• Informacje na temat:

  kulig

Artykuły na temat: kulig
 • Joanna Kulig na gali BAFTA

  Ten rok zdecydowanie należał do Joanny Kulig! Aktorką zachwycają się niemal wszystkie zagraniczne media.

 • Joanna Kulig. Sceniczny kameleon

  Choć pochodzi z miejscowości, w której nie ma kina... potrafi budować role światowego formatu. Na scenie i przed kamerami jest jak kameleon. W jednej scenie może grać nastolatkę, w kolejnych dojrzałą kobietę. Za te metamorfozy doceniła ją publiczność w Cannes. Co jeszcze sprawia, że Joanna Kulig wygrywa castingi? Tego dowiadujemy się z czerwcowego magazynu "PANI".

 • Czy faktycznie dobrze życzy siostrze Joannie Kulig?

  ...​Justyna Schneider opowiada o siostrzanej miłości i wsparciu dla Joanny Kulig.

 • Agnieszka Jastrzębska o międzynarodowej karierze Joanny Kulig

  Joanna Kulig po międzynarodowej premierze filmu "Zimna wojna" podbija Hollywood. Jak wygląda jej życie w Los Angeles? Agnieszka Jastrzębska opowiedziała...

 • Joanna Kulig podkreśla brzuszek w Hollywood

  Joanna Kulig przeżywa obecnie najlepszy czas w swojej karierze. Właśnie promuje film „Zimna wojna" w Stanach Zjednoczonych.

 • Joanna Kulig w zapierającej dech sesji

  Joanna Kulig szturmem podbija serca fanów na całym świecie i… zagraniczne media. Mówi się nawet, że aktorka ma szansę na Oscara.

 • Joanna Kulig na okładce francuskiego "Elle"

  Rola Zuli Lichoń w filmie „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego ugruntowała pozycję Joanny Kulig nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim na świecie.

 • Joanna Kulig: Wywalczyłam tę rolę

  Magnetyzująca, wybitna, wspaniała... Tak o kreacji Joanny Kulig w "Zimnej wojnie" pisały największe światowe media. A my zadajemy aktorce trudne pytanie. Jak się buduje tak wyjątkową rolę, Joanno?

 • Joanna Kulig. W kolejce ustawiają się najlepsi

  .... Z Joanną Kulig chcą współpracować styliści, którzy na co dzień zajmują się wizerunkiem takich gwiazd jak: Madonna, Lindsay Price, czy Naomi Watts. Osobowość Joanny Kulig sprawiła, że stylista fryzur- Andy Lecompte- wykorzystuje każdą okazję, aby móc pracować z polską aktorką.  "Mam obsesję na jej punkcie. Piękna Joanna Kulig" - przyznaje Andy Lecompte, fryzjer gwiazd. Relacje z jego pracy nad...

 • Joanna Kulig: Ma powody do dumy

  Czy "Zimna wojna" ma szansę na nominację do Oscara?  - Wszystkie amerykańskie portale opiniotwórcze piszą o tym, że ten film ma szansę na Oscara w kategorii najlepszy film - powiedział Mateusz Hładki. - Podobno Joanna Kulig ma szansę na Oscara w kategorii najlepsza aktorka - dodał. Jaki warunek musi zostać spełniony, aby ten film trafił na listę oscarową?

Zdjęcia na temat: kulig
Wideo na temat: kulig
 • Joanna Kulig. Przystanek Kraków

  Joanna Kulig opowiada o polskiej premierze "Zimnej wojny". Jej nazwisko jest wymieniane przez wszystkie przypadki. Jednak zapewnia, że po sukcesie w Cannes nie ma zamiaru spocząć na laurach. Już pracuje przy kolejnych produkcjach. Poza tym spotyka się z publicznością na polskich premierach. Co do tej pory szczególnie utkwiło Joannie Kulig w pamięci i zrobiło na niej wrażenie?

 • Joanna Kulig: Dziewczyna płakała

  Joanna Kulig opowiada o swoich wrażeniach związanych z polska premierą "Zimnej wojny". Najbardziej zaskoczona jest reakcją młodzieży, która na filmie w reż. Pawła Pawlikowskiego płacze. Źródło: Styl.pl

 • Joanna Kulig: Oni mnie inspirują

  Komu aktorka zawdzięcza swój sukces? Mówi o tym otwarcie. To artysta z Krakowa, który od samego początku kibicował Joannie Kulig, wspierał ją, a teraz cieszy się z jej sukcesów. Kto to taki? Źródło: Styl.pl

Dyskusje na temat: kulig