• Informacje na temat:

  la serena

Artykuły na temat: la serena
 • Serena Williams pokazała córkę

  Serena Williams jest jedną z najlepszych rakiet świata, a jej wszystkich sukcesów nie sposób wyliczyć.

 • Serena Williams zachwyca po porodzie

  Serena Williams i jej partner, Alexis Ohanian, pierwszego września tego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Para niemal natychmiast zamieściła zdjęcie córeczki na Instagramie.

 • Serena Williams na... macierzyńskim korcie

  ..."Nie mogę się doczekać macierzyństwa, podobnie jak nie mogę doczekać się powrotu na kort" - wyznaje w jednym z ostatnich wywiadów Serena Williams. "Zawsze myślę o tym, co dalej: myślę o kolejnym zwycięstwie, następnym trofeum" - dodaje słynna tenisistka.

 • Serena Williams: Piękno pochodzi z wewnątrz

  Jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek na świecie jest nie tylko podziwiana za swój talent i osiągnięcia; bywa ona bardzo często obiektem drwin z uwagi na swój wygląd. Jak pogromczyni kortów radzi sobie z krytyką? "Piękno pochodzi z wewnątrz"" - powtarza Serena Williams.

 • Serena Williams naga na okładce

  Serena Williams, mistrzyni olimpijska i jedna z najlepszych tenisistek w historii tego sportu, znana jest z wyrazistych strojów i odważnych wypowiedzi. Jednak od kiedy jest w ciąży jej wizerunek(...) jego okładce Serena w całej, ciążowej okazałości! Tenisistka ma na sobie jedynie cieniutki łańcuszek owinięty wokół talii, a pełne piersi zasłania rękami. Gratulujemy odwagi i pięknego zdjęcia! A Wam...

 • Serena Williams o porodzie: Mogłam umrzeć

  ...​Serena Williams udzieliła wywiadu dla magazynu Vogue, w którym opowiedziała o trudnych chwilach po narodzinach córki. Gwiazda sportu była bliska śmierci.

 • Serena Williams wyszła za mąż! Mamy zdjęcia!

  Serena Williams i jej ukochany Alexis Ohanian 16 listopada powiedzieli sobie sakramentalne „tak”! W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia.

 • Serena Williams spodziewa się pierwszego dziecka

  Świat tenisa wstrzymał oddech - jedna z najwybitniejszych tenisistek wszechczasów opuszcza kort tenisowy i robi sobie przerwę od sportu. Serena Williams po raz pierwszy zostanie mamą!

 • Serena Williams pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

  W święta jedni zajadają się makowcem, inni po raz kolejny oglądają Kevina, a jeszcze inni… się zaręczają. Ten trzeci scenariusz wybrała Serena Williams, która w Boże Narodzenie powiedziała „tak” Alexisowi Ohanianowi. Teraz sportsmenka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojego pierścionka zaręczynowego. I trzeba przyznać, że jest to dość intrygująca błyskotka.

 • Serena Williams: Trudno nie słyszeć całego tego jadu i złości

  Serena Williams.

Zdjęcia na temat: la serena
Wideo na temat: la serena
 • Amy Schumer bez retuszu w kalendarzu Pirelli 2016

  Zdjęcie amerykańskiej komiczki Amy Schumer robi furorę w sieci. Fotografia trafi na karty kalendarza Pirelli 2016. W jego przyszłorocznym wydaniu nie zobaczymy roznegliżowanych zdjęć modelek. Słynna Annie Leibovitz sfotografowała też m.in. tenisistkę Serenę Williams czy artystkę Yoko Ono. Większość kobiet jest ubrana, jednak Schumer pozuje w samej bieliźnie, trzymając w dłoni kubek kawy. Co ciekawe, zdjęcie nie zostało poddane obróbce, a na brzuchu gwiazdy widać fałdki. "Czułam, że wyglądam...

Dyskusje na temat: la serena