• Informacje na temat:

  krętą

Artykuły na temat: krętą
 • ​Indie, Jarosław Kret

  Indie to kobiety w sari, zaklinacze węży i Tadź Mahal. Intensywne kolory i aromatyczna kuchnia. Upał, święte krowy i kropki na czołach. Religia, która każe wciąż i wciąż rodzić się na nowo. Kasty i ogromna liczba ludności... Mamy tych skojarzeń sporo. Co tak naprawdę się za nimi kryje?

 • Jarosław Kret w Ustce

  Jarosław Kret pokazał kontrowersyjne zdjęcie z pobytu w Ustce.

 • Jarosław Kret chwali się nocnymi treningami

  Jarosław Kret (na własne życzenie) nie może pochwalić się ostatnio dobrą passą. Wszystko przez niefortunną wypowiedź na temat związku z Beatą Tadlą.

 • Kreta – perła w koronie greckich wysp

  Grecja od dawna kusi nas pięknymi i w miarę tanimi miejscami na spędzenie letnich wakacji. Wśród wakacyjnych celów prym wiedzie Kreta. Czy słusznie jest faworyzowana przez turystów? Co nam może zaoferować?

 • ​Kreta - informacje praktyczne

  Kreta to idealne miejsce na rodzinne wakacje z dziećmi, a także na romantyczny wypad we dwoje. Sprawdź, dlaczego to właśnie tutaj znajdują się najchętniej odwiedzane przez Polaków kurorty. Może ty też je wybierzesz?

 • Jarosław Kret: Już nie uciekam

  Po co mu „Agent”? Jakim jest rodzicem i jakim (prawie) ojczymem? Dlaczego nienawidzi alkoholu i nie odzywa się do brata? Odpowiedzi, bez owijania w bawełnę, tylko w SHOW.

 • Jarosław Kret po raz pierwszy o zmaganiach z depresją

  Jarosław Kret zdobył sympatię widzów jako charyzmatyczny prezenter pogody. Niestety, rozstanie z Beatą Tadlą nie wpłynęło dobrze na jego wizerunek.

 • Tadla i Kret: Jak prymuska z hipisem

  ​Nie ma miłości bez wolności. Tą zasadą kierują się w swoim związku Beata Tadla i Jarosław Kret. A oto ich uczuciowa mapa pogody.

 • Kreta - królowa greckich wysp

  Nazwa wyspy pochodzi od słowa krateia, czyli silna. Każdy kto choć raz zawita w to miejsce, uwierzy w jej słuszność – Kreta zapewni bowiem nieskończenie wiele mocnych wrażeń i wspomnień na całe życie.

 • Kreta: mitycznie i mistycznie

  Kreta odkrywa przed każdym zwiedzającym swoją niezwykłą historię: tę potwierdzoną faktami naukowymi i znaleziskami archeologicznymi oraz tę, którą odnajdujemy w licznych mitach.

Zdjęcia na temat: krętą
Wideo na temat: krętą
 • Beata Tadla komentuje rozstanie z Jarosławem Kretem

  Beata Tadla podziękowała za wsparcie, które otrzymała po rozstaniu z Jarosławem Kretem. Dodała przy tym, że nie liczy na niczyją litość. Dziennikarka odniosła się również do "okładkowego fatum". Polega ono na tym, że na parach, które pojawiają się na okładkach popularnych pism, ma ciążyć swoista klątwa. Większość z tych związków wkrótce się rozpada. Beata stwierdziła, że nie wierzy w ten ani żaden inny przesąd.

 • Jarosław Kret o swoich planach zawodowych

  Jakie plany zawodowe ma Jarosław Kret? - Piszę kolejną książkę, kryminał podróżniczy - powiedział dziennikarz. - Negocjuję także kontrakt dotyczący robienia prognozy pogody - dodał mężczyzna. Źródło:Agencja TVN Dostawca: x-news

 • Jarosław Kret: Nie potrafię pracować w grupie

  Jarosław Kret opowiedział o tym, co sprawiało mu kłopot podczas nagrywania "Agent-Gwiazdy". - Tym, czego próbowałem się nauczyć, była próba odnalezienia się w grupie - stwierdził. Dziennikarz przyznał, że jest indywidualistą, dlatego cały program był dla niego ogromnym wyzwaniem. (Źródło: Agencja TVN/ x news)

Dyskusje na temat: krętą
 • Re: Kobieta w domu, mężczyzna w pracy?

  drobiazgowy Lecz czemu mnie do raju bram Prowadzisz drogą taką krętą I czemu wciąż doświadczasz tak Jak gdybyś chciał uczynić świętą" Dobrej nocy Felicyta.

 • Re: Niechciana córka

  Dlatego ludzkość , zamiast kroczyć "autostradą " Tesli , poszła krętą "ścieżką" pod górkę - A. Einsteina . Myślę , że gdyby nauka powiedziała ludziom tę prawdę , to do tej pory nasza Cywilizacja rozwinęłaby się w niewyobrażalny sposób . Oto co niesie za sobą ukrywanie prawdy . Spójrzmy na obecny Świat - w jakim kierunku on zmierza a przecież mogło być zupełnie inaczej .

 • Re: Anna Guzik: Schudła dla męża

  przez życie. Nieraz bardzo krętą drogą, lecz na pewno ku prawdzie i oświeceniu. Jak się ma chęci i wiarę, to Bóg sam nas znajdzie

 • Re: Jordana Brewster...

  Nogi to tylko droga do celu. Ja nie potrzebuję autostrady, krętą polna ścieżką też dotrę do celu.

 • Re: Re: Re: Re: jestem w kropce...;(

  Życze Ci abyś przebyła tą krętą ścieżke i wreszcie uwolniła się od tego uczucia, uwolniła się od niego... Licze że obu nam się uda... Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia...

 • zostawić to on może walizkę na dworcu

  ale nie kobietę, skoro odszedł niech mu droga krętą będzie; zajmij się sobą, doceń siebie, masz niską samoocenę i tutaj jest problem, któy tylko Ty możesz rozwiązać i na pewno rozwiązesz; pozdrawiam

 • -

  -

  Alisku, pewnie, że przyjemniej jest zdobyć wszystko samemu. Też tak wolę i jeśli tylko mogę, idę może bardziej krętą, ale własną ścieżką. Jednak w tym wypadku przyjęłabym staż w wydawnictwie. Przecież w niczym Ci to nie przeszkadza szukać potem czegoś na własną rękę. A doświadczenie zdobędziesz.

 • Re: Zdrowe włosy? Naturalnie!

  Komplikują? Nie, raczej znajdują dłuższą i bardziej krętą drogę, chorując na beserwiserię. Fakt. Życie mogłoby być dużo prostsze. Wyzwoli, ale boli. Tego z tymi otrębami to jakoś nie zrozumiałem. Dobry jestem? Dziękuję uprzejmie. Inna opcja. Winno być chyba Mir Z oraz rzeczywiście marz. Ale maż też ma sens, chociaż brudzi. Wiara to wiara. Coś osobistego. Dlaczego połączyłem chłopowstręt

 • Rozwód to jest spalenie łaczącego Was mostu na drodze do celu.

  Kto Wam powiedział, że do celu będziecie iść szeroką autostradą przy muzyce i zabawie? Do prawdziwego celu idzie się zawsze pod górę, krętą kamienistą drogą w otoczeniu ostów. Gdy w końcu staniecie podrapani na szczycie wówczas dopiero będziecie z siebie dumni. W chwilach zwątpienia zawsze stańcie pod Krzyżem św. i wyrzućcie z siebie to z czym już nie dajecie sobie rady. Skutkuje na 100 %. To

 • -

  -

  Można sobie wyobrazić, o co tu chodzi. Po tych słowach wrzuca kapelusz oraz laskę do samochodu i jedzie krętą leśną drogą prowadzącą na Hermagorer Bodenalm. Na Alm siedzi kilkoro turystów z teleskopowymi kijkami. W izbie 23-letnia córka dzierżawcy Sandra Zobernig opowiada o niedźwiedziu, który jej ojcu ukradł jabłka. Miała osiem lat, gdy zwierzak włamał się do stodoły, odległej od domu tylko