• Informacje na temat:

  kontrola

Artykuły na temat: kontrola
 • Kontrola w domu

  Używając nowoczesnych aparatów sami w domowym zaciszu będziemy w stanie przeprowadzić wiele badań i analiz. Taka samokontrola zalecana jest na co dzień chorującym np. na nadciśnienie oraz cukrzycę. W aptece jest wiele testów diagnostycznych, które pozwalają samodzielnie sprawdzić, np. poziom cholesterolu czy wykryć infekcję dróg moczowych. Mogą być one także przydatne podczas podróży. Testy te...

 • Jak schudnąć? Kontrola porcji to nie tylko ważenie

  Dieta to nie tylko troska o właściwe dobieranie produktów, lecz także konieczność kontrolowania porcji na talerzu. Ich wielkość jest bardzo ważna dla podtrzymania korzystnych efektów diety. Jeśli twoje posiłki staną się zbyt duże, może to mieć niekorzystny wpływ na zdrowie i masę ciała. Fragment pochodzi z książki Beaty Anny Dąbrowskiej i Pauliny Borkowskiej "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy na wychodzenie".

 • Kontrola nad mimowolnym oddawaniem moczu

  Mocz (łac. urina) - uryna, płyn wytwarzany w nerkach i wydalany z organizmu, zawierający produkty przemiany materii bezużyteczne lub szkodliwe dla ustroju. Dobowa ilość moczu wydalanego przez zdrowego człowieka waha się od 600 do 2500 ml. Zależy ona od wielu czynników, m.in. ilości spożytych płynów i temperatury otoczenia.

 • Wszystko pod kontrolą

  Przedweselne przygotowania to magiczny czas, jednak niesie on za sobą również wiele stresu i nieprzespanych nocy. Radzimy, jak rozwiązać problemy i zorganizować czas tak, aby dzień zaślubin był ukoronowaniem całego przedsięwzięcia, a nie najbardziej stresującym wydarzeniem w życiu.

 • Wybielanie pod kontrolą

  ​Pasty, proszki, żele, naświetlania - jest wiele sposobów na białe zęby. Jak rozjaśnić je skutecznie i uniknąć bólu?

 • Awokado pod kontrolą

  Ten meksykański owoc ma wiele zalet. Np. łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Podczas przygotowania potraw z jego udziałem ważna jest higiena. W skórce awokado czyha wiele niebezpieczeństw.

 • Alergia pod kontrolą

  Pyłki mogą wpadać do domu i zagnieżdżać się w kurzu. Wyjście na spacer tez może rożnie się skończyć.

 • Farbowanie pod kontrolą

  Brak czasu i wolnych terminów na usługę w ulubionym salonie sprawia, że same bierzemy sprawy w swoje ręce. Farbowanie włosów w domowym zaciszu rożnie się kończy.

 • ​Choroby cywilizacyjne pod kontrolą

  Choroby cywilizacyjne to problem globalny. Ich występowanie jest powszechne, związane głównie z nieprawidłowym odżywianiem i siedzącym trybem życia, stosowaniem używek, ale również z zanieczyszczeniem środowiska i przewlekłym stresem. Zaliczamy do nich m.in. nadwagę i otyłość, nadciśnienie tętnicze, miażdżycę i jej powikłania oraz cukrzycę.

 • Naczynka pod kontrolą

  Twoja skóra jest wrażliwa, sucha, cienka, z widocznymi naczynkami? Pojawiają się „pajączki”? Nie zwlekaj dłużej! Odpowiednio dobrane kosmetyki złagodzą podrażnienia i zaczerwienienia.

Zdjęcia na temat: kontrola
Wideo na temat: kontrola
 • Kontrola w związku. Czy prowadzi do jego rozpadu?

  Związek dwojga ludzi powinien opierać się na zaufaniu i miłości. Jednak jak się okazuje, wielu z nas przegląda pocztę elektroniczną i SMS-y partnera. Granica między troską a podejrzliwością jest bardzo cienka. Kiedy kontrola w związku może być powodem do niepokoju? Kiedy zaczyna się manipulacja? - Kontrola to objaw słabości - podkreśliła seksuolog Izabela Jąderek.

 • Agnes Obel: "Rodzice stracili na nami kontrolę"

  Urodziła się w Kopenhadze w rodzinie o muzycznych korzeniach. Jej płyty regularnie pokrywają się platyną. Z mieszkająca na co dzień w Berlinie Agnes Obel, spotkała się Gabi Drzewiecka z "Dzień Dobry TVN". Dlaczego jej komputer nie jest podłączony do internetu? Zdradziła też, jaka była najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiła.

 • Oświeciński: Jestem nerwowy, zdarza mi się stracić kontrolę

  Tomasz Oświeciński wyznał, że jest człowiekiem nerwowym i zdarza mu się tracić nad sobą kontrolę. Trener personalny powiedział, że najbardziej denerwuje go głupota ludzka. Mężczyzna przytoczył kilka historii, które potwierdzają jego niechęć do nierozważnych ludzi.

Dyskusje na temat: kontrola
 • Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Kiedy partnerstwo i zaufanie zamienia się w kontrolę i podejrzenie o zdrady. Podejrzliwość pojawia się po kilku latach związku czy wtedy kiedy kobieta czuje że się starzeje i obawia się ze partner znajdzie młodszą? Ta podejrzliwość zaczyna się kiedy pojawiają się kompleksy? Jakie czynniki mają na to największy wpływ. 0003KCOYAK3N4KL7

 • Re: Róbmy zakupy odpowiedzialnie

  i zbierał,a co robią ci wszyscy "po drodze",którzy biorą za to pieniądze,niech każdy wykonuje swoją pracę jak należy a kontrola nie powinna być prowadzona przez kupującego tylko przez odpowiedzialne

 • Re: UWAGA kontrola w związku !

  Ja opowiem swoją sytuację. Po rozstaniu byłam w największym dołku mojego życia. Nie potrafiłam wykonać najprostszej czynności. Wstanie z łóżka i umycie zębów było dla mnie przeszkodą. Wciąż tylko płakałam. Z pomoca przyszła mi przyjaciółka. Podała mi adres strony skutecznego rytualisty – urok-milosny.pl ,nie mając nic do stracenia zamówiłam rytuał miłosny. I ukochany wrócił do mnie. A ja znowu cieszę się każdym dniem.

 • Re: Kontrola w związku. Czy prowadzi do jego rozpadu?

  Lepiej nie kontrolować i przyjmować Partnera Jakim jest, bo i tak do końca nie można sprawdzić.

 • Re: Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Pod latarnią najciemniej. Najlepsza jest zasada - wierz niektórym sprawdzaj wszystkich A. Marks, ten Marks.

 • Re: Jak schudnąć? Kontrola porcji to nie tylko ważenie

  Ja miałam po nim rozwolnienie przez pół roku.

 • Re: Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Ta podejrzliwość zaczyna się kiedy pojawiają się kompleksy? Różnie, może się pojawić kiedy pojawiają się kompleksy, może się też pojawić kiedy pojawia się jakaś obca kobieta blisko naszego faceta, albo faceci (bo teraz to różnie bywa :P ), może też się pojawić kiedy z facetem coś się dzieje, zaczyna np. dłużej być w pracy czy zmienia się jego zachowanie, wtedy to jest taka ,,czerwona lampka", jeżeli nie ma jakiś ,,dowodów" to po prostu obserwacja partnera pomoże, ale jeżeli już widać ,,te...

 • Re: Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Największy wpływ na taką sytuację mają osoby trzecie i zaniedbywanie partnerki.

 • Re: Jak schudnąć? Kontrola porcji to nie tylko ważenie

  Jak stracić na wadze? Bardzo prosto. Kupujemy wagę za 100zł a sprzedajemy za 10 zł. Straciliśmy na wadze 90 zł.