• Informacje na temat:

  kruki

Artykuły na temat: kruki
 • Atrybut czarnoksiężników - kruk

  ...wynika z badań naukowych, jest on najinteligentniejszym spośród ptaków. Potrafi naśladować głosy, a w jego mózgu odkryto obszar odpowiedzialny za abstrakcyjne myślenie. Stwierdzono również, że kruki, nadają w swoim ptasim języku imiona swoim kuzynom. Kruki są monogamiczne i niezwykle wierne swoim partnerom życiowym. Gdy samica wysiaduje jaja, co trwa 20 - 23 dni, samiec przynosi jej pokarm. Warto...

 • Jak powstawała kolekcja akcesoriów W.KRUK

  Wszystkie elementy kolekcji akcesoriów W.KRUK opracowane zostały przez zespół projektowy marki. Wyprodukowano je we Włoszech, w manufakturach współpracujących ze znanymi światowymi domami mody. Priorytetem w produkcji akcesoriów W.KRUK był zarówno dobór najwyższej jakości skór, materiałów i barwników, jak i precyzyjne wykonanie. Dzięki temu, nowe kategorie dostępne w salonach marki, wykonane są ze starannością równą ponadczasowej biżuterii W.KRUK.

 • Nowa kolekcja W.KRUK zabierze cię do raju

  Nie od dziś wiadomo, że najwięcej radości ma szansę przysporzyć obdarowanemu upominek wyjątkowy – starannie dobrany, piękny, unikalny, ze szczególnym przesłaniem. Na te święta znana marka biżuteryjna W.KRUK proponuje taką właśnie kolekcję. Poprzez starannie zaprojektowaną i perfekcyjnie wykonaną biżuterię zaprasza do rajskiego ogrodu pełnego ptaków, żywych barw, szlachetnych kamieni i bajkowego uroku.

 • Kulisy kampanii „Detal, który zmienia” W.KRUK

  Najnowsza kampania W.KRUK pt. Detal, który zmienia odkrywa różne oblicza kobiecości, które zmieniają się dzięki szlachetnym dodatkom.

 • Freedom – na skrzydłach wolności. Martyna Wojciechowska dla W.KRUK

  Wolność ma wiele znaczeń. Według nowej Ambasadorki W.KRUK jest stanem umysłu, poczuciem, że w każdej chwili można rozwinąć skrzydła i polecieć wysoko. W.KRUK przedstawia Freedom, najnowszą kolekcję ambasadorską, zainspirowaną przez Martynę Wojciechowską. Jej głównym bohaterem jest srebrny jastrząb, jeden z najpiękniejszych symboli wolności.

 • PRZYJAŹŃ. Autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK.

  Bez zbędnych słów, bez wysiłku. W najnowszej kolekcji autorskiej biżuterii W.KRUK Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska mówią o PRZYJAŹNI. W pięknej i uniwersalnej opowieści symbolem łączącej je więzi jest ubrany w złoto i srebro rozmaryn.

 • PRZYJAŹŃ. Autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK.

  Bez zbędnych słów, bez wysiłku. W najnowszej kolekcji autorskiej biżuterii W.KRUK Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska mówią o PRZYJAŹNI. W pięknej i uniwersalnej opowieści symbolem łączącej je więzi jest ubrany w złoto i srebro rozmaryn.

 • W.KRUK otworzył 100. salon firmowy w poznańskiej Posnanii. Jest to pierwszy butki marki, który zaprojektowano w zupełnie nowej odsłonie wnętrza.

 • Kulisy tworzenia biżuterii W.KRUK z kolekcji EOS

  Biżuteria W.KRUK z kolekcji EOS to nie tylko piękny i wyjątkowy dodatek. To także prawdziwe dzieło sztuki jubilerskiej. W proces powstawania biżuterii EOS zaangażowanych było wielu jubilerskich ekspertów, którzy jak nikt inny znają język biżuterii. Autorką kolekcji jest Alicja Bachleda-Curuś.

 • Weź udział w konkursie i wygraj eleganckie torebki W.KRUK

  Święta to magiczny czas dla każdego z nas. Właśnie wtedy okazujemy sobie niezwykłą bliskość i wyrażamy, jak cenimy ich obecność w naszym życiu. Wraz z grudniowymi świętami wygasają wszelkie spory - i nieocenioną rolę ma w tym otaczający nas nastrój. Gdy za oknem migoce pierwsza gwiazdka, nadarza się wyjątkowa okazja, by pokazać tym najbliższym naszemu sercu, jak bardzo są dla nas ważni. Wystarczy tylko użyć magii słów.

Zdjęcia na temat: kruki
 • Bransoletka W.KRUK
 • Bransoletka W.KRUK
 • Bransoletka W.KRUK
Wideo na temat: kruki
Dyskusje na temat: kruki