• Informacje na temat:

  klocek

Artykuły na temat: klocek
 • Cyk! I już mnie nie ma

  Czasem potrzebuje się odciąć, uciec od życia, wyprowadzić z domu. Do nikogo się nie odzywać, wyłączyć. Gdy kończy się praca nad filmem, Wojciech Mecwaldowski wraca do bliskich. Trudne? Żeby nie zwariować, hoduje pszczoły, buduje wioski z klocków Lego i kolekcjonuje jajka z niespodzianką. Jest szczęśliwy.

 • Pluszowy Jezus pod choinkę

  Klocki, samochody, lalki i pluszowe misie pod choinkę nie dziwią. W ostatnich dniach pojawiła się też propozycja zakupu Jezusa - uśmiechniętej maskotki z brodą, która ma być powiernikiem trosk naszych dzieci. Cisza, chwila zastanowienia i fala oburzenia. Czy słuszna?

 • Michał Dudziński: Teatr Lego

  Od zawsze marzył, by zostać aktorem. Chłopak z małej miejscowości, który nie tylko spełnił swoje marzenie o graniu, ale ma tak ogromną wyobraźnię, że od lat tworzy własny teatr! Jedyny w swoim rodzaju na całym świecie… Z klocków lego! Specjalnie dla EksMagazynu – Michał Dudziński.

 • Weekend z robotami w Krakowie

  W weekend 20 - 21 czerwca na drugiej już edycji Dni Otwartych ASTOR, interaktywna wystawa robotyki udostępni swoje atrakcje dla mieszkańców Krakowa. Pokazy robotów przemysłowych, warsztaty z programowania klocków LEGO, zabawy dla najmłodszych - to wszystko czeka na odwiedzających ASTOR Innovation Room.

 • Wieś Kołodno w powiecie krzemienieckim w województwie wołyńskim leżała około 8 kilometrów od Zbaraża. Większość domów była zbudowana z klocków z gliny zmieszanej ze słomą owsianą.

 • Siedem Denarów Dziś coś Was olśni, pewne sprawy staną się jasne i zrozumiałe. Układanki i klocki poukładają się w logiczną całość. Dziś możecie znaleźć...

 • Świat zabawek od Mikołaja!

  Mikołajki już tuż, tuż i czas pomyśleć o upominkach dla naszych pociech. Od 2 grudnia Lidl zaprasza do bajkowego świata prezentów, gdzie już czeka bogata oferta zabawek w atrakcyjnych cenach: klocków, książek i filmów, które dostarczą najmłodszym wiele radości.

 • Wszystko w porządku

  Jeśli zdarzyło ci się kiedyś poślizgnąć na dziecięcej książeczce lub nadepnąć (boleśnie!) na porzucony klocek, ten tekst da ci nadzieję na lepszą przyszłość.

 • Kupujemy fajny prezent

  ...słowa. Aby rozwijać sprawność ruchową, mowę i myślenie malucha, warto mu podarować: • zabawki z elementami do wrzucania - np. pojemniki z mechanizmem grającym, który nagradza malca, gdy klocek...

 • ...cale zycie szukalismy poddasza. najpierw nie bylo nas stac na zadne meble, potem na te, ktore nam sie podobaly a potem zaczelo nam sie podobac pusto. i strychy bronia sie same. nic tam nie trzeba stawiac a i tak jet przytulnie. a teraz? no zakochalismy sie w klocku. zwykly klocek, kostka kanciasta a na niej druga. i teraz poza tym klockiem nie podoba nam sie zupelnie nic. ale to przeciez zupelnie...

Zdjęcia na temat: klocek
Wideo na temat: klocek
 • Ślub z tysięcy elementów

  Zaproszenia rozesłane. Florystki pracują nad wystrojem- mają przeważać białe róże. Projekt sukni trzymany w ścisłej tajemnicy. Natomiast cytrynowy tort z kwiatami bzu ma rozpieszczać podniebienia gości, którzy 19 maja przybędą na wyczekiwany ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Tymczasem Legoland Windsor zaprezentował nową, miniaturową kreację zamku Windsor wraz z księciem Harrym i Meghan Markle w strojach ślubnych, by uczcić nadchodzący królewski ślub. Cała scena była tworzona przez 11...

Dyskusje na temat: klocek