• Informacje na temat:

  kontrowersyjne

Artykuły na temat: kontrowersyjne
 • Kontrowersyjne zdjęcia Anji Rubik

  Okładkę i kontrowersyjne zdjęcia Jurgena Tellera komentują wszyscy - od krytyków modowych i dziennikarzy po zwykłych zjadaczy chleba. Z efektów wspólnej pracy najwyraźniej zadowolona jest Anja Rubik - najbardziej rozpoznawalna na całym świecie polska top modelka. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami z sesji na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Nie przeszkadza jej nawet to, że niektórzy...

 • Kontrowersyjne zdjęcie Kim Kardashian

  Słynna skandalistka znów sprowokowała opinię publiczną. Trzeba przyznać, że Kim Kardashian uwielbia robić szum wokół siebie i całej swojej rodziny.

 • Wrzuciła do sieci bardzo kontrowersyjne zdjęcie

  Kinga Rusin znana jest z tego, że aktywnie uczestniczy w wydarzeniach, które maja na celu ochronę zwierząt. Dzięki wsparciu ludzi zazwyczaj osiąga w tej kwestii spore sukcesy.

 • Ewa Chodakowska zamieściła kontrowersyjny wpis

  Ewa Chodakowska, mimo coraz silniejszej konkurencji, wciąż może poszczycić się tytułem ulubionej trenerki Polek. Jej profil na Facebooku lubi ponad dwa miliony fanów, Instagrama obserwuje zaś 1,2 miliona użytkowników.

 • Kontrowersyjny pomysł ?

  Nie wszystko jest na sprzedaż.

 • Doda w bardzo kontrowersyjnej sesji zdjęciowej

  Przez kilka ostatnich dni o Dodzie rozpisywali się niemal wszyscy. Okazało się bowiem, że piosenkarka od ponad roku ukrywała swój związek, by 14 kwietnia poślubić Emila Stępnia.

 • Córka Madonny w bardzo kontrowersyjnej kampanii

  Lourdes Leon ma 21 lat i jest córką Madonny oraz Carlosa Leona. Młoda kobieta z przytupem wkracza na salony i (podobnie jak sławna mama) nie stroni od prowokacji.

 • Polska "miss mundialu" w kontrowersyjnym stroju

  Kiedy okazało się, że dzięki „występom” na dużych turniejach piłkarskich można zrobić karierę, nie brakuje chętnych do tytułu „miss mundialu” czy „miss euro”.

 • Skarpetki i szpilki: Kontrowersyjny duet powraca

  W opinii większości kobiet jedynym słusznym towarzystwem dla sportowych skarpetek są sneakersy lub trampki. Element garderoby, który na ogół pozostaje niewidoczny, skrupulatnie chowany przed światem w zabudowanym obuwiu i pod długimi nogawkami jeansów, w tym sezonie powraca w najbardziej kontrowersyjnej wersji: jako efektowny i z założenia widoczny dodatek do szpilek w chłodne, jesienne dni...

 • Nowy chłopak Natalii Szroeder to kontrowersyjny raper

  22-letnia Natalia Szroeder cieszy się dużą sympatią (szczególnie nastoletnich) słuchaczy. Piosenkarka ma na koncie album „Natinterpretacje” i właśnie pracuje nad drugim krążkiem.

Zdjęcia na temat: kontrowersyjne
Wideo na temat: kontrowersyjne
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel o kontrowersyjnej współpracy

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdradzili, że zdarzyło im się dostawać dziwne propozycje współpracy. - Dostajemy czasem takie kontrowersyjne propozycje, ale nie robimy sobie z tego nagonki medialnej i nie promujemy się tym. Tylko odpowiadamy, że nie, dziękujemy - powiedział Marcin Hakiel. Źródło: przeAmbitni.pl Dostawca: x-news

 • Poród - kontrowersyjny chwyt Kristellera

  Chwyt Kristellera to manewr położniczy, który ma pomóc przyspieszyć poród. Niestety, uciskanie dna macicy przez lekarza lub położną może wiązać się z powikłaniami u matki i jej dziecka. Choć w Polsce chwyt Kristellera oficjalnie nie jest stosowany, to nie jest też zakazany. - Tak naprawdę jest to zabieg stosowany bardzo rzadko, nie jest zakazany, bo poruszamy się w czymś, co jest klasycznym położnictwem, czyli takim, jakie uprawiano 100 lat temu i które czasami znajduje zastosowanie także w...

 • Kurdej-Szatan o kontrowersyjnym nagraniu z córką

  Barbara Kurdej-Szatan nie rozumie zamieszania, jakie powstało wokół jej nagrania, na którym występuje w wannie razem z córką Hanią. Aktorce z miejsca zarzucono, że pokazuje się nago razem ze swoją pociechą. Basia wyjaśniła, że filmik nie przedstawia niczego obscenicznego. Po prostu śpiewały w wannie, co jest ich stałym zwyczajem. Dziewczynka chodzi bowiem do szkoły muzycznej i wraz z mamą ćwiczy głos. Basia wyznała też, że razem z mężem Rafałem planuje już następne dziecko.

Dyskusje na temat: kontrowersyjne