• Informacje na temat:

  la palma jaki hotel

Artykuły na temat: la palma jaki hotel
 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  Niegdyś wyjazd w polskie góry był zadowalający, jeśli chodzi o spędzenie ferii. Dziś Polacy wyjeżdżają za granice - nie tylko w poszukiwaniu ośnieżonych stoków, na których mogliby poszusować na nartach. Szukają też kierunków, gdzie będą mogli wygrzać się pod palmami.

 • Chorwacja. Wybrzeże palm i cyprysów

  ..., gdy wybieraliśmy się na spóźnione wakacje. Zamieszkaliśmy w jednym z hoteli pośród piniowych i cyprysowych zagajników na Półwyspie Babin Kuk. Po rozpakowaniu bagaży udaliśmy się na słynną dubrownicką(...) się zabytkowe rezydencje kupców i bogaczy. Do miejskich bram starego Dubrownika mieliśmy z hotelu ok. 2,5 km. Całe zabytkowe centrum otoczone jest średniowiecznymi murami.  - Są tak potężne, że...

 • Robert De Niro planuje otworzyć luksusowy hotel w Londynie

  Amerykański aktor Robert De Niro przystąpił do projektu budowy luksusowego hotelu w centrum dzielnicy Londynu Covent Garden. Aktor ma udziały w podobnym projekcie w Nowym Jorku.

 • La Ciotat: Jak Greta Garbo

  ...są w centrum. Ale to nie Cannes, gdzie hotele zastawiają każdy wolny kawałek piasku swoimi parasolami i leżakami. W La Ciotat jest dyskretnie i kameralnie. Miejscowi przychodzą na plażę z piknikowymi(...) wysadzany palmami, wzdłuż którego rozlokowały się kawiarnie i restauracje. Na placyku starsi panowie grają w boulle. Rzucanie kulami musi być ekscytujące, bo robią to godzinami. Obserwujemy grę, zajadając...

 • ...burżujów sprzed ponad 100 lat. Socjalistyczne idee w jakiejkolwiek formie wywołują u mnie odruchową niechęć. Zdążyłam przecież pożyć trochę w schyłkowej (na szczęście!) fazie tego ustroju. To, co zastałam(...). Widok niby ten sam, co z góry, ale inna perspektywa. Po lewej – stare, dostojne hotele. Przed nimi ogródki restauracji i kawiarni. Gości niewielu. Zaludni się tu w weekend. Po placu otwartym na...

 • Ze złotymi plażami i turkusowym morzem, palmami i gajami pomarańczy... Chcesz do raju? Przyjedź tutaj...

 • 3 osobliwe miejsca szwajcarskich Alp

  Leżaki pod prawdziwymi palmami w Saas Fee, bernardyn z beczułeczką w Zermatt, książę Karol z żoną Kamilą w Davos. Uroki Szwajcarii na wyciągnięcie ręki.

 • Rajskie wakacje – tylko na wyspie! Jesienią wciąż masz zapewnioną pogodę, piękne widoki i plaże pod palmami. Możesz wypocząć w tej scenerii i... nie zbankrutować!

 • Jak z fantazją roztrwonić miliony

  Palma w doniczce za 10 tysięcy euro, całe miasteczko za 14 milionów dolarów - takie zachcianki miewają gwiazdy. Nic dziwnego, że czasem popadają w finansowe tarapaty.

 • Dubaj: Miasto czy fatamorgana?

  Dubaj oszałamia i bije kolejne rekordy: ma najwyższy budynek na świecie, najwyższy na świecie hotel, największą sztuczną wyspę i największe centrum handlowe. Dzięki ogromnym inwestycjom jest tu ciekawie, bezpiecznie i zielono. I ciepło przez cały rok.