• Informacje na temat:

  la palma jaki hotel

Artykuły na temat: la palma jaki hotel
 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  Niegdyś wyjazd w polskie góry był zadowalający, jeśli chodzi o spędzenie ferii. Dziś Polacy wyjeżdżają za granice - nie tylko w poszukiwaniu ośnieżonych stoków, na których mogliby poszusować na nartach. Szukają też kierunków, gdzie będą mogli wygrzać się pod palmami.

 • Chorwacja. Wybrzeże palm i cyprysów

  ..., gdy wybieraliśmy się na spóźnione wakacje. Zamieszkaliśmy w jednym z hoteli pośród piniowych i cyprysowych zagajników na Półwyspie Babin Kuk. Po rozpakowaniu bagaży udaliśmy się na słynną dubrownicką(...) się zabytkowe rezydencje kupców i bogaczy. Do miejskich bram starego Dubrownika mieliśmy z hotelu ok. 2,5 km. Całe zabytkowe centrum otoczone jest średniowiecznymi murami.  - Są tak potężne, że...

 • Robert De Niro planuje otworzyć luksusowy hotel w Londynie

  Amerykański aktor Robert De Niro przystąpił do projektu budowy luksusowego hotelu w centrum dzielnicy Londynu Covent Garden. Aktor ma udziały w podobnym projekcie w Nowym Jorku.

 • Indie, Goa: Hotele z historią

  ...rozrywkowym indyjskim stanie. To nie było Goa z popularnych wyobrażeń: kraina słońca, piasku, hazardowych rejsów wycieczkowych i imprez techno. I byłam szczęśliwa, że nie było to Goa jakiego szukałam(...) odrestaurowana i przerobiona na hotel przez właściciela Varuna Sooda, goańskiego biznesmena z zamiłowaniem do starych kolonialnych domów. Po kilku deszczowych nocach w Macao Suite  - ogromnym pokoju z łożem...

 • ...burżujów sprzed ponad 100 lat. Socjalistyczne idee w jakiejkolwiek formie wywołują u mnie odruchową niechęć. Zdążyłam przecież pożyć trochę w schyłkowej (na szczęście!) fazie tego ustroju. To, co zastałam(...). Widok niby ten sam, co z góry, ale inna perspektywa. Po lewej – stare, dostojne hotele. Przed nimi ogródki restauracji i kawiarni. Gości niewielu. Zaludni się tu w weekend. Po placu otwartym na...

 • Ciemna strona Los Angeles

  Wycieczka przez Los Angeles może być jak jazda przez ogromny wysadzany palmami cmentarz.

 • Ze złotymi plażami i turkusowym morzem, palmami i gajami pomarańczy... Chcesz do raju? Przyjedź tutaj...

 • 36 godzin w Dubaju

  Dubaju nie sposób ignorować. Jego przywódcy i deweloperzy dumnie trąbią, że to właśnie w tym mieście w Zatoce Perskiej znajduje się najwyższy budynek świata (Burj Khalifa), najwyższy hotel świata (JW Marriott Marquis Dubai), największa sztuczna wyspa Palm Jumeirah i największe na świecie centrum handlowe (Dubai Mall).

 • 3 osobliwe miejsca szwajcarskich Alp

  Leżaki pod prawdziwymi palmami w Saas Fee, bernardyn z beczułeczką w Zermatt, książę Karol z żoną Kamilą w Davos. Uroki Szwajcarii na wyciągnięcie ręki.

 • Rajskie wakacje – tylko na wyspie! Jesienią wciąż masz zapewnioną pogodę, piękne widoki i plaże pod palmami. Możesz wypocząć w tej scenerii i... nie zbankrutować!