• Informacje na temat:

  komory

Artykuły na temat: komory
 • Żyją dzięki sztucznym komorom serca

  Lenka i Mateusz to mali pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka, którym wszczepiono sztuczne komory serca sfinansowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Poznaj ich historię.

 • Wieliczka - niezwykła kopalnia soli

  Podziemne jeziora, kaplice, solne komory, których mikroklimat jest zbawienny dla zdrowia. Wieliczka to wyjątkowe miejsce wpisane na listę UNESCO.

 • Wieliczka - niezwykła kopalnia soli

  Podziemne jeziora, kaplice, solne komory, których mikroklimat jest zbawienny dla zdrowia. Wieliczka to wyjątkowe miejsce wpisane na listę UNESCO.

 • Wielkanocne śluby

  W polskiej tradycji pojawiły się pod koniec XVIII stulecia. Wcześniej gody odprawiano najchętniej w zapusty, ewentualnie w listopadzie, kiedy prace rolnicze były ukończone, a spiżarnie i komory pełne, tak że nawet niezbyt zasobne rodziny miały z czego urządzić weselną biesiadę.

 • Podciśnienie w szybki sposób redukują cellulit

  Podstawą walki z cellulitem jest usprawnienie krążenia krwi w organizmie. Pomaga w tym zarówno wysiłek fizyczny, jak i seria zabiegów w komorze podciśnieniowej.

 • Koncert dla serca

  Plejada gwiazd polskiej piosenki wystąpiła 23 marca w Zabrzu na charytatywnym koncercie "Cudowny świat" na rzecz budowy sztucznej komory serca dla dzieci. Koncert zainaugurował też obchody 20-lecia zabrzańskiej Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii.

 • pamiętacie jak straszył mnie rozwodem tego dnia kiedy tak ładnie (w moim lustrze) wyglądałam ? i rzucał inwektywami strasząc rozwodem przez komórę ? oto...

 • "Krioterapia" domowa

  Krioterapia to coraz popularniejsze leczenie zimnem. Pod wpływem niskich temperatur organizm człowieka reaguje mobilizacją. Pobudzona zostaje naturalna ochrona immunologiczna, nieco rozleniwiona dobrymi warunkami życia, w cieple wspomaganym antybiotykami. Zabiegów dokonuje się w specjalnych komorach zimna lub miejscowo, zamrażając chore miejsce.

 • PNEUMOVIT ZATOKI GORVITA

  Preparat jest idealnym rozwiązaniem dla osób z zapaleniem zatok przynosowych i towarzyszącym mu obrzękiem błony śluzowej nosa. Specjalistyczna końcówka donosowa pozwala skuteczniej oczyszczać komory zatok. Zawarta w składzie hipertoniczna uzdrowiskowa woda: wodorowęglanowo, chlorkowo, sodowa, bromkowo, jodkowo, borowa, skutecznie i delikatnie oczyszcza śluzówkę nosa...

 • Kopalnia soli w Bochni

  ...mikroklimacie komory Ważyn. Jest tu boisko sportowe, a dla dzieci plac zabaw i 140-metrowa zjeżdżalnia łącząca dwa poziomy! Zarezerwuj... Bal sylwestrowy, święcenie pokarmów w Wielkanoc, pasterka… to...

Wideo na temat: komory
 • Żyją dzięki sztucznym komorom serca

  Lenka i Mateusz to mali pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka, którym wszczepiono sztuczne komory serca sfinansowane przez WOŚP. Poznaj ich historię.

 • Królowie życia na dyskotece.

  Jak się bawią ludzie w mniejszych i większych miastach? Czy nadal są ważne "fura, skóra i komóra"? Na te pytania odpowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" modelka Dominika Zasiewska, wokalista Tomasz Niecik oraz raper i dziennikarz Tomasz Kleyff. Co na imprezach zaobserwowała Zasiewska? - Pod Grójcem jedna dyskoteka jest w starej owczarni, gdzie nie ma toalety i trzeba w pole iść - powiedziała.

 • Nietypowe sposoby na relaks

  Maciej Sawicki z "Dzień Dobry TVN" postanowił wypróbować kilka sposobów na relaks. Jak na człowieka wpływa skakanie na trampolinie? - Wydzielają się endorfiny, ogromna ilość spalonych kalorii i zabawa - powiedziała trenerka Magdalena Lis. Jak działa komora relaksacyjna wypełniona gęstą, ciepłą, słoną wodą? Czy kolorowanie też pomaga pozbyć się stresu? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: komory
 • Re: Granat to owoc życia!!!

  Komputery,laptopy,komory wam nie drogie,ale tak super zdrowy owoc jakim jest granat,to juz drogi - to jest zalosne!

 • Re: Marzył, by umrzeć w biegu

  Do komory gazowej szli wyłącznie Żydzi PIS***owy niedouku.

 • Re: Sanatorium

  Byłem w Szczawno-Jedlina! Bardzo piękne miejsce i obsługa na dobrym poziomie. Dokładnie nocleg miałem w Szczawnie Zdrój. Do Jedliny było około 10 km, miałem tam kilka zabiegów. Korzystałem z komory komory kriogenicznej-rewelacja, wszystkim którzy odwiedzą to miejsce to polecam komorę, koszt seansu był niewielki z tego co pamiętam.

 • Re: Księżna Kate i książę William w Warszawie

  Nie narzekajcie na nich, nieźle wyglądają, Komory to by cały kadr zajęli - Leśniczy i jego Bunia.

 • Re: Zabieg na zmarszczki

  Ja się zastanawiam się nad komorą hiperbaryczną dopóki jest w vimed promocja. Słyszałam, że mają dwa rodzaje komory do wyboru. Czy któraś z Was z tego rodzaju zabiegów korzystała?

 • Re: Krym: Ukraińcy aresztowani pod zarzutem dywersji

  Znalazmlem fajna strone z aukcjami komorniczymi: OKAZJa.GAnaraziae malo znany wiec mozna cos tanio kupic, ja kupilem macbooka za 260zl :)infulapsl forsujgodowa drzalo u lizali komore futrynfnaleje mdleja krwawojuntergiz gracjajadaca gdybys komory lizakikaszle

 • Re: Zabieg na zmarszczki

  Moim zdaniem opcja z komorą hiperbaryczną musi być super. Moja koleżanka z pracy musi chodzić na tego typu zabiegi z córką - ma mózgowe porażenie dziecięce z tego co kojarzę. Jako matka miała zaproponowane wchodzenie do komory z córką, co jej początkowo nie przekonało. Poinformowałam ja o korzyściach jakie może jej ten zabieg przynieść, ma spróbować. :D

 • Re: Najnowsze trendy w designie wnętrz

  Ha ha, no właśnie, w za małych do tego stopnia że się wypchane puchem komory całkiem spłaszczyły ha ha

 • Re: Jedz jajka! Uratują ci życie.

  Jajka trzeba trzymać w lodówce, Najlepiej spiczastym końcem do dołu. Wtedy żółtko znajduje się z dala od komory powietrznej, która jest w szerszym końcu skorupki. Jajka nie powinny leżeć w pobliżu produktów mocno pachnących, np. serów pleśniowych czy ryb, bo łatwo wchłaniają wszelkie zapachy. Świeże można przechowywać do czterech tygodni. Koniecznie sprawdzaj na opakowaniu ich datę ważności

 • Re: "Rządowy projekt zmierza do upolitycznienia sądownictwa". Sędziowie przyjęli uchwałę

  chowem Dodatkowa praca pijn przez internet: ranst.wk.kt :) Ja potrafie wyciagnac do 200 euro dziennie. w gruchy przemokli, ale ciuchowe filcem tylko. komory ciosow no, untergi krazac