• Informacje na temat:

  kuba wycieczka

Artykuły na temat: kuba wycieczka
 • Czym kusi Kuba?

  ..., sprawdźcie kiedy najlepiej tam jechać i co zobaczyć. Plan podróży, czyli kiedy najlepiej jechać na Kubę? Wraz z rozluźnieniem relacji kubańsko - amerykańskich, pojawiły się obawy, że w niedługim czasie zajdą tam poważne zmiany. To już ostatni moment, by zobaczyć te sprzeczności i poczuć niezwykłą atmosferę, z której słynie Kuba. Wyjazd nie wymaga specjalnych przygotowań. Na kubie wiza nie jest...

 • Kim Kardashian West boi się, że złapała wirus Zika podczas wycieczki na Kubę

  35-letnia gwiazda martwi się o to, że zaraziła się wirusem podczas rodzinnych wakacji.

 • Adam Zdrójkowski zabrał dziewczynę na wycieczkę

  Adam Zdrójkowski jest jednym z ulubionych aktorów polskich nastolatek. Popularność przyniosła mu rola w serialu „Rodzinka.pl”.

 • ...hotelową większość terenu zajmuje nietknięta ludzką ręką przyroda. Atrakcją wyspy są piękne plaże, ale także otaczające ją rafy koralowe, przyciągające amatorów nurkowania. Informacje ✣ Kuba choć(...). ✣ Na Kubie obowiązują nas wizy lub karty turysty. Wizy wydaje konsulat kubański w Warszawie, a karty turysty można nabyć w konsulacie lub w biurze podróży.

 • Kuba. Dlaczego warto tam pojechać?

  ...serwujących m.in słynne kubańskie Mojito. Mieści się też tam Castillo de la Real Fuerza, najstarsza kolonialna forteca w Nowym Świecie. Trzeba też koniecznie zawitać na Plac Katedralny, z górującą nad(...), odwiedzić podwodny park, odbyć wycieczkę statkiem ze szklanym dnem i zobaczyć zatopioną fregatę. Na półwyspie zasmakujemy także doskonałej kuchni hiszpańskiej i kubańskiej. Kolejny kurort, który warto...

 • Wakacje Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk

  Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk przebywają na wakacjach w Brazylii. Ze swoimi fanami dzielą się zdjęciami z podróży.

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o Kubie

  Agnieszce Kaczorowskiej wakacje kojarzą się przede wszystkim z Krynicą Morską, którą jako dziecko odwiedziła niezliczoną ilość razy. Teraz na liście miejsc, gdzie chciałaby się udać tancerka i aktorka jest Kuba, "wyspa jak wulkan gorąca".

 • Rum, rumba, rewolucja

  Taniec, rum, słońce i jedyny w swoim rodzaju kolor morza – to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferuje nam Kuba, najpiękniejsza karaibska wyspa.

 • Agnieszka Niemczewska: Color cubano

  ...przyjacielem Adamem uznaliśmy, że skoro tak często tam jeździmy i spędzamy tam tak dużo czasu, możemy spróbować zmienić stereotypowy obraz Kuby, jaki znamy w Polsce. Kubańska kultura jest dużo bardziej(...). Staramy się obalać mity: że nie da się samodzielnie podróżować po Kubie, nocować u kubańskich rodzin, jadać poza hotelowymi restauracjami czy płacić w walucie używanej przez miejscowych. Kuba...

 • Co warto robić na Kubie?

  W czasach pełzających zmian, jak zwykli nazywać eksperci to, co dzieje się aktualnie na wyspie, Kuba to wyjątkowe miejsce na ziemi, które warto odwiedzić szczególnie teraz. Podróż na wyspę to cofnięcie się w czasie o kilka ładnych lat i poznanie lub odświeżenie wspomnień związanych z komunistycznymi regułami życia.