• Informacje na temat:

  kraków sala konferencyjna

Artykuły na temat: kraków sala konferencyjna
 • Targi ślubne w Krakowie

  10 stycznia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie odbędą się Targi Młodej Pary. Imprezę poprowadzi znany prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel.

 • .... Spotkanie ze sztuką Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, czyli MOCAK (od ang. Museum of Contemporary Art in Kraków) otwarto w maju 2011 roku. Nowoczesne muzeum (dzieło Claudia Nardiego(...) administracyjnym fabryki od 2010 r. prezentowana jest mulitmedialna wystawa Kraków – czas okupacji 1939-1945. Największe wrażenie robi ekspozycja dokumentująca los Żydów. Znakomicie udało się...

 • Tu się tańczy!

  Atmosfera średniowiecznych zamków, urok wielkich sal balowych i małych dworków, niepowtarzalny klimat europejskich salonów - w podróż, do której zaprasza Balet Dworski "Cracovia Danza", watro się wybrać krokiem tanecznym.

 • ​Leszek Możdżer i "barokowi dziwacy"

  ...9 grudnia, godz. 19.00 - Centrum Konferencyjne ICE Kraków 10 grudnia, godz. 19.00 - Sala NOSPR w Katowicach  

 • Lund – malownicza mała metropolia

  Johansson i jej niedbała ironia.(Agneta Pleijel "Wróżba. Wspomnienia dziewczynki", Wydawnictwo Karakter, Kraków 2016, tłum. Justyna Czechowska) Podążając za dziewczynką można odwiedzić na przykład(...). Wjeżdżają do Lundu w dobrych humorach.(Agneta Pleijel "Wróżba. Wspomnienia dziewczynki", Wydawnictwo Karakter, Kraków 2016, tłum. Justyna Czechowska) Monumentalna katedra w Lund z jej dwiema wieżami...

 • ​Tu wykluwają się start-upy

  Zakładasz firmę, rozwijasz swój nowatorski produkt, szybko zdobywasz klientów i osiągasz zyski. To marzenie większości młodych przedsiębiorców. Rzeczywistość jest zaś najczęściej taka, że choć praca nad start-upem jest pasjonująca, to o klientów trzeba mocno walczyć, rozwój produktu absorbuje cały twój czas, a o płynności finansowej możesz na razie pomarzyć. Znamy jednak sposób, jak możesz przyspieszyć rozwój swojej firmy - zgłoś się do inkubatora (przedsiębiorczości).

 • Póki idziemy, to ma sens

  ..., a wieczorami plastry na odciski. Śpimy w szkołach, salach gimnastycznych, salach konferencyjnych.  Zawsze ktoś ma gitarę, czasem gramy, tańczymy, wygłupiamy się, żeby odreagować. Bo bywa, że jest...

 • Dziewczyny winne

  Najpierw są marzenia: o życiu jak w Toskanii, aurze jesiennych zbiorów, degustacji nowego rocznika. Czujecie? Potem przychodzą realia: samotność na odludziu, ryzyko uprawy w polskim klimacie i trudna praca, której nie można odłożyć do jutra, bo wino jest niecierpliwe. Sylwia, Barbara i Monika już wiedzą, co to znaczy założyć własną winnicę. Wypijmy za ich odwagę.

 • Kobiety na rynku pracy

  Jakie są oczekiwania pracodawców, a jakie potrzeby kobiet na rynku pracy? Badania nad tymi kwestiami przeprowadzone zostały w ramach projektu "Kompromis na rynku pracy - innowacyjny model aktywizacji zawodowej kobiet".

 • Show musi trwać

  Trudno jest osiągnąć sukces. Ale jeszcze trudniej utrzymać się na topie. Każdy, kto raz wypadł z obiegu wie, że najtrudniejszy jest powrót do gry. To dopiero prawdziwy sprawdzian talentu i charakteru.