• Informacje na temat:

  kraków mediolan

Artykuły na temat: kraków mediolan
 • Fashion Square w Krakowie

  ...22 kwietnia Kraków stanie się światową stolicą mody. Na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską znani polscy projektanci: Łukasz Jemioł, Waleria Tokarzewska-Karaszewicz, duet MMC, Claudius Scissor, Forget-me-Not Pecunia, Street Fashion by New Nissan Micra oraz prestiżowe międzynarodowe marki przedstawią na wybiegu swoje propozycje na nadchodzący sezon. Wszystko to w ramach...

 • Wiedeń, Paryż, Mediolan - ​najbardziej muzyczne miasta w Europie

  Są na świecie takie miasta, które jednoznacznie kojarzą się z muzyką klasyczną. Spacerując ich ulicami można odnieść wrażenie, że budynki i ulice po prostu rozbrzmiewają utworami wielkich mistrzów. Jak zwiedzać Wiedeń, Paryż i Mediolan, aby nie przegapić najlepszych koncertów w wykonaniu światowej sławy mistrzów?

 • ​Śladami Leonarda da Vinci w Mediolanie

  Ze względu na dobre połączenie lotnicze Mediolan to idealne miejsce na kilkudniowy wyjazd. Włoskie miasto to nie tylko piękne i romantyczne scenerie czy światowa stolica mody, ale też jeden(...) zawitać do Mediolanu.

 • Eros Ramazzotti w Krakowie

  Już 29 września 2015 roku w Tauron Arenie Kraków odbędzie się wyjątkowy i jedyny koncert Erosa Ramazzottiego w Polsce.

 • Aleksandra Kurzak zaśpiewa w ICE Kraków

  ...9 października w ICE Kraków wystąpi gwiazda światowych scen operowych, najpiękniejszy polski sopran - Aleksandra Kurzak. Artystkę, nazywaną słowiańską Marią Callas i występującą na najbardziej prestiżowych scenach świata - Metropolitan Opera w Nowym Jorku, Teatro alla Scala w Mediolanie, Royal Opera House (Covent Garden) w Londynie - rzadko można usłyszeć w Polsce.

 • Kraków światowym centrum mody

  Kraków znalazł się na 27. miejscu opiniotwórczego rankingu w kategorii światowe centrum mody.

 • Jak dziala magia Krakowa

  ...uliczce sa w tym albumie. Czas biegl, jak zwariowany i V mial nietega mine, ze nie wiele zobaczyl. A potem powiedzial, ze Krakow, jest rownie piekny , jak Mediolan i ze trzeba tu pobyc...

 • Zamki Europy: 7 najlepszych miast na królewską majówkę

  ...i 7 pomysłów na majówkę na zamku. Budapeszt, Mediolan, Rzym, Barcelona, Londyn, Paryż i Kraków zapraszają w swoje warowne wrota.

 • Joanna Przetakiewicz w jury Cracow Fashion Awards!

  Joanna Przetakiewicz, założycielka i dyrektor kreatywny marki La Mania, będzie gościem specjalnym Cracow Fashion Awards, pokazu dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU i konkursu dla młodych projektantów mody. Wydarzenie odbędzie się 6 marca 2016 o godz. 19 w Centrum Kongresowym ICE Kraków i rozpocznie Cracow Fashion Week 2016.

 • ​Olga Idzik

  Projektuje dla polskich i zagranicznych koncernów odzieżowych. Współpracuje w zakresie produkcji i wdrażania kolekcji na rynki wschodniej Europy. Jej ubrania można kupić między innymi w butikach w: Mediolanie, Berlinie, Heidelbergu oraz w showroomach w całej Polsce.  Olga Idzik od 2011 roku tworzy autorskie kolekcje pod własną marką odzieżową Cocho oferując modele przygotowane według...