• Informacje na temat:

  kwiatowy festiwal

Artykuły na temat: kwiatowy festiwal
 • Z ogrodów - do szaf i mieszkań, czyli kwiatowy zawrót głowy

  Od kwiecistych sukienek w stylu boho i festiwalowych wianków po florystyczne elementy wystroju wnętrz, takie jak tablice botaniczne, plakaty czy tapety autorstwa znanego kreatora mody. Nasze mieszkania rozkwitną w tym sezonie tysiącem pąków - kwiaty to najmodniejszy deseń tego lata.

 • Dwa tygodnie po Wielkanocy na wyspie zaczyna się kwiatowe szaleństwo – cudowny festiwal na cześć wiosny!

 • W dniach 7-10 grudnia w krakowskim Kinie Pod Baranami odbędzie się 9. Festiwal Filmu Niemego: Z milczącej Iberii...

 • Edyta Górniak spaceruje w kapciach

  ...55. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu dobiegł już końca. Przez trzy dni na scenie amfiteatru odbywały się tematyczne koncerty, w których wzięli udział m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Margaret, Natalia Szroeder, Katarzyna Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, zespół Kombi i wielu, wielu innych.

 • Prosto z Cannes

  Słynny festiwal filmowy jest także festiwalem mody. To prawdziwe święto wyrafinowanej elegancji! Zobacz, czyje kreacje zachwyciły nas najbardziej w tym roku.

 • Diabeł pod pępkiem

  Isobel Varley ma 70 lat. Nie prowadzi jednak typowego życia emerytki. Zamiast piec ciasta i niańczyć wnuki, jeździ po świecie prezentując swoje ciało na pokazach i festiwalach tatuażu.

 • Pięć sposobów na najmodniejszą stylizację włosów

  ...mieć już w 10 minut - mówi Monika Klinikowska z firmy Magia. Co ważne i wygodne, przed i po cięciu nie trzeba używać żadnych innych narzędzi ani środków np. do utrwalenia stylizacji. Festiwalowe(...) letnich wieczorów, koncertów i festiwali. Intensywnie apetyczne kolory Słony karmel, soczyste mango, caffe latte - to kolory, które brzmią równie smakowicie, jak wyglądają. Inspiracji możesz...

 • ...przechadzki głównym deptakiem miasta otoczonym kolo rowymi dywanami kwiatowymi. Na końcu alei znajdziesz słynne tężnie, gdzie za niewielką opłatą możesz napawać się powietrzem bogatym w jod i ozon(...) znajdziesz wiele zabytkowych fontann. W centrum Parku Zdrojowego znajduje się zabytkowa muszla koncertowa, w której często odbywają się koncerty i festiwale piosenki. Nie przegap okazji, aby zobaczyć...

 • 10 modowych hitów 2018 – kup je już w styczniu!

  ...i sukienki typu open shoulder będą hitem nie tylko w sezonie letnim. 6. Powrót wzorów floral Ciąg dalszy inspiracji z lat 60. i 70. to tkaniny zadrukowane kwiatowymi motywami. Zamiast(...) festiwale.

 • Kraj Basków. Hiszpania jakiej nie znacie

  ...współczesnej. Sam budynek jest jak rzeźba, a przed nim stoją: kwiatowy gigantyczny psiak, kolorowe tulipany i megapająk. Radosne, dające do myślenia dzieła najsłynniejszych współczesnych artystów(...) wodzie. Dzięki Izabeli, a potem jej córce i wnuczce kurort pokochały światowe elity. Dziś miasto słynie z dwóch festiwali (filmowego i jazzowego) oraz wspaniałej plaży. Tu też przypada najwięcej...