• Informacje na temat:

  królowe

Artykuły na temat: królowe
 • Królowe Elżbiety

  Podarowała orgazm córce Mieszka I. Z jednego z wielkich wodzów zrobiła homoseksualistę. Kto? Elżbieta Cherezińska, autorka powieści historycznych, które mają setki tysięcy czytelniczek. Lubi pisać o silnych kobietach i stawia je na pierwszym planie. W naszych dziejach było takich kobiet wiele. Cherezińska sprawiła, że wyszły z cienia i stały się popularne jak gwiazdy. Historia Polski jest dziś naprawdę trendy.

 • Macademian Girl królową second-handów

  O modzie i second-handach opowiada Tamara Gonzalez Perea. Popularna blogerka modowa Macademian Girl poprowadzi program "Królowe second-handów", w którym uczestniczki rywalizują w tworzeniu najlepszych kreacji w sklepach z używaną odzieżą.

 • Dagmara z "Królowych życia" na zdjęciu sprzed lat

  Program „Królowe życia” okazał się hitem stacji TTV. Jego bohaterowie błyskawicznie zdobyli popularność i zaczęli występować w kolejnych produkcjach.

 • Królowa sieciówek

  To wydarzenie odnotowały prawie wszystkie portale modowe: Królowa Hiszpanii Letizia podczas odwiedzin w Exeter College na Uniwersytecie Oksfordzkim wystąpiła ubrana w ... kreację z sieciówki.

 • Maria Rotkiel: "Wojowniczki, królowe, laleczki"

  ...bylejakość w swoim życiu. - Marzena Chełminiak, dziennikarka Radia ZET Maria Rotkiel "Wojowniczki, królowe, laleczki" Wydawnictwo Pascal                                                                                           

 • Najpotężniejsze królowe

  ...o ich sukcesach, jak i błędach. Dzięki temu opisywane królowe stają się kobietami z krwi i kości, pełnymi dylematów i rozterek, ale także niesamowitej pasji. Czytelnik ma okazję zobaczyć nieoczywiste(...) osobiście. Pałacowe intrygi, zazdrość i pożądanie ukryte pod drapowanymi sukniami i kosztowną biżuterią to nie wszystko, co oferuje książka "Kobiety, które zawładnęły Europą. Najpotężniejsze królowe". Autor...

 • Królowa soczewica

  W Nowy Rok Włosi i Węgrzy jedzą soczewicę czerwona i żółtą, wierzą bowiem, że przyniesie im szczęście i obfitość. My jedzmy ją przez cały rok, bo z pewnością da nam zdrowie.

 • Królowa Midas

  Ma głowę nie tylko do podróży, ale i do interesów. I czego popularna dziennikarka nie dotknie, zamienia się w sukces. Jak ona to robi?

 • Jadwiga Kaliska. Potężna polska królowa, która zrobiła z męża pantoflarza

  ...użyczaniu Jadwidze tak ogromnej władzy. I chyba nawet był skłonny przyjmować, że pieczęć bardziej przyda się jego żonie niż jemu samemu... Królowa może być tylko jedna Wyjątkowa pozycja królowej(...) sprawa była oczywista. Ale nie dla królowej matki, Jadwigi. Potężna wdowa po Władysławie Łokietku miała już ponad sześćdziesiąt lat, ale niespieszno jej było do emerytury. Natychmiast wystąpiła ze...

 • Urodziny królowej

  ...niejednego mechanika. Podczas II wojny światowej Elżbieta przeszła bowiem gruntowne szkolenie w Pomocniczej Służbie Terytorialnej, gdzie nauczyła się prowadzić i naprawiać ciężarówki. Do królowej należą(...) godziny dłużej niż zwykle. A podczas głównej uroczystości w 90 minut zostanie przedstawione całe barwne życie królowej. Justyna Kasprzak SHOW 8/2016

Zdjęcia na temat: królowe
Wideo na temat: królowe
 • Królowe polskich seriali

  Polacy uwielbiają seriale. Wielu aktorów grę w nich traktuje jako jedyną możliwą drogę w branży do uzyskania stabilności finansowej. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant, Magdalena Walach i Małgorzata Socha zdają się coś o tym wiedzieć.

 • Karnawałowy makijaż a la Candy Girl

  Z brokatem na oczach każda kobieta wygląda jak królowa balu! - zapewnia Candy Girl, która zdradziła nam, że jej sylwestrowy makijaż będzie bardziej wyrazisty, niż codzienny make-up.

 • Ewa Chodakowska - królowa fitnessu

  Czy znana trenerka odniosłaby sukces, gdyby u jej boku zabrakło męskiego ramienia?

Dyskusje na temat: królowe