• Informacje na temat:

  kontrowersje

Artykuły na temat: kontrowersje
Zdjęcia na temat: kontrowersje
Wideo na temat: kontrowersje
 • Kontrowersje wokół narzeczonej księcia Harry'ego

  Thomas Markle Jr., przyrodni brat Meghan Markle, napisał list otwarty do księcia Harry'ego, w którym ostrzega przed swoją siostrą i namawia do odwołania ślubu. Co jeszcze było w liście? Czy jego autor jest wiarygodny? Rozmawiały o tym w "Dzień Dobry TVN" reporterka Anna Senkara oraz psycholog Maja Polikowska-Herman. - W tym liście zawartych jest wiele kłamstw - podkreśliła Senkara. Dlaczego przyrodni brat narzeczonej księcia Harry'ego mógł zdecydować się na ten ruch?

 • Megan Fox wzbudziła kontrowersje zdjęciem najstarszego syna ubranego w sukienkę

  Megan Fox wywołała w sieci poruszenie zdjęciem swojego najstarszego syna. Chłopczyk był ubrany w sukienkę z nadrukiem postaci z bajki „Kraina lodu”. Internauci w komentarzach zastanawiali się, czy aktorka ma córkę, o której nie wiedzą. Inni natomiast pochwalili gwiazdę za wychowanie dzieci bez stereotypów płciowych. Megan Fox ma 3 synów z Brianem Austinem Greenem.

 • Paula Deen znów szokuje

  Sławna szefowa kuchni i uczestniczka telewizyjnego show o gotowaniu Paula Deen znów wzbudziła kontrowersje. Umieściła na Twitterze zdjęcie, na którym jej syn ma pomalowaną na brązowo twarz. (CNN Newsource/x-news)

Dyskusje na temat: kontrowersje