• Informacje na temat:

  kontrola

Artykuły na temat: kontrola
 • Kontrola w domu

  Używając nowoczesnych aparatów sami w domowym zaciszu będziemy w stanie przeprowadzić wiele badań i analiz. Taka samokontrola zalecana jest na co dzień chorującym np. na nadciśnienie oraz cukrzycę. W aptece jest wiele testów diagnostycznych, które pozwalają samodzielnie sprawdzić, np. poziom cholesterolu czy wykryć infekcję dróg moczowych. Mogą być one także przydatne podczas podróży. Testy te...

 • Jak schudnąć? Kontrola porcji to nie tylko ważenie

  Dieta to nie tylko troska o właściwe dobieranie produktów, lecz także konieczność kontrolowania porcji na talerzu. Ich wielkość jest bardzo ważna dla podtrzymania korzystnych efektów diety. Jeśli twoje posiłki staną się zbyt duże, może to mieć niekorzystny wpływ na zdrowie i masę ciała. Fragment pochodzi z książki Beaty Anny Dąbrowskiej i Pauliny Borkowskiej "Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej. Przepisy na wychodzenie".

 • Stopy pod kontrolą

  ​Grzybica stóp uznana została za chorobę cywilizacyjną. W samej tylko Polsce miała, ma lub będzie ją mieć co piąta osoba.

 • Płuca pod kontrolą

  Jaka jest kondycja twoich płuc? Oto prosty test. Dzięki niemu twój układ oddechowy nie będzie miał przed tobą tajemnic.

 • Segregacja pod kontrolą

  Segregacja odpadów wciąż sprawia nam trudności. Nie wiemy, do którego pojemnika wrzucić szkło, czy resztki warzyw. Oto kilka cennych porad.

 • Kontrola nad mimowolnym oddawaniem moczu

  Mocz (łac. urina) - uryna, płyn wytwarzany w nerkach i wydalany z organizmu, zawierający produkty przemiany materii bezużyteczne lub szkodliwe dla ustroju. Dobowa ilość moczu wydalanego przez zdrowego człowieka waha się od 600 do 2500 ml. Zależy ona od wielu czynników, m.in. ilości spożytych płynów i temperatury otoczenia.

 • Wszystko pod kontrolą

  Przedweselne przygotowania to magiczny czas, jednak niesie on za sobą również wiele stresu i nieprzespanych nocy. Radzimy, jak rozwiązać problemy i zorganizować czas tak, aby dzień zaślubin był ukoronowaniem całego przedsięwzięcia, a nie najbardziej stresującym wydarzeniem w życiu.

 • Wybielanie pod kontrolą

  ​Pasty, proszki, żele, naświetlania - jest wiele sposobów na białe zęby. Jak rozjaśnić je skutecznie i uniknąć bólu?

 • Awokado pod kontrolą

  Ten meksykański owoc ma wiele zalet. Np. łagodzi objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Podczas przygotowania potraw z jego udziałem ważna jest higiena. W skórce awokado czyha wiele niebezpieczeństw.

 • Alergia pod kontrolą

  Pyłki mogą wpadać do domu i zagnieżdżać się w kurzu. Wyjście na spacer tez może rożnie się skończyć.

Zdjęcia na temat: kontrola
Wideo na temat: kontrola
 • Kontrola w związku. Czy prowadzi do jego rozpadu?

  Związek dwojga ludzi powinien opierać się na zaufaniu i miłości. Jednak jak się okazuje, wielu z nas przegląda pocztę elektroniczną i SMS-y partnera. Granica między troską a podejrzliwością jest bardzo cienka. Kiedy kontrola w związku może być powodem do niepokoju? Kiedy zaczyna się manipulacja? - Kontrola to objaw słabości - podkreśliła seksuolog Izabela Jąderek.

 • Agnes Obel: "Rodzice stracili na nami kontrolę"

  Urodziła się w Kopenhadze w rodzinie o muzycznych korzeniach. Jej płyty regularnie pokrywają się platyną. Z mieszkająca na co dzień w Berlinie Agnes Obel, spotkała się Gabi Drzewiecka z "Dzień Dobry TVN". Dlaczego jej komputer nie jest podłączony do internetu? Zdradziła też, jaka była najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiła.

 • Oświeciński: Jestem nerwowy, zdarza mi się stracić kontrolę

  Tomasz Oświeciński wyznał, że jest człowiekiem nerwowym i zdarza mu się tracić nad sobą kontrolę. Trener personalny powiedział, że najbardziej denerwuje go głupota ludzka. Mężczyzna przytoczył kilka historii, które potwierdzają jego niechęć do nierozważnych ludzi.

Dyskusje na temat: kontrola
 • Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Kiedy partnerstwo i zaufanie zamienia się w kontrolę i podejrzenie o zdrady. Podejrzliwość pojawia się po kilku latach związku czy wtedy kiedy kobieta czuje że się starzeje i obawia się ze partner znajdzie młodszą? Ta podejrzliwość zaczyna się kiedy pojawiają się kompleksy? Jakie czynniki mają na to największy wpływ. 0003KCOYAK3N4KL7

 • Re: Dlaczego lepiej nie gotować kaszy i ryżu w woreczkach?

  Szkodliwe, trujące ale dopuszczone do obrotu.....skandal

 • Re: UWAGA kontrola w związku !

  Ja opowiem swoją sytuację. Po rozstaniu byłam w największym dołku mojego życia. Nie potrafiłam wykonać najprostszej czynności. Wstanie z łóżka i umycie zębów było dla mnie przeszkodą. Wciąż tylko płakałam. Z pomoca przyszła mi przyjaciółka. Podała mi adres strony skutecznego rytualisty – urok-milosny.pl ,nie mając nic do stracenia zamówiłam rytuał miłosny. I ukochany wrócił do mnie. A ja znowu cieszę się każdym dniem.

 • Re: Róbmy zakupy odpowiedzialnie

  i zbierał,a co robią ci wszyscy "po drodze",którzy biorą za to pieniądze,niech każdy wykonuje swoją pracę jak należy a kontrola nie powinna być prowadzona przez kupującego tylko przez odpowiedzialne

 • Re: Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Pod latarnią najciemniej. Najlepsza jest zasada - wierz niektórym sprawdzaj wszystkich A. Marks, ten Marks.

 • Re: Melinda Gates. Miliardy to nie wszystko

  Kontrola urodzeń czyli bezpłodność i depopulacja.

 • Re: Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Ta podejrzliwość zaczyna się kiedy pojawiają się kompleksy? Różnie, może się pojawić kiedy pojawiają się kompleksy, może się też pojawić kiedy pojawia się jakaś obca kobieta blisko naszego faceta, albo faceci (bo teraz to różnie bywa :P ), może też się pojawić kiedy z facetem coś się dzieje, zaczyna np. dłużej być w pracy czy zmienia się jego zachowanie, wtedy to jest taka ,,czerwona lampka", jeżeli nie ma jakiś ,,dowodów" to po prostu obserwacja partnera pomoże, ale jeżeli już widać ,,te...

 • Re: Zarażeni HIV i żółtaczką. Niesterylne gabinety kosmetyczne to plaga

  Napiszesz "na kontrolę", nie napiszesz "na kontrola". Naucz się końcówek i wszystko będzie dobrze. Miłego dnia :)

 • Re: Najpierw ZAUFANIE później KONTROLA

  Największy wpływ na taką sytuację mają osoby trzecie i zaniedbywanie partnerki.

 • Re: Kontrola w związku. Czy prowadzi do jego rozpadu?

  Lepiej nie kontrolować i przyjmować Partnera Jakim jest, bo i tak do końca nie można sprawdzić.