• Informacje na temat:

  kontrowersyjne

Artykuły na temat: kontrowersyjne
 • Kontrowersyjne zdjęcia Anji Rubik

  Okładkę i kontrowersyjne zdjęcia Jurgena Tellera komentują wszyscy - od krytyków modowych i dziennikarzy po zwykłych zjadaczy chleba. Z efektów wspólnej pracy najwyraźniej zadowolona jest Anja Rubik - najbardziej rozpoznawalna na całym świecie polska top modelka. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami z sesji na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Nie przeszkadza jej nawet to, że niektórzy...

 • Kontrowersyjne zdjęcie Kim Kardashian

  Słynna skandalistka znów sprowokowała opinię publiczną. Trzeba przyznać, że Kim Kardashian uwielbia robić szum wokół siebie i całej swojej rodziny.

 • Met Gala i jej najbardziej kontrowersyjne kreacje

  Uchodząca za jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody Met Gala rokrocznie dostarcza nam mnóstwa emocji. Na przestrzeni dekad zaproszone na nią gwiazdy zdumiewały odważnymi, a nierzadko wyjątkowo kontrowersyjnymi kreacjami, które zyskały dziś miano legendarnych.

 • Wrzuciła do sieci bardzo kontrowersyjne zdjęcie

  Kinga Rusin znana jest z tego, że aktywnie uczestniczy w wydarzeniach, które maja na celu ochronę zwierząt. Dzięki wsparciu ludzi zazwyczaj osiąga w tej kwestii spore sukcesy.

 • Pokazała kontrowersyjne zdjęcie z przeszłości

  Martyna Wojciechowska dziś znana jest przede wszystkim jako podróżniczka dokumentująca swoje wyprawy i autorka programów podróżniczych.

 • Viktor & Rolf z nową kolekcją. Suknie zdobiły kontrowersyjne slogany

  W środę (23.01) swoją najnowszą kolekcję couture pokazał duet projektantów Viktor & Rolf. Panowie stworzyli kreacje, które ozdobione zostały kontrowersyjnymi sloganami, np. „Go to hell” („Idź do diabła”), „Trust me, I’m a liar” („Zaufaj mi, jestem kłamczuchą”).

 • Agnieszka Hyży tłumaczy swoje kontrowersyjne słowa o początkach macierzyństwa

  Agnieszka Hyży (z domu Popielewicz) bardzo wcześnie rozpoczęła pracę przed kamerą. Jako nastolatka wygrała konkurs piękności.

 • Syn Agaty Młynarskiej podął kontrowersyjną decyzję

  Agata Młynarska jest córką Wojciecha Młynarskiego i Adrianny Godlewskiej. Dziennikarka ma dwóch synów.

 • Rafał Królikowski w kontrowersyjnej stylizacji

  Rafał Królikowski ma 52 lata i wciąż jest w świetnej formie! Aktor nadal grywa amantów (chociażby w serialu „Druga szansa”).

 • Kontrowersyjny trend wraca. Spodnie kolarskie

  Królowały w latach 90. Nosiły je zarówno dzieciaki ćwiczące wygibasy na trzepaku, jak i członkinie najbardziej popularnych girlsbandów. Obcisłe spodnie do kolan kilkanaście lat temu miał w szafie niemal każdy. Kontrowersyjny trend po niemal dwóch dekadach wrócił na ulice.

Zdjęcia na temat: kontrowersyjne
Wideo na temat: kontrowersyjne
 • Agnieszka Hyży tłumaczy swoje kontrowersyjne słowa

  Agnieszka Hyży tłumaczy swoje kontrowersyjne słowa o początkach macierzyństwa. - Myślałam, że jak dziecko się pojawi, to będzie euforia, pioruny, fajerwerki i miłość, która cię obezwładnia. A powiem Ci szczerze, że patrzyłam na Martę i nic nie czułam - opowiadała w wywiadzie dla portalu Anny Lewandowskiej. Niektóre internautki skrytykowały dziennikarkę za te słowa, nazywając ją „wyrodną matką

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o kontrowersyjnej współpracy

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili, że zdarzyło im się dostawać dziwne propozycje współpracy. - Dostajemy czasem takie kontrowersyjne propozycje, ale nie robimy sobie z tego nagonki medialnej i nie promujemy się tym. Tylko odpowiadamy, że nie, dziękujemy - powiedział Marcin Hakiel. Źródło: przeAmbitni.pl Dostawca: x-news

 • Poród - kontrowersyjny chwyt Kristellera

  Chwyt Kristellera to manewr położniczy, który ma pomóc przyspieszyć poród. Niestety, uciskanie dna macicy przez lekarza lub położną może wiązać się z powikłaniami u matki i jej dziecka. Choć w Polsce chwyt Kristellera oficjalnie nie jest stosowany, to nie jest też zakazany. - Tak naprawdę jest to zabieg stosowany bardzo rzadko, nie jest zakazany, bo poruszamy się w czymś, co jest klasycznym położnictwem, czyli takim, jakie uprawiano 100 lat temu i które czasami znajduje zastosowanie także w...

Dyskusje na temat: kontrowersyjne