• Informacje na temat:

  la palma oferta

Artykuły na temat: la palma oferta
 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  Niegdyś wyjazd w polskie góry był zadowalający, jeśli chodzi o spędzenie ferii. Dziś Polacy wyjeżdżają za granice - nie tylko w poszukiwaniu ośnieżonych stoków, na których mogliby poszusować na nartach. Szukają też kierunków, gdzie będą mogli wygrzać się pod palmami.

 • Ze złotymi plażami i turkusowym morzem, palmami i gajami pomarańczy... Chcesz do raju? Przyjedź tutaj...

 • Marzy ci się lenistwo pod palmami? Zamiast tęsknić za podróżą na koniec świata, jedź do spa. Wybraliśmy takie, które oferują wspaniałe, egzotyczne zabiegi i… przystępne ceny.

 • RRA. Piękne plaże nawet zimą

  ..., wysadzane palmami promenady, rozmaite kawiarnie z kawą z tutejszych plantacji, wykwintne restauracje oraz miejsca serwujące lokalną kuchnię.

 • Uwaga: Podróże odkształcają

  Mamy wakacje. Pewnie wiele osób planuje urlop za granicą. Biura turystyczne wywieszają w oknach swoje oferty, linie lotnicze ogłaszają sezonowe promocje. Granice się pootwierały, ceny wpadły w konkurencję i w efekcie co raz więcej Polaków może pozwolić sobie na przyzwoite wakacje pod palmą, czy weekend w dowolnej stolicy Europy.

 • Tekst: Dominika Frankowska Hawana i Trynidad miasta z innej epoki Wędrówki po kolorowych ulicach kończą się wieczorem w knajpkach rozbrzmiewających energetyczną muzyką. „Perła Karaibów” rzuca czar bez względu na porę roku. Teraz jednak warto rozejrzeć się za ofertami, bo ceny są niższe niż w sezonie, a temperatura na...

 • Wakacje na Wybrzeżu Hiszpanii - poznaj regiony!

  Czego oczekujesz od wakacyjnego wyjazdu? Chcesz znaleźć się w jednym z modnych kurortów czy może wolisz spacerować po uroczych uliczkach małych miasteczek? Bez względu na to, czego szukasz – możesz być pewien, że znajdziesz to w słonecznej Hiszpanii. Poznaj najpopularniejsze wybrzeża kraju i sam zdecyduj, które z nich stanie się celem twoich wakacji.

 • ...oferta aquaparków i kąpielisk termalnych, relaksacyjne spacery na nartach nad brzegiem Szczyrbskiego Jeziora (Štrbské Pleso) czy Liptowskiego Morza albo saneczkowe zjazdy z Hrebienoka oraz niezwykłe(...) prowadzi wiele szlaków tematycznych (także kulinarnych). W uzdrowisku Merano (Meran) zachwyci krajobraz miasteczka otoczonego palmami z potężnymi wierzchołkami gór w tle. Informacje ✣ Autostrady...

 • Egzotyka coraz popularniejsza

  Polacy coraz chętniej planują urlop poza sezonem wakacyjnym. Okazuje się też, że rośnie zainteresowanie turystyką egzotyczną, a w tym roku będzie taniej niż w ubiegłym.

 • ...wywarło na mnie największe wrażenie. Dotarłam na rajską plażę z białym piaskiem i palmami kokosowymi, taką z pocztówek. Z gałęzi słychać było krzyk ogromnych, kolorowych papug. Tak chyba wygląda raj na(...) wybrali tę opcję, wracali zachwyceni. Za to nie oparliśmy się pokusie kupienia miejscowych owoców. Tutaj, pod palmami, smakują jak nigdzie indziej. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Przed...