• Informacje na temat:

  kontrowersyjny

Artykuły na temat: kontrowersyjny
 • Kontrowersyjny trend wraca. Spodnie kolarskie

  Królowały w latach 90. Nosiły je zarówno dzieciaki ćwiczące wygibasy na trzepaku, jak i członkinie najbardziej popularnych girlsbandów. Obcisłe spodnie do kolan kilkanaście lat temu miał w szafie niemal każdy. Kontrowersyjny trend po niemal dwóch dekadach wrócił na ulice.

 • Ewa Chodakowska zamieściła kontrowersyjny wpis

  ...dumnie podniesione głowy... za poprawę jakości życia... Jestem w Was szalenie dumna!!! Oby tak dalej" - podsumowała Ewa. Kontrowersyjny wpis wywołał wśród komentujących duże emocje. Fanki gorąco...

 • Kontrowersyjny pomysł ?

  Nie wszystko jest na sprzedaż.

 • Skarpetki i szpilki: Kontrowersyjny duet powraca

  Dla jednych kwintesencja kiczu, dla innych - awangardowa i bardzo szykowna kombinacja. Niegdyś postrzegane jako absolutne modowe faux-pas połączenie sportowych skarpetek i eleganckich szpilek wraca do modowej gry.

 • Nowy chłopak Natalii Szroeder to kontrowersyjny raper

  22-letnia Natalia Szroeder cieszy się dużą sympatią (szczególnie nastoletnich) słuchaczy. Piosenkarka ma na koncie album „Natinterpretacje” i właśnie pracuje nad drugim krążkiem.

 • Kontrowersyjne zdjęcia Anji Rubik

  Autorom sesji do pierwszego w historii, polskiego wydania Vogue'a udało się namieszać w polskim show-biznesie. Wiodące gwiazdy numeru z premedytacją wykorzystują tę falę popularności.

 • Kontrowersyjne zdjęcie Kim Kardashian

  Słynna skandalistka znów sprowokowała opinię publiczną. Trzeba przyznać, że Kim Kardashian uwielbia robić szum wokół siebie i całej swojej rodziny.

 • Wrzuciła do sieci bardzo kontrowersyjne zdjęcie

  Kinga Rusin znana jest z tego, że aktywnie uczestniczy w wydarzeniach, które maja na celu ochronę zwierząt. Dzięki wsparciu ludzi zazwyczaj osiąga w tej kwestii spore sukcesy.

 • Doda w bardzo kontrowersyjnej sesji zdjęciowej

  Przez kilka ostatnich dni o Dodzie rozpisywali się niemal wszyscy. Okazało się bowiem, że piosenkarka od ponad roku ukrywała swój związek, by 14 kwietnia poślubić Emila Stępnia.

 • Córka Madonny w bardzo kontrowersyjnej kampanii

  Lourdes Leon ma 21 lat i jest córką Madonny oraz Carlosa Leona. Młoda kobieta z przytupem wkracza na salony i (podobnie jak sławna mama) nie stroni od prowokacji.

Zdjęcia na temat: kontrowersyjny
Wideo na temat: kontrowersyjny
 • Poród - kontrowersyjny chwyt Kristellera

  Chwyt Kristellera to manewr położniczy, który ma pomóc przyspieszyć poród. Niestety, uciskanie dna macicy przez lekarza lub położną może wiązać się z powikłaniami u matki i jej dziecka. Choć w Polsce chwyt Kristellera oficjalnie nie jest stosowany, to nie jest też zakazany. - Tak naprawdę jest to zabieg stosowany bardzo rzadko, nie jest zakazany, bo poruszamy się w czymś, co jest klasycznym położnictwem, czyli takim, jakie uprawiano 100 lat temu i które czasami znajduje zastosowanie także w...

 • Kurdej-Szatan o kontrowersyjnym nagraniu z córką

  Barbara Kurdej-Szatan nie rozumie zamieszania, jakie powstało wokół jej nagrania, na którym występuje w wannie razem z córką Hanią. Aktorce z miejsca zarzucono, że pokazuje się nago razem ze swoją pociechą. Basia wyjaśniła, że filmik nie przedstawia niczego obscenicznego. Po prostu śpiewały w wannie, co jest ich stałym zwyczajem. Dziewczynka chodzi bowiem do szkoły muzycznej i wraz z mamą ćwiczy głos. Basia wyznała też, że razem z mężem Rafałem planuje już następne dziecko.

 • Ola Ciupa o kontrowersyjnym zdjęciu topless

  Ola Ciupa zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym na tle zachodzącego słońca pozuje topless. Uważa, że na zdjęciu nie przedstawia niczego zdrożnego, ponieważ zakrywa na nim piersi rękoma. Według niej fotografia ta posiada walory artystyczne, a nie erotyczne. Podkreśliła, że wbrew negatywnym opiniom niektórych komentujących, zna swoją wartość, czuje się spełniona zawodowo i prywatnie. Uważa, że niektórzy są zbyt mało otwarci na tego typu sztukę.

Dyskusje na temat: kontrowersyjny