• Informacje na temat:

  krawce

Artykuły na temat: krawce
 • Wielkie nadzieje młodych krawców

  "Było kilka ciekawych kolekcji. Lubię rzeczy, które nie są tradycyjne. I nawet jeśli widziałam wiele błędów, jeśli chodzi o poczucie proporcji i kolorystykę, to doceniam wiele pomysłów i niektóre rzeczy bardzo mi się podobały" - powiedziała Krystyna Mazurówna po obejrzeniu sobotniej gali SAPU.

 • Krawiec z Panamy

  Harry Pendel był niegdyś drobnym kanciarzem. Dziś jest krawcem, najlepszym w Panamie. Ubierają się u niego przedstawiciele wyższych sfer: wpływowi politycy, biznesmeni, generałowie. Andrew Osnard to bezwzględny brytyjski szpieg. Szantażem zmusza Pendela do współpracy z wywiadem... Pendel rozpoczyna swą szpiegowską karierę. Werbuje informatorów, tworzy siatkę agentów, odkrywa przygotowania do...

 • Kawa z mlekiem kobiecym? To żart?!

  ​"Zapraszamy na kawę z kobiecym mlekiem" - taką wiadomość można było przeczytać kilka dni temu na fanpage’u warszawskiej kawiarni Żona Krawca. Post został udostępniony prawie tysiąc razy. Komentujący go internauci nie kryli oburzenia. Dziś okazało się, że był to element zręcznie przeprowadzonej kampanii Fundacji Bank Mleka Kobiecego.

 • Pasja projektowania

  ...i jakości noszenia. Jest pan przede wszystkim krawcem męskim, ale czasem szyje również dla kobiet. Czy gdyby w atelier zjawiła się nowoczesna Panna Młoda, której marzą się spodnie do ślubu, to...

 • „Upadłe anioły” w kostiumach Tomasza Ossolińskiego

  17 grudnia w warszawskim OCH-Teatrze odbędzie się premiera kultowej sztuki "Upadłe anioły", w reżyserii Krystyny Jandy. Kostiumy do przedstawienia stworzył projektant i krawiec w jednej osobie - Tomasz Ossoliński.

 • Dziesiątka pik. Obecne trendy wymuszą doskonałą sylwetkę i nienaganny wygląd. Pamiętaj, że jesteś wizytówką firmy. Wybierz się do krawca. Już czas na zmianę...

 • Życie towarzyskie na dawnej wsi

  Zbierając materiały do swojej trzeciej książki, natrafiłam na uroczą pozycję Edwarda Krawca pt. "Moje światy", opisującą życie polskiej wsi w dwudziestoleciu międzywojennym (wydaną nakładem rodziny).

 • Wyjścia w krainie chichów (śmiech na sali szpitalnej)

  Zazwyczaj zaczyna się niewinnie: ktoś wyczyta w Życiu Azji, że otwarto nową restaurację i już weekendowe wyjście do klubu nabiera odświętnego blasku. Wyjmujemy z szafy sukienkę szytą na miarę w Hoi An, chyba że mamy taką, jak Sorrel: z jedną miseczką na plecach, a drugą pośrodku klatki piersiowej. (Kiedyś urządzimy sobie imprezę przebierankową z kreacjami autorstwa niezamierzonych krawców-kubistów. Tyle naszej rozrywki.)

 • Królestwo za but!

  Jeszcze kilkanaście lat temu liczyli się wyłącznie „wielcy krawcy”. Nikt nie interesował się projektantami butów. Dziś to oni są gwiazdami świata mody i idolami kultury masowej. Christian Louboutin, Manolo Blahnik, Jimmy Choo - trzy nazwiska, które stały się synonimem luksusu i elegancji. Kim są mężczyźni, których buty pragną mieć kobiety na całym świecie?

 • A tego nie wiedziałam! Dries Van Noten.

  Dries Van Noten, Belg i krawiec z dziada pradziada. Kolekcjoner antyków. Hodowca rododendronów i róż, członek słynnej Antwerpskiej Szóstki, relaksuje się...

Zdjęcia na temat: krawce
Wideo na temat: krawce
 • Kto w kościele katolickim ustala ceny sakramentów?

  - W Kodeksie Prawa Kanonicznego jest napisane, że od ofiar mszalnych należy usunąć wszelkie pozory handlu - powiedział w "Dzień Dobry TVN" ks. Przemysław Krawiec, pallotyn. Co zrobić, gdy ksiądz zażąda zbyt wysokiej opłaty za sakrament?

 • Jak znaleźć swój styl?

  Ważna jest nasza własna historia. O kolekcjonowaniu mody, dobrym guście i o tym, jak odnaleźć własny styl, opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" stylistka Vasina, reżyser pokazów Katarzyna Sokołowska oraz krawiec, projektant i rzemieślnik Tomasz Ossoliński.

 • Krystyna Mazurówna o swoich ekscentrycznych stylizacjach

  Gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Krystyna Mazurówna. Znana z ekscentrycznego stylu i nietypowych stylizacji tancerka wyznała, że wcale nie stara się kupować rzeczy znanych projektantów. - Nie znoszę metek. Nigdy się nie ubieram w rzeczy wielkich krawców - powiedziała. Czy wyjątkowe stroje sprawiają, że czuje się też wyjątkowo? Źródło:20m2 Łukasza Dostawca: x-news