• Informacje na temat:

  kile

Artykuły na temat: kile
 • Syfilis to już nie problem dla Polaków

  Wzrasta liczba zachorowań na kiłę w Polsce – alarmują naukowcy z SWPS i Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Osoby zakażone nie traktują tej choroby poważnie. Mają wysoką samoocenę, są bardzo aktywne towarzysko i przedstawiają pozytywny obraz swojej sytuacji życiowej, a to niesie ryzyko dla osób zdrowych.

 •   siostra do mnie dzwoni dziś rano z wymówką ,że galatetka drobiowa ,którą robiła  nie zsiadła się  choć gotowała ją kila godzin...podobno moja wina ,bo...

 • Czego nie widać

  Niemal zapomniane choroby przenoszone drogą płciową, jak na przykład kiła, znów atakują. Młodych i dojrzałych, zamożnych, heteroseksualnych. Do tego nie słabnie ryzyko zakażenia HIV. Jak kochać zdrowo i szczęśliwie?

 • Pokaż język! Zobacz, co powie

  ..., cukrzycy, kile, anemii, szkarlatynie i durze brzusznym.  Bądź czujna!  Również inna barwa nalotu powinna wzbudzić twój niepokój. Żółty może być objawem choroby wrzodowej żołądka i  dwunastnicy. Czerwony...

 • Niebezpieczne zbliżenie. Możesz tego żałować

  Wbrew powszechnym opiniom choroby weneryczne nie zniknęły; nie dajmy się również zwieść oficjalnym statystykom – eksperci twierdzą, że są zaniżone. Chroni przed nimi obustronna wierność i bezpieczny seks.

 • ​Skuteczna ochrona przed chorobami przenoszonymi drogą płciową?

  To mit, że seks oralny chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

 • Na co dzień bez infekcji intymnych!

  Oto, co możesz zrobić, by lepiej bronić się przed chorobotwórczymi bakteriami, grzybami oraz wirusami.

 • Adele wyszła za mąż?

  W październiku Adele zaręczyła się z Simonem Koneckim. Czyżby para właśnie wzięła sekretny ślub?

 • Co powinnaś wiedzieć o chorobach wenerycznych?

  Choroby weneryczne przenoszone są drogą płciową. Zaniechanie bądź leczenie na własną rękę takich chorób może być szkodliwe dla twojego organizmu.

 • Kiedy seks bywa niebezpieczny

  Dzielenie się doświadczeniami seksualnymi nie powoduje już tak wielkiego skrępowania jak dawniej. Teraz na TE tematy rozmawiamy nie tylko w gronie najbliższych. Prasa czy telewizja nie próżnuje, dostarczając nam wielu informacji na temat życia seksualnego. Niestety, za prowadzeniem niezobowiązującego i „wyzwolonego” współżycia idą również negatywne konsekwencje w postaci chorób wenerycznych, o których wspomina się zdecydowanie rzadziej.

Wideo na temat: kile
 • Groźna choroba powraca. Na co zwrócić uwagę?

  Jak dochodzi do zarażenia kiłą? Wyjaśniła to dr Aleksandra Jagielska, dermatolog i wenerolog. Jakie są objawy? Jak ta choroba może wpłynąć na płód? - Nadal w Polsce zdarzają się przypadki kiły wrodzonej, dlatego że matka jeżeli jest zarażona, to może przenieść to zakażenie na płód - zaznaczyła Jagielska. - Dziecko może urodzić się martwe, ale może też urodzić się z poważnymi uszkodzeniami wielonarządowymi - dodała. Co powoduje nieleczona kiła? Materiał pochodzi ze środowego (30.05) wydania...

 • Czy Sean Penn używał przemocy wobec domowników?

  Sean Penn założył sprawę sądową o zniesławienie, pozywając na 10 milionów dolarów reżysera Lee Danielsa. Filmowiec miał oskarżyć aktora na łamach „Hollywood Reporter” o przemoc domową. Komentarz został rzekomo wygłoszony w nawiązaniu do nowego sezonu serialu "Imperium". Główną rolę gra tam Terrence Howard, który miał kila problemów z prawem. Słowa Lee Danielsa, przez które rozpętała się afera, brzmiały: "To biedny facet - Howard - nie robi nic innego niż Marlon Brando czy Sean Penn i nagle...

 • Tak wygląda nowa dziewczyna DiCaprio.

  Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę. Aktor słynie już ze swojego upodobania do gwiazd wybiegu. Nikogo zatem nie dziwi, że kolejną wybranką bożyszcza kobiet jest modelka. Aktor poznał 32-letnią Elizę Joenck kila miesięcy temu - jeszcze przed rozpadem związku jego z Toni Garrn. DiCaprio i Brazylijka na razie usiłują utrzymać swój związek w ukryciu. Czy nowa piękność boi się, że gwiazdor znudzi się nią, równie szybko jak jej poprzedniczkami?

Dyskusje na temat: kile