• Informacje na temat:

  kierunki

Artykuły na temat: kierunki
 • ​Najlepsze kierunki azjatyckie dla par na wiosnę

  Pogoda za oknem sprawia, że chętniej wracamy do marzeń o podróży do dalekiej i egzotycznej Azji, gdzie w wielu miejscach właśnie teraz świeci słońce, a woda ma przyjemnie wysoką temperaturę. Azja staje się coraz popularniejszym kierunkiem wśród par, które pragną wybrać się w prawdziwą wyprawę do krainy różnorodności. Podróże do orientu nie są już tak drogie i skomplikowane jak kiedyś - wystarczy...

 • ​Najlepsze kierunki azjatyckie dla par na wiosnę

  Pogoda za oknem sprawia, że chętniej wracamy do marzeń o podróży do dalekiej i egzotycznej Azji, gdzie w wielu miejscach właśnie teraz świeci słońce, a woda ma przyjemnie wysoką temperaturę. Azja staje się coraz popularniejszym kierunkiem wśród par, które pragną wybrać się w prawdziwą wyprawę do krainy różnorodności. Podróże do orientu nie są już tak drogie i skomplikowane jak kiedyś - wystarczy...

 • Podróżnik Paweł Brun: Nie ma kierunków uniwersalnych

  Luksemburg czy Malta, wystarczy tygodniowy pobyt, żeby zobaczyć wszystko, co jest ciekawe" - mówi PAP Life. Odpowiedź na pytanie, jakie kierunki wybierać, wcale nie jest łatwa zdaniem podróżnika. "Każdego(...) gdzie indziej nie ma plaż lub są słabe hotele" - zauważa. Podróżnik mówi, że nie ma kierunków uniwersalnych, które by miały wszystko rewelacyjne. "Moim zdaniem np. Las Vegas jest kierunkiem...

 • Najpopularniejsze kierunki na ferie

  Austriackie Zillertal i Stubaital to najpopularniejsze wśród Polaków kierunki narciarskie. W czasie ferii na dzieci czekają tam specjalne atrakcje. Na rodzinne wyjazdy nastawiają się też ośrodki w Wysokich Tatrach.

 • Kierunek: Tajlandia

  Pierwsza książka z serii Biuro Podróży Samotnych Serc - Kierunek: Tajlandia autorstwa Katy Colins to pełna humoru powieść o kobiecie, która by naprawić złamane serce... wyruszyła w podróż życia.

 • Kierunek: Bułgaria!

  Gdzie i kiedy do Bułgarii? Najchętniej wybieranym kierunkiem wycieczek do Bułgarii jest wybrzeże Morza Czarnego. Przy liczącej niemal 378 km linii brzegowej kraju znajdują się turystycznie przystosowane wioski oraz miasta, a przede wszystkim liczne kurorty, spośród których najpopularniejszymi są Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. A kiedy na wczasy?  Bułgaria  czeka na turystów cały rok, jednak ci...

 • Kierunek: Azja

  Zaciszne wnętrza bogato zdobionych świątyń, mnisi przechadzający się wolnym krokiem i leniwa atmosfera rajskich plaż, a także chaos, gwar, tysiące skuterów oraz przekrzykujący się uliczni sprzedawcy. Tajlandia to najlepszy kierunek na pierwszą samodzielną wyprawę do Azji.

 • To tu Andrzej Wajda nakręcił w 1980 roku swój monumentalny serial „Z biegiem lat, z biegiem dni”. Losy dwóch rodzin, które na użytek tego wybitnego dzieła połączyły utwory pisarzy młodopolskich i międzywojennych, pokazały miasto na przestrzeni lat 1874–1914. Na szczęście dla nas, Kraków nie stracił na swej magii ani trochę.

 • Oscary! To słowo elektryzuje nie tylko branżę filmową, ale i telewidzów na całym świecie. Raz do roku w Los Angeles odbywa się wielkie święto amerykańskiej kinematografii. Czas zatem na podróż do Hollywood.

 • Kierunek Brandenburgia. Wszystko płynie

  Brandenburgia, dawny enerdowski land, już nie kojarzy się z przemysłem i pokopalnianym krajobrazem, raczej z niecodziennymi atrakcjami turystycznymi i sportami wodnymi. Das blaue Paradies (Błękitny raj) to tysiące jezior i wodniackich tras. Przemierzając kajakiem dolnołużyckie Błota czy odwiedzając Chociebuż, warto poznać słowiańską historię regionu i fantazję XIX-wiecznych bogaczy.

Zdjęcia na temat: kierunki
Wideo na temat: kierunki
 • Najmodniejsze kierunki na wakacje

  Dokąd w tym roku pojechać na wakacje? Czy zamachy terrorystyczne mają wpływ na to, jakie miejsca wybierają turyści? Dziennikarka TVN24 Biznes i Świat Katarzyna Karpa-Świderek wyjaśniła, jakie kraje były najchętniej odwiedzane przez turystów z Polski w ubiegłym roku. - Turcja była drugim miejscem, jeśli chodzi o wyjazdy Polaków - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" dziennikarka. Ile wynosi zadłużenie biur podróży?

 • Kierunki egzotyczne - gdzie spędzić urlop zimą?

  Zima to czas, podczas którego chętnie wybieramy się na wypoczynek do ciepłych krajów. Jakie egzotyczne kierunki są teraz modne? - Przede wszystkim to są Karaiby - Kuba i Dominikana. W tej czołówce pojawiają się też Emiraty Arabskie - wymieniła w "Dzień Dobry TVN" Klaudyna Mortka. Gdzie jeszcze warto polecieć?

 • Jakie turystyczne kierunki są teraz popularne?

  Szacuje się, że w tym roku 12 milionów Polaków wybierze wczasy na terenie kraju, a ponad 4 miliony rodaków wyjedzie na wakacje za granicę. Które kierunki są teraz najbardziej popularne? Turystyka, których krajów ucierpiała najbardziej na skutek ataków terrorystycznych? Gdzie warto wypoczywać w Polsce? O tym w "Dzień Dobry TVN" opowiedział Krzysztof Góralczyk z Polskiej Izby Turystyki.

Dyskusje na temat: kierunki
 • Re: Jakie studia dla dziecka?

  WSB dużo o tej uczelni słyszałem zresztą same pozytywy mają ciekawe kierunki które są na czasie.

 • Re: Kierunek: Azja

  Do -zrozumiano-.To nie prawda, że na takie kierunki jeżdżą tylko jak to określiłeś " zdrajcy,złodzieje,szumowiny,urzędnicy,którzy załapali się na biesiadę przy Polskim korycie...' ale także ludzie których hobby to podróże i potrafią grosz do grosza odkładać przez cały rok. Nie wydają setek złotych na alkohol i papierosy a dla swoich celów potrafią być konsekwentni w spełnianiu marzeń. Ja zarabiam

 • Czy iść jeszcze na studia?

  Zastanawiam się nad powrotem na studia, jestem po 30, mam dziecko, dom, pracę, jest to wszystko w miarę ułożone i zastanawiam się czy by nie wykorzystać tego czasu na studia?Jednak nie wiem też zupełnie na co można iść, jest tyle kierunków: http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki że ciężko mi coś wybrać, pracuję w firmie zajmującej się rachunkowością więc może coś w tym

 • Re: Kierunki egzotyczne - gdzie spędzić urlop zimą?

  Hmmm.... Listopad/grudzień 2016. 54C na Wyspach Zielonego Przylądka, co prawda w słońcu. Rano, ok 7, na balkonie w cieniu przeciętnie było 26-27C, przez 18 dni, później spadło do 24C.

 • Re: Jakie studia dla dziecka?

  Ciekawe kierunki studiów można znaleźć w ofercie Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania ( http://www.wseiz.pl ),to podobno jedna z lepszych niepublicznych uczelni techniczno-artystycznych. Posiada wydział architektury, ekologii oraz zarządzania.

 • Re: Kierunki egzotyczne - gdzie spędzić urlop zimą?

  Mogę polecić Dominikanę ,30 stopni i rajskie plaże :)

 • Re: Psycholodzy, ufacie im?

  Wg mnie adepci psychologii przejawiają większą niż średnia ilość (własnych)problemów psychicznych. Inna grupa chętnych na te kierunki, to ludzie z prawdopodobnie większą niż przeciętna wrażliwością na innych ludzi, ich sytuację, ich problemy.

 • Związek z mężczyzną, który nigdy nie pracował

  Ostatnio spotkałam starą znajomą z jej partnerem. Chłopak ma 28 lat i jeszcze nigdy w życiu nie pracował! I nie chodzi mi o to, że nie miał żadnej poważnej pracy - on nawet przez całe życie nie miał żadnej pracy dorywczej (rozdawanie ulotek - po prostu nic)... Wciąż studiuje jakieś nieznaczące kierunki (zaczął od kulturoznawstwa, potem poszedł na politologię, teraz studiuje chyba stosunki

 • Re: Kierunki egzotyczne - gdzie spędzić urlop zimą?

  Ja za dwa tygodnie lece do Meksyku...Pozdrawiam