• Informacje na temat:

  królów

Artykuły na temat: królów
 • Mateusz Król: Jak został królem

  Cała Polska zna już jego nazwisko dzięki „Koronie królów”. Serialowy Kazimierz Wielki o niezdanej maturze, pikantnych kulisach serialu i miłości.

 • Bankier Boga, kreator królów

  Był wnukiem chłopa, ale możni świata zabiegali o jego łaskę. Niejednokrotnie to on decydował, kto trafi na szczyty władzy. Dla siebie chciał tylko jednego - nieograniczonej możliwości robienia pieniędzy. Kiedy umierał w 1535 roku, zostawiając fortunę wartą 2% europejskiej gospodarki, jego żona zabawiała się z kochankiem, a nieślubna córka i nieliczni przyjaciele byli zajęci swoimi sprawami. Ale Jakub Fugger był spełnionym człowiekiem. Żył tak, jak chciał.

 • "Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów"

  ...w rodzinnym Sieradzu? Najwyższa pora wydobyć mistrza Antoina z zapomnienia. "Antoine Cierplikowski. Król fryzjerów, fryzjer królów". Autor: Marta Orzeszyna. Premiera 9 kwietnia. Wydawnictwo Znak...

 • Gdyby trzeba wybrać tylko jedno miasto w Polsce, gdzie nasza historia jest tak żywa, że wręcz namacalna, to byłby...

 • Król kalafior

  ​Kalafior to kuzyn kapusty, a dokładniej jedna z jej odmian. Jedni go uwielbiają, inni nie znoszą.

 • Obcas - król mody

  Buty na obcasie są częścią garderoby kobiet od setek lat. Kiedyś miały dodawać centymetrów, dzisiaj dodają również pewności siebie. Panie noszące buty na obcasie podkreślają swoje stylizacje, a każdy nowy sezon to kolejne propozycje projektantów i producentów, otwierające zupełnie nowe możliwości. Szacuje się, że na rynku mamy dostępnych tysiące modeli butów na obcasie.

 • Był rezydencją dwóch królów Polski: Jana III Sobieskiego i Augusta II Mocnego, siedzibą słynnych rodów magnackich Rzeczypospolitej. Jest też najstarszym (od 1805 r.!) tej rangi muzeum w kraju. Tutaj urodziła się Beata Tyszkiewicz.

 • Korfu - wyspa królów i artystów

  ​Soczyście zielona i górzysta wyspa Korfu (Kekira) nazywana jest królową Wysp Jońskich. Gościła też na swej ziemi iście królewskie grono, między innymi Napoleona, cesarzową Sissi i cesarza Wilhelma II. To właśnie tu William Szekspir wygnał Prospera i Mirandę, bohaterów genialnej "Burzy’. Zobacz, czym od lat zachwyca "zielone serce Grecji".

 • Cristiano Ronaldo królem Instagrama

  Portugalczyk wyprzedził Selenę Gomez w liczbie obserwujących.

 • Król disco polo bez tajemnic...

  Śpiewać publicznie zaczął na... poczcie. Żonę poznał na jednej z imprez, gdzie sam występował. Nie zgodził się na udział w "Tańcu z gwiazdami", ponieważ... nie lubi tańczyć. Zenon Martyniuk bez tajemnic w książce Martyny Rokity "Życie to są chwile".

Zdjęcia na temat: królów
Wideo na temat: królów
 • Królowie życia na dyskotece.

  Jak się bawią ludzie w mniejszych i większych miastach? Czy nadal są ważne "fura, skóra i komóra"? Na te pytania odpowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" modelka Dominika Zasiewska, wokalista Tomasz Niecik oraz raper i dziennikarz Tomasz Kleyff. Co na imprezach zaobserwowała Zasiewska? - Pod Grójcem jedna dyskoteka jest w starej owczarni, gdzie nie ma toalety i trzeba w pole iść - powiedziała.

 • Król Maroka i jego pałac

  Naród uwielbia swojego króla. jego portrety można zobaczyć właściwie wszędzie.

Dyskusje na temat: królów
 • Piękni!

  Piękna kobieta i niesamowicie niedoceniony w Polsce fecet. Wspaniała para! Teraz czekamy na coś w stylu Królów Życia Panie Mariuszu.

 • Re: Mateusz Król: Jak został królem

  królów? chyba królików... taki to serial...

 • Re: jaka jest najlepsza dieta?

  Też się zgodze, że dieta Królów. Wielka chwała twórcom za to, że nie każą się nikomu głodzić. Super dobrane ilości węglowodanów, błonnika i składników mineralnych - może się to wydać dziwne, ale lepiej się czuje i mam lepsze wyniki odkąd jestem na tej "diecie"...dlatego często mówią o tym jako o "programie żywieniowym" ...i chyba słusznie!

 • Re: Mateusz Król: Jak został królem

  I te rozmowy,dialogi królów,szlachty godne odnotowania w annałach historii haha masakra

 • Re: jaka jest najlepsza dieta?

  Ja stosuje diete/program królów. Jetem bardzo zadowolona bo nie wymaga stosowania katorżniczych glodówek. Juz stosuje 5 tydzień. Do tego rolletic, oszczyszczająca herbata, naturalne suplementy i człowiek czuje się na prawde lepiej...a co ważne też i wygląda. Chudnie sie naprawdę szybko ale jak komuś brak motywacji to polecam skorzystac z pomocy jakiegoś "studio zdrowia" - ja lepiej się czuje jak

 • Re: Mateusz Król: Jak został królem

  Ta pani 'położy' każdy serial, specjalistka od wymyślania durnowatych wątków bez liku. W Koronie królów tak samo, dominującymi wątkami stały się losy 3 dwórek, nie wiedzieć po co, król Kazimierz gdzieś w tle, co najwyżej przemyka korytarzem. Oglądam ten serial właściwie dla władcy KW i p. Króla w tej roli. KTO ZATRUDNIŁ TĄ KOBIETĘ?

 • Re: IIe schudłyście i na czym?

  Ja stosowałam dietę Królów.. Polegała na tym, że się co tydzień zmieniało menu (dzięki czemu dieta była urozmaicona) Jedyne z czego musiałam zrezygnować to słodycze, ziemniaki i białe pieczywko. Jestem straaaaasznym łasuchem, ale udało mi się! Przez tę 14 tygodniową kurację schudłam 17 kg :) Oczywiście nie pilnowałam się po diecie przez rok udało mi się pięknie utrzymywać wagę, ale po roku już

 • Re: Mateusz Król: Jak został królem

  "Gwiazdor serialu Korona Królów" brzmi jakoś tak jak "dwugłowe cielę zarażone kiłą przez transseksualnego wikarego".

 • Re: Zdrowe wiosenne śniadanie!

  moje śniadanie i Wam też polecam! Moja filozofia żywieniowa jest zaczerpnięta z Programu Królów jaki kiedyś zainspirował mnie w odwiedzanym Studio Zdrowia (chodziłam na rolletic). Nie tylko

 • Re: Mateusz Król: Jak został królem

  Dobrze że powstał serial na jakimś wyższym poziomie jak Korona królów. Bo te inne na różnych stacjach to poziom telenoweli mongolskiej. Tam nawet nie grają prawdziwi aktorzy tylko jakieś pociotki synek, wnuk itd.