• Informacje na temat:

  koziki

Artykuły na temat: koziki
 • Turkusowy marzec – Miesiąc Świadomości Raka Jajnika

  W marcu po raz pierwszy w Polsce obchodzony będzie Miesiąc Świadomości Raka Jajnika. Symbolem nowotworu jajnika jest turkusowa wstążeczka, dlatego właśnie tym kolorem rozbłysną miasta w całym kraju.

 • Piersi w Mieście

  W ramach Jubileuszu 25-lecia Amazonki Warszawa-Centrum zapraszają 8 września 2012 r. do udziału w akcji promującej zdrowie Polek "Piersi w mieście", organizowanej wspólnie z akcją Avon kontra Rak Piersi. Akcja rozpocznie się Jubileuszowym Marszem Różowej Wstążki, który po raz 15. przejdzie ulicami Warszawy.

 • Marsz Różowej Wstążki

  W sobotę 11 października ulicami Warszawy przeszedł jubileuszowy, dziesiąty Marsz Różowej Wstążki, którego celem jest popularyzowanie wiedzy o raku piersi i zachęcanie kobiet do robienia regularnych badań profilaktycznych. Na marszu pojawiły się m.in. panie prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz "oryginalna" Niania, amerykańska aktorka Fran Drescher.

 • Sędziwa pisanka

  ...później zanurzyć je w barwniku. Jako narzędzia pisarskie wykorzystywano igły, koziki, szydła, słomki lub kawałki drewna. Najpopularniejszym barwnikiem były wówczas, podobnie jak dziś, łupiny cebuli...

 • Marsz Wielkiej Kampanii Życia

  Przed nami kolejna, 14. edycja Marszu Różowej Wstążki - ogólnopolskiej akcji propagującej profilaktykę raka piersi. Jak co roku, w Wielkiej Kampanii Życia - Avon Kontra Rak Piersi, przemaszeruje kilka tysięcy osób. Wydarzenie jest manifestacją wsparcia wszystkich walczących z chorobą oraz wyrazem poparcia dla tej największej kampanii informacyjnej.

 • Mieszkam na wsi już rok, a jeszcze nie byłam w lesie. A wystarczy tylko wyjść z podwórka drugą strona i już otaczają mnie świerki, dęby i mnóstwo akacji....

 • Pisanka nie jedno ma imię i oblicze

  Kraszanka, wyklejanka a może rysowanka? Potocznie nazywane pisanką, świąteczne jajko może nosić różne nazwy w zależności od techniki wykorzystanej przy jego zdobieniu.

 • Hexeline i przyjaciele kobiet

  Pokaz najnowszej kolekcji Hexeline jesień-zima 2008/2009 miał tym razem wyjątkowy wymiar. Pokaz w Królikarni był bowiem pierwszą odsłoną koszul Breast Frieds, a także pierwszym publicznym pokazem kreacji wykonanej tylko w jednym egzemplarzu specjalnie z myślą o licytacji na cele charytatywne.

Dyskusje na temat: koziki
 • Właśnie zaczynam urlop;)

  Night:) Baw sie dobrze:) Ja wyjezdzam w srodę. I cala logistyka pakowania na mojej głowie, bo Mój jak zwykle spakuje lunetki, lornetki, koziki, aparaciki i gotowy:P