• Informacje na temat:

  kraków chorwacja

Artykuły na temat: kraków chorwacja
 • Starbucks otwiera drugą kawiarnię w Krakowie – nowe miejsce spotkań w Bonarka City Center

  Sieć kawiarni Starbucks w sobotę otwiera kolejne miejsce w Krakowie. To druga lokalizacja marki w tym mieście, tym razem w Centrum Handlowym Bonarka City Center. Do tej pory amatorzy kaw Starbucks mogli delektować się nimi w dwóch punktach w Galerii Krakowskiej. Zgodnie z misją marki nowy lokal ma inspirować do przeżywania wyjątkowego doświadczenia Starbucks (Starbucks experience), zarówno indywidualnych gości, jak i grupy, służąc jako miejsce spotkań.

 • Złote Nitki znów w Krakowie!

  Podwójnym sukcesem Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (www.ksa.edu.pl) zakończył się najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych projektantów "Złota Nitka", organizowany przez Międzynarodowe Targi Łódzkie w ramach Fashion Philosophy Poland Fashion Week.

 • Zagrzeb

  ...pewnością, że jesteśmy w miejscu wyjątkowym. Właśnie teraz Chorwacja dołącza do Unii Europejskiej. Ale nikt nie ma wątpliwości, że Europa była tu od zawsze...

 • 10 wymarzonych miejsc na podróż poślubną

  ...europejskimi destynacjami  godnymi polecenia z pewnością są Chorwacja, mało znana Albania oraz wyspy greckie. 6. Wyspy Kanaryjskie Wyspy należące do Hiszpanii, usytuowane na Oceanie Atlantyckim na(...) lat nieustającą popularnością cieszą się w tej kategorii Barcelona, Rzym, Paryż, Nicea, Wiedeń, Wenecja, Budapeszt i Praga. Polecam też coś specjalnego, np. urokliwą Bruggię, i oczywiście... Kraków...

 • Region najprzyjemniejszy

  Węgry? Wino? Najprostsze skojarzenia to oczywiście Tokaj i Eger, ale Węgry to przecież 21 regionów winiarskich. Jest co zwiedzać i jest co degustować.

 • „Pan tu nie stał” wyrusza na wieś. Letnia kolekcja - Agroturystyka

  Co przeciętnemu "miastowemu" kojarzy się z latem? Chorwacja, Tunezja, Egipt? Chyba większość odpowie zgodnie: wieś! Czy to pola, lasy, czy jeziora, a może po prostu działka u babci (której młoda kapustka z koperkiem nie ma sobie równych!) - to z wypoczynkiem poza miastem kojarzą się wakacje. Kolekcja  "Agroturystyka" przywodzi na myśl sielankową atmosferę łąk i pól. Romantyczne, zakotwiczone...

 • Jeśli kogoś kochasz, mów mu to wprost

  Kobiety powinny zrozumieć, że jeśli mężczyźni są naszymi wrogami, trzeba zmienić metodę walki i zrobić z nich przyjaciół. Większość kobiet to aktorki - gdyby były bardziej szczere w komunikacji z mężczyznami i z samymi sobą, znacznie łatwiej byłoby żyć - mówi chorwacka pisarka Vedrana Rudan.

 • Robert Makłowicz: Smakosz, nie kucharz

  Wie, że przystojniakiem nie jest. Przyznaje też, że ma przeciętny talent kulinarny. Jesienią zamiast „Makłowicza w podroży” w TVP zobaczymy go w konkurencyjnej stacji.

 • Zielony raj - chorwackie wodospady Krka

  Rzeka Krka z fantazją przemierza górskie przeszkody, tworząc liczne wodospady. Ma spore pole do popisu, bo po drodze do morza pokonuje różnicę ponad 240...

 • ​Dubrownik - perła chorwackiej kultury

  Południowa Dalmacja co sezon przyciąga spragnionych słońca i dobrej zabawy przyjezdnych z całego świata. Sprawdź, jakie tajemnice kryje przepiękny Dubrownik i daj się zachwycić ogromem barwnych festiwali i imprez kulturalnych odbywających się w jego okolicy. Poznaj niezapomniany klimat tego niezwykłego chorwackiego miasta!

Dyskusje na temat: kraków chorwacja
 • Re: Chorwacja - mały kraj ze wspaniałą przyrodą

  Iwan wracaj za Ural. Orle Gniazda, Bieszczady, Sudety, piękne miasta Wrocław, Kraków, Gdańsk. Jura Krakowsko-Częstochowska, kopalnie w Bochni, Wieliczce. Zamek w Malborku i wiele innych pięknych miejsc i zabytków architektury.

 • Re: Chorwacja - mały kraj ze wspaniałą przyrodą

  Nooo masz zaje,,bistą rację co tą postkomunistyczną mieścinę łączy z Pragą ,Wiedniem czy z Budapesztem!!! Dlatego stolicą powinien być Kraków A NIE POLIGON DOŚWIADCZALNY PSEUDO ARCHITEKTÓW już nawet Piotrkowska w ŁODZI jest ciekawsza a nie wspomnę o starówce Gdańska ,Wrocławia czy nawet Sieradza!!! :) ;)

 • Re: 10. Zagrzeb, Chorwacja. 38.95 dol./dzień

  Praha owszem imprezowa! Często tam bywam! Ale najbardziej imprezowy w Polsce nie jest Kraków, choć sam z niego pochodzę, tylko Wrocław, gdzie też często bywam! Wrocek to najbardziej imprezowe miasto w Polsce! Taka impreza 24 h, gdziekolwiek jesteś, Wrocław to jedna wielka impreza!