• Informacje na temat:

  kraków atrakcje

Artykuły na temat: kraków atrakcje
 • Kraków - miasto rozrywki

  Dla wielu turystów Kraków kojarzy się przede wszystkim z niezliczonymi muzeami, zwiedzaniem i zabytkami. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że miasto królów ma do zaoferowania wiele innych rozrywek. Czego szukać w stolicy małopolski?

 • Wiosenne atrakcje w Dolinie Prądnika

  W Ojcowskim Parku Narodowym, zaledwie 20 km od Krakowa znajduje się niezwykłe miejsce. To najładniejsza i najbardziej tajemnicza dolina Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Dużo tu jeszcze jest do odkrycia!

 • Kiedy najlepiej zwiedzać Kraków?

  ...katedra na Wawelu, miejsce pochówku królów Polski. Kto zaś lubi obcować z przyrodą, powinien wybrać się na Planty. To piękny długi park opasujący cały stary Kraków. Nie można nie wybrać się do(...) miejsc w Krakowie i centrum życia kulturalnego. Można tu zwiedzić zabytkową synagogę, liczne galerie i antykwariaty. Atrakcje turystyczne W podziemiach krakowskiego Rynku mieści się nowoczesne...

 • W Ojcowskim Parku Narodowym, zaledwie 20 km od Krakowa znajduje się niezwykłe miejsce. To najładniejsza i najbardziej tajemnicza dolina Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Dużo tu jeszcze jest do odkrycia!

 • Atrakcje urlopowe PRL w wakacyjnych serialach

  Dorośli mieli długie urlopy, a urwisy mogły w wakacje poszaleć... Przygód, jak wyprawa autostopem na Hel Poldka i Dudusia w „Podróży za jeden uśmiech”, nie brakowało!

 • Planując weekendowy wyjazd, sprawdźmy, jakie atrakcje czekają na nas na miejscu. Być może pojawiła się nowa „pozycja obowiązkowa” dla zwiedzających.

 • ...jego tradycji i historii. Warto również dodać, że to właśnie tutaj urodziła się Matka Teresa z Kalkuty. Miejsce ma więc nie tylko znaczenie turystyczne, ale również pielgrzymkowe. Atrakcje Skopje...

 • ​Niedziela w Krakowie

  ...longboard i przejedź się wokół Błoń. W Krakowie jest też wiele stacji rowerów miejskich. Wsiądź na jeden z nich i zwiedzaj miasto. Tutaj naprawdę wszędzie jest blisko, a atrakcje znajdziesz za każdym zakrętem.

 • Wielkanoc w Krakowie

  Muzeum Etnograficznym. Warto się tu wybrać, bo Kraków i jego okolice słyną z licznych obrzędów wielkanocnych. W Wielki Piątek krakowianie tłumnie odwiedzają groby Pańskie w świątyniach Do żelaznych...

 • ​Kraków: Wyjedź poza centrum

  Kraków to nie tylko centrum miasta i stare dzielnice. Coraz większą popularnością cieszy się ostatnio Nowa Huta - dawniej symbol nowej komunistycznej Polski, dzisiaj osiedle pełne odkrywanych na nowo perełek. Pomiędzy Rynkiem głównym a placem Centralnym jest jednak jeszcze kilka dodatkowych miejsc, które warto zobaczyć.

Wideo na temat: kraków atrakcje
 • Energylandia: Miejsce pełne atrakcji

  W parku rozrywki Energylandia, który znajduje się między Katowicami a Krakowem, najnowszą atrakcją jest Rollercoaster Energuś. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: kraków atrakcje
 • Re: ​Kraków: Wyjedź poza centrum

  Kino studyjne Sfinks, Nowohuckie Centrum Kultury, Kopiec Wandy, Restauracja Stylowa. To też ważne atrakcje.

 • Re: ​Niedziela w Krakowie

  Późnym wieczorem i w nocy na Rynku Kraków oferuje specyficzne atrakcje. Młode dziewczyny nagabują nachalnie wszystkich facetów, zwłaszcza cudzoziemców i zapraszają na tzw "drinka" i wiadomo na co do specjalnych lokali. O tym już nie piszą??? dziwne

 • Re: Magiczny Kraków

  u nas we Wrocławiu już też się po woli świąteczny jarmark rozstawia. Domki są budowane, atrakcje ustawiane, nic tylko czekac jak wszystko ruszy i będzie można po zmroku przejśc się między zapachami światełkami i podziwiac produkty regionalne:)

 • Re: Magiczny Kraków

  u nas we Wrocławiu już też się po woli świąteczny jarmark rozstawia. Domki są budowane, atrakcje ustawiane, nic tylko czekac jak wszystko ruszy i będzie można po zmroku przejśc się między zapachami światełkami i podziwiac produkty regionalne:) :)

 • Re: Urszula Grabowska: Po dwóch stronach lustra

  . Kraków jest bardziej kameralny , praktycznie wszelkie atrakcje i miejsca warte odwiedzenia znajdują się w odległości nie większej od siebie niż 20 min pieszo. Co do samego wywiadu to jakieś fantazje(...)Sam jestem z Krakowa , co do Twojej wypowiedzi to mogę powiedzieć że odpowiadając na skrajnie głupi wywiad tej aktoreczki sam popadasz w przesadę. Oczywiście Kraków to nie stolica kulturalna jak