• Informacje na temat:

  korsyka samochodem

Artykuły na temat: korsyka samochodem
 • ​Korsyka - transport na wyspie

  Nie powinieneś mieć większych problemów z dostaniem się na Korsykę Istnieje co najmniej kilka sposobów odbycia podróży w ten piękny rejon. Podobny wybór będzie czekał cię już u celu wyprawy. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy zestawienie podstawowych informacji dotyczących transportu na wyspę jak i poruszania się po samej Korsyce.

 • Korsyka

  Korsyka - znakomita na każdą okazję. To hasło kampanii reklamowej, kładące nacisk na różnorodność oferty turystycznej, wymaga jednak krótkiego komentarza.

 • ​Jak dojechać do Włoch?

  Południowy raj słońca co roku przyciąga swoimi atrakcjami tysiące turystów. W jaki sposób najszybciej i najgodniej dostać się do Włoch? Podpowiemy nie tylko z jakich środków transportu korzystać, ale także dostarczymy kilka informacji odnośnie najefektywniejszych i najbardziej malowniczych tras. Samolot, samochód, a może autobus? Sprawdź sam!

 • ​Wyspy tajemnic - idealne na wakacje

  Czasem warto zrobić coś niecodziennego i wybrać się na urlop do miejsca, o którym mówi się szeptem. O tych wyspach - które są doskonałym miejscem na wakacyjną wyprawę - krążą legendy.

 • Sardynia - wyspa magiczna

  To jedna z niewielu europejskich wysp, która raz odkryta nie pozwala o sobie zapomnieć. A wszystko przez urocze krajobrazy, wyśmienitą kuchnię i luźny styl życia, którym raczą turystów mieszkańcy Sardynii.

 • Surowe piękno

  Adoratorów miała całe mnóstwo. Fenicjanie, Rzymianie, Maurowie, Hiszpanie, wreszcie Włosi. Wszyscy starali się ją posiąść, lecz nikomu to do końca się nie udało. Bo Sardynia - piękna i dumna - odsłania swoje wdzięki wyłącznie na własnych warunkach.

 • Ciąg dalszy nastąpi

  .... I obiecuje: - Już teraz postaram się to Julce wynagrodzić. Zabiorę ja na przejażdżkę samochodem terenowym do żwirowni pod Warszawą. Ona jeszcze nie ma prawa jazdy, ale uwielbia samochody. Aktorka...

 • Uzależniony od podróży

  .... Notorycznie gubi czapki, których zresztą nie znosi. Nie lubi jeździć samochodem. Ma słabość do australijskiego wina. Świetnie sprawdza się w kuchni, jego specjalnością są kotlety mielone i smażone prawdziwki(...) prowadzi wytrwale od października 2007 roku. Podróżnicza pasja Jego pierwszą fascynacją była Korsyka, na której był wielokrotnie od 1995 roku zakochany jest w Antypodach, które odwiedza co roku, gdy...