• Informacje na temat:

  kimona

Artykuły na temat: kimona
 • Jak nosić kimono

  Idealne dla każdej sylwetki, podkręci każdą stylizację! Masz duży biust i problem z doborem marynarki? Przekonaj się do kimona! Dla ciebie są modele z dekoltem w kształcie litery "V". Jeśli jesteś posiadaczką sylwetki typu jabłko, wybierz dłuższy model, sięgający za kolano, i nie przewiązuj go w pasie. Doskonale cię wysmukli. Gruszkom polecamy dłuższe kimona. Te przewiązywane w pasie...

 • Polskie kimona w Stambule

  Joanna Hawrot sprawiła, że ulica zaczęła chodzić w kimonach, została Projektantką Roku HUSH#BEGIN DESIRE, teraz jej filozofia From Fashion To Art będzie promować Polskę w Stambule na Kongresie Tkaniny i Ubioru. O nietypowych połączeniach i artystycznym modelu biznesowym z projektantką rozmawia Alicja Myśliwiec.

 • Dzieciństwo Franka Kimono

  Frapująca opowieść, niezwykły bohater – jako pierwsi sięgnęliśmy do biografii wielkiego aktora, która wkrótce ukaże się w księgarniach. Poznaliśmy kilka sekretów...

 • Wiosna we wzorach: Etniczne inspiracje i powiew orientu

  Egzotyczne nadruki, frędzle, szydełkowe torby i kostiumy kąpielowe, wzorzyste kimona i sukienki, a to wszystko skąpane w prawdziwym, wiosennym koktajlu barw. W tym sezonie projektanci zainspirowali się etnicznymi motywami, śmiało włączając je do swoich kolekcji.

 • Moda festiwalowa: Letni luz i odkrywanie ciała

  Koronkowe braletki zamiast topów, transparentne kimona i obowiązkowo jeansowe postrzępione szorty - oto kwintesencja festiwalowego dress codeu, w którym króluje wakacyjny luz i śmiałe odkrywanie ciała. Muzyczne festiwale to dziś prawdziwa rewia mody.

 • Nowe wyzwanie przed Piotrem Fronczewskim

  Piotr Fronczewski to jeden z najbardziej utalentowanych i lubianych polskich aktorów. Jego niepowtarzalną charyzmę oraz wspaniały głos znają zarówno młodsi, jak i starsi. Piotr Fronczewski w tym roku obchodzi 60-lecie swojej pracy aktorskiej, do dziś zagrał ponad 120 ról. Widzowie niezmiennie kochają go od lat m.in. za Szpicbródkę, Franka Kimono czy Pana Kleksa. 10 września o g. 20:00 zobaczymy go w nowym serialu ,,W rytmie serca'' w roli dr. Michała Zycha.

 • Architektura kobiecej sylwetki

  Gustavo Lins jest z wykształcenia architektem, uwielbia kimona, kolor czarny i kontrast między jedwabiem i skórą.

 • Blog o modzie - odslona 120

  Kimona, hijaby, czarczafy, sarongi, udangi ... . Tradycyjne stroje zaskakują bogactwem form. Widać w nich tak zwaną mądrość ludową. O Evie Minge pisze...

 • Sporty walki dla dzieci

  Mata, kimona. Ostra rywalizacja w duchu kodeksu samurajskiego... Czy to może być ciekawa propozycja dla maluchów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym?

 • Orient

  Podróż Orient Expressem zobowiązuje. Należy zaopatrzyć się w kimono, kwiatowe wzory rodem z secesyjnych parawanów i obowiązkowo japońskie buty geta.

Zdjęcia na temat: kimona
Dyskusje na temat: kimona