• Informacje na temat:

  la plata

Artykuły na temat: la plata
 • Zdrowie płata figle na urlopie

  Nawet na najlepiej zaplanowanych wakacjach czasem zdarzają się zdrowotne wpadki. Radzimy, co robić, by nie zakłóciły ci wypoczynku.

 • Moda płata figle

  Nie wszystko co jest modne, dobrze się prezentuje. Gorzko przekonują się o tym gwiazdy, które są zbyt wierne modzie lub za bardzo pragną się wyróżnić, kończą jako własne karykatury. Oto nasz ranking 7 najgorszych stylizacji ostaniach tygodni.

 • Szybkie ciastka z płatów Brick, kremu i truskawek na Dzień Matki oraz Menu na kolejny tydzień.

  We Francji jutro obchodzony będzie Dzień Matki, jak co roku w ostatnią niedzielę maja, przypada to piękne Święto. Zazwyczaj szykuję coś smacznego dla moich...

 • Maski na twarz Marion SPA nasączone w formie płata

  Firma MARION Kosmetyki stworzyła serię masek w formie włókiennego płatu w kształcie twarzy nasączonego aktywnymi substancjami.

 • Jak nie dać nabrać się na złej jakości znicze

  Marta Budzyńska, dziennikarka specjalizująca się w tematyce ekonomicznej i Paweł Plata, producent zniczy i lampionów opowiadają o kosztach związanych z ozdabianiem grobów oraz o tym, jak wybrać najlepszy produkt.

 • ​The Treatment Lotion Hydrating Mask La Mer

  The Treatment Lotion Hydrating Mask La Mer to głęboko nawilżająca maska w luksusowej formule płatów, pozwalającej na doświadczenie uzdrawiającego nawilżenia - zawsze i wszędzie.

 • Rycerz Mieczy Zdumiewa Cię, jak bardzo ktoś mógł się zmienić. A może to wcale nie złośliwość losu, tylko… Twej podświadomości? Pamięć płata figle i jest...

 • Szostka kier. Zajmij się tym do czego masz smykałkę. Czeka cię wielka radość, a do tego i pieniądze. No cóż, pogoda płata figle. Nie słuchaj meteorologów....

 • Sama wybierasz? Tak ci się tylko wydaje!

  Z kim warto iść na podryw, aby osiągnąć sukces? Dlaczego czasami wolimy pracować za darmo? Ile trzeba zapłacić za leki, aby były skuteczne? Jak firmy komponują oferty, abyśmy wydali więcej pieniędzy? Dan Ariely, profesor psychologii i ekonomii behawioralnej, w swojej książce "Potęga irracjonalności" pokazuje, jakie figle płata nasz umysł na co dzień. O mechanizmach, które stoją za irracjonalnymi decyzjami i o ekonomii behawioralnej, rozmawiamy z psycholog Julią Kołodko.

 • Zmień swój mózg, zmień swoje ciało, Daniel G. Amen

  Badania potwierdzają, że związek między mózgiem i ciałem jest naprawdę zadziwiający. Jeśli chcesz pozbyć się „oponki”, musisz poprawić funkcjonowanie płatów czołowych. Jeżeli chcesz pożegnać się z bólami głowy, musisz uspokoić mózg. Doktor Daniel G. Amen pokaże ci, jak usprawnić funkcjonowanie mózgu i dzięki temu poprawić kondycję fizyczną, zgubić zbędne kilogramy i zachować młodość.

Zdjęcia na temat: la plata
Wideo na temat: la plata
 • Zmysłowe smaki: Pastel Azteca

  Pochodząca z kuchni meksykańskiej Pastel Azteca to rodzaj zapiekanki. Między płatami tortilli kryją się kolejne warstwy aromatycznego nadzienia, na które składają się: pomidorowy sos z dodatkiem czerwonej fasoli, mus z awokado, mozzarella, grillowany kurczak... To pyszne danie o wyrazistym smaku nikogo nie pozostawi obojętnym - i będzie świetną alternatywą dla popularnych naleśników meksykańskich lub chili con carne, które chyba nam już nieco spowszedniały... Koniecznie wypróbujcie nasz...

 • Aktor chce ostro dopiec przyjacielowi

  George Clooney słynie z zamiłowania do robienia innym żartów. Jego ulubioną ofiarą jest Brad Pitt, któremu płata psikusy od czasu współpracy przy „Ocean’s Eleven”. Clooney przykleił wówczas naklejkę w kształcie liścia marihuany do auta kolegi i liczył, że policja zatrzyma go w celu przeszukania. Od tego czasu Pitt pozostaje czujny na każdym kroku. Clooney zapowiedział jednak, że szykuje wielką zasadzkę na Brada, która, jak się śmieje, zakończy jego karierę. George dodał, że żart ten planował...

 • Zmysłowe smaki: Pastel Azteca

  Pochodząca z kuchni meksykańskiej Pastel Azteca to rodzaj zapiekanki. Między płatami tortilli kryją się kolejne warstwy aromatycznego nadzienia, na które składają się: pomidorowy sos z dodatkiem czerwonej fasoli, mus z awokado, mozzarella, grillowany kurczak... To pyszne danie o wyrazistym smaku nikogo nie pozostawi obojętnym - i będzie świetną alternatywą dla popularnych naleśników meksykańskich lub chili con carne, które chyba nam już nieco spowszedniały... Koniecznie wypróbujcie nasz przepis!

Dyskusje na temat: la plata