• Informacje na temat:

  kochań

Artykuły na temat: kochań
 • Kochaj i bądź kochana!

  Wielkimi krokami zbliża się Święto Zakochanych. Jest to szczególny dzień w roku, kiedy wyznajemy swoje uczucia. Można śmiało rzec, że świat oszalał na punkcie Walentynek. Już od początku lutego czerwony kolor dominuje w sklepach, telewizji. Kina wprowadzają długo wyczekiwane premiery. W niemal każdym miejscu można dostrzec serduszka, kartki, róże…wszystko co kojarzy się z miłością i zakochaniem.

 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • Jak być kochaną

  Tryska energią, poczucie humoru ma ostre jak brzytwa i z niesłabnącym zaciekawieniem przygląda się ludziom oraz światu. Barbara Krafftówna, niezwykła kobieta i niezrównana aktorka.

 • Irena Santor: Spieszmy się kochać

  Pod koniec listopada pożegnała ukochanego, z którym spędziła 25 lat życia. – Ksiądz Twardowski radził: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”. I to są najpiękniejsze słowa, jakie napisał – mówi piosenkarka Irena Santor.

 • Uwikłani niekochani

  Dlaczego niektórzy z nas idą przez życie bez miłości? To kwestia przypadku, specjalny typ osobowości czy może wynik braku jakiejś umiejętności? O ludziach, których trudno kochać, z psychoterapeutką Zofią Milską-Wrzosińską rozmawia Magdalena Jankowska.

 • wiedźma kochana

  Kinga Preis aktorka dobra

 • "Zacznij kochać dizajn”

  Beata Bochińska to jedna z czołowych, polskich ekspertek w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Teraz stworzyła poradnik po fascynującym świecie sztuki użytkowej.

 • Evita Peron: Kochana i znienawidzona

  Jej życie było tak niezwykłe, że można by na jego podstawie napisać scenariusz... I oczywiście napisano. Pochodząca z nizin społecznych dziewczyna została pierwszą damą Argentyny. Uwielbiana przez lud działaczka społeczna i poddawany krytyce symbol skorumpowanego reżimu. Evita Peron, która dziś obchodziłaby setne urodziny, wciąż budzi kontrowersje.

 • Anna Dereszowska: Kocham cię

  Aktorka postanowiła przerwać lawinę komentarzy dotyczących meczu polskiej reprezentacji z Kolumbią. Na swoim profilu w mediach społecznościowych umieściła zdjęcie z tatą. To w nim upatruje osobę, która potrafi wybaczyć i jest opiekuńcza w kryzysowych momentach.

 • Jeszcze kocham... Zapiski intymne, Anna Świrszczyńska

  Po raz pierwszy wydany dziennik jednej z najwybitniejszych polskich poetek XX wieku - Anny Świrszczyńskiej.

Zdjęcia na temat: kochań
Dyskusje na temat: kochań
 • jeśli zechcesz to zostawisz mnie z tym wszystkim.

  pomyśleć gdzie jest twój blask? Czy w środku ciebie, czy siebie budujesz, rozwijasz? Czy wyciągniesz wniosek co do twoich zakochań i kochań? Czy powiedzieć prawdę? Jeśli ty jesteś przyjaciele, to tak