być Polska bo wcale nie jest tania.

 • Re: Ślubne marzenie Polaków? Dogonić rozmachem USA

  i po cholere ten ślub, żeby mordę ktoś mógł zalać? jak się bawić to tylko w plenerze, wyjechać na wakacje, naprawdę odpocząć, a nie planować coś co krótko trwa i nic z tego nie będzie, często nieplanowane i spontaniczne wyjazdy zapamiętuje się do końca życia. Nie musi być Polska bo wcale nie jest tania.