• Informacje na temat:

  kreta bali

Artykuły na temat: kreta bali
 • To jesteśmy w 3cim trymestrze... Małe rośnie, kopie jak wściekły kret :)  Odliczam czas do końca , bo coraz większy ten brzuch...golenie nóg, cóż staje...

 • ​Atrakcje Krety - co tam warto zobaczyć

  Kusząca turystów piaszczystymi plażami i przepiękną pogodą Kreta staje się coraz popularniejszym celem wakacyjnych wyjazdów. Tylko tutaj znajdziesz zabytki weneckie, tureckie i greckie, ujrzysz zapierające dech w piersiach krajobrazy i popływasz w ciepłych wodach Morza Śródziemnego. Co warto zobaczyć na tej magicznej wyspie? Wraz z nami odkryj jej niezwykły charakter!

 • Beata Tadla: Tęskniłam za telewizją

  Przed nią debiut w nowej stacji, ale Beata nie boi się wyzwań. Tym bardziej, że świetnie zna ludzi, z którymi będzie pracować. „Po 40. nie jest łatwo zaczynać coś zupełnie od zera”, przyznaje w rozmowie z SHOW.

 • Jak było naprawdę?

  Była partnerka Jarosława Kreta przerywa milczenie. Dlaczego złożyła do sądu pozew o uregulowanie jego kontaktów z synem? Swoją wersję wydarzeń przedstawia tylko SHOW, wraz z mamą prezentera.

 • Beata Pawlikowska: Oko w oko z jaguarem

  - Bałam się wiele razy. Człowiek nigdy nie pozbędzie się strachu, tym bardziej, że strach jest dobry – ostrzega i mobilizuje organizm. Chodzi o to, żeby ten strach umieć okiełznać. Podróżniczka, pisarka Beata Pawlikowska o wyprawie na rzekę Orinoko, odwadze i zaletach samotności.

 • Do spełnienia marzeǹ pierwszy krok

  .... Niestety smutnym faktem jest, że wiekszość osób nigdy się nie dowie do czego są zdolni, ponieważ ta góra wyglądała za wysoka i stroma kiedy stali u jej podnóża. Dlatego też bali się postawić...

 • Nie będę żałować

  Ciepła, radosna, z poczuciem humoru, a jednocześnie ambitna i konsekwentna. Beata Tadla wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza sobie. Swojej pracowitości i odwadze. Nie boi się podejmować ryzykownych decyzji. Ani w pracy, ani w życiu osobistym.

 • Zoologiczny tytul mi wyszedl:) Czas raport z dnia dzisiejszego napisac. Dzis prawie caly dzien spedzilam dlubiac w ziemi. Wyrywalam chaszcze, wydlubywalam...

 • Trudny czas rozstania

  Zakochana dziennikarka nie lubi, gdy jej ukochany jest daleko. Ale to właśnie za jej sprawą pogodynek poleci do Ameryki Południowej. Czy udział w show „Agent – Gwiazdy” jednak nie zmieni Jarka? Może znów zapragnie przygód?

 • Miłość – temat na który rozpisują się poeci i pisarze. Najpiękniejsze piosenki to te o miłości. Najlepiej aby była ona romantyczna, namiętna i po grób. Czy taka istnieje? W XXI wieku kiedy związek małżeński bardzo często zostaje wyparty przez związek partnerski, a ludzie uwielbiają sex bez zobowiązań – bo ten smakuje najlepiej, zaś kobieta sexowna oznacza niezależną, silną i wyzwoloną, niewiele osób koncentruje się na tym aby przeżyć z kimś całe swoje życie. Kobieta matka, to również nic...