• Informacje na temat:

  la liga

Artykuły na temat: la liga
 • Liga aktorskich dżentelmenów

  Uwielbialiśmy ich oglądać na szklanym ekranie: w serialach, filmach i w Teatrze Telewizji. Kochaliśmy i podziwialiśmy za role niezwykłych mężczyzn. Ale też za nienaganną prezencję i szacunek dla kobiet. Za klasę w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym...

 • Liga trampkarzy

  Niby nic - kawałek płótna na gumowej podeszwie i sznurówki. A jednak stały się obiektem pożądania milionów. Dawniej tylko na spacery, dziś awansowały na czerwony dywan. Ania Przybylska marzy, by brać w nich ślub. Julia Pietrucha zielonym conversom zawdzięcza pierwszą rolę w filmie. Iza Kuna chodziła w nich do kościoła. A Maciek Miecznikowski przed koncertem maluje je brokatem. Gwiazdy i ich trampki.

 • Adidas: UEFA Champions League Star Edition

  Inspiracją dla linii zapachowej produktów do pielęgnacji była idea współzawodnictwa i dążenia do doskonałości, pozwalająca kibicom każdego dnia celebrować swoją pasję i fascynację tą wspaniałą grą. Jako najbardziej prestiżowy klubowy turniej piłkarski w Europie, Liga Mistrzów UEFA, skupia najlepszych graczy świata na jednej z najchętniej oglądanych corocznych imprez sportowych na naszej planecie...

 • W prestiżowej lidze

  Peugeot i Renault odnoszą sukcesy tak długo, jak trzymają się z dala od rynku luksusowych aut. Czy nowe 508 i Safrane będą pierwszymi wyjątkowo popularnymi prestiżowymi samochodami z Francji?

 • Warkocz musi furkotać

  ...​Liga mistrzyń. Dziewczyny wstępują do "Mazowsza" jak do zakonu. Tu trzeba poddać się regule, zmierzyć z legendą, podporządkować jej swoją prywatność. W zamian jest artystyczna przygoda, podróże, pełne sale, owacje publiczności. I duma, bo "Mazowsze" to nie tylko śpiew i tańce w kolorowych wiankach, to część naszej historii. A dla Moniki, Izy i Anny sposób na życie. Kolorowe jak ich stroje.

 • Weryfikuj dziś swoją postawę względem ludzi. Jeśli zadasz zbyt wiele, zwróć uwagę, co oczekują od Ciebie inni. Nie zawsze musisz grać w pierwszej lidze....

 • Luksemburg: Miasto milionerów

  Chociaż Luksemburg zajmuje niewielkie terytorium - jest zaledwie pięć razy większy od Warszawy - należy do najbogatszych państw na świecie i, dzięki zręcznej dyplomacji, gra w pierwszej lidze państw Unii Europejskiej.

 • Anna Lewandowska nudzi się na meczach Roberta?

  - Te mecze zaczynają być nudne - skomentowała na swojej stronie internetowej ostanie wyczyny Roberta Lewandowskiego jego żona Anna. - He, he oczywiście żart, żart!! - dodała natychmiast. Bayern pokonał we wtorek w Lidze Mistrzów Dinamo Zagrzeb 5:0, a Lewandowski strzelił trzy gole.

 • Kasia działa charytatywnie

  Wprawdzie na początku czerwca Kasia Cichopek (26) wycofała się z życia publicznego, ale dla akcji charytatywnej "Kolorowe boiska, czyli szkolna pierwsza liga" zrobiła wyjątek.

 • powtarzam cały czas ze mam wielkie szczescie, chcialabym zeby ta passa trwala cale zycie... przy szpitalu w ochojcu do ktorego wyslal mnie moj neurolog...

Zdjęcia na temat: la liga
Wideo na temat: la liga
 • Rzuciła sport, by zostać aniołkiem Victoria's Secret

  Zanim Elsa Hosk została aniołkiem Victoria's Secret i jedną z najbardziej pożądanych modelek świata, była bardzo obiecującą koszykarką. Po ukończeniu szkoły średniej przez 2 lata grała nawet w lidze szwedzkiej, ale w końcu zaczęło brakować jej czasu na łączenie sportu i modelingu. Dlatego też postanowiła zakończyć profesjonalną karierę i oddać się w pełni pracy na wybiegu. Szwedka przyznaje jednak, że lata regularnych treningów bardzo pomagają jej w utrzymaniu odpowiedniej sylwetki.

Dyskusje na temat: la liga