• Informacje na temat:

  kiedy na cypr

Artykuły na temat: kiedy na cypr
 • Cypr: Tu nastrojowo przywitasz Nowy Rok

  Nie lubisz zimy? Sprawdź, jak na Cyprze spędza się święta Bożego Narodzenia i sylwestra. Warto tam pojechać!

 • Cypr - słoneczna strona zimy

  Mityczna wyspa, na której miała urodzić się bogini miłości Afrodyta to Cypr. Kusi nas szczególnie zimą, bo kiedy w Polsce temperatura spada poniżej zera - tam rzadko zatrzymuje się poniżej 20°C.

 • Co trzeba wiedzieć jadąc na Cypr

  ...​Położony między Europą a Azją Cypr słynie z gościnności i otwartości mieszkańców, pysznych smakołyków w kuchni, a także - oryginalnego folkloru. Tylko tu mamy okazję wziąć udział w Święcie...Potopu.

 • Cypr: Ślub marzeń

  Do samolotu w Warszawie wsiadamy w grubych swetrach i czapkach. Po kilku godzinach lotu jesteśmy na Cyprze.

 • Cypr od kuchni

  Na Cyprze jedzenie stanowi jeden z najważniejszych elementów życia towarzyskiego. Skomplikowana historia kraju oraz położenie geograficzne spowodowały, że w wyspiarskiej kuchni można odnaleźć zarówno wpływy greckie, tureckie, jak i brytyjskie.

 • Pies za 100 euro i Jola do niego gratis

  ...  M i J przylecieli na Cypr do pracy. Planowali zarobić pieniądze na ślub. J czyli Joli po jakimś czasie nie wystarczał już tylko Marcin. Postanowiła...

 • ​Nie stój w miejscu! Mobilność się opłaca

  Kiedy wyjeżdżasz w podróż, pewnie chcesz zobaczyć jak najwięcej. Jeździsz, zwiedzasz, nie spędzasz całego czasu w jednym miejscu. Naszą karierę zawodową coraz częściej można porównać właśnie do takiej podróży. Dzięki Funduszom Europejskim mobilność stała się też jednym ze sposobów radzenia sobie na rynku pracy.

 • Słoneczna alternatywa

  Jeśli szukasz alternatywy dla najbardziej popularnych, i tym samym najbardziej zatłoczonych miejsc urlopowych, takich jak Egipt, Tunezja czy Grecja, warto zastanowić się nad największą wyspą we wschodniej części Morza Śródziemnego - Cyprem.

 • Ewa Gawryluk: Idę z uśmiechem przez życie

  .... A potem, kiedy święconki są już gotowe, wsiadamy w konną bryczkę i wieziemy je do kościoła. Położonego nieopodal, tak że w niedzielny poranek rozlega się z jego wieży na całą okolicę bicie dzwonów(...) zabiegami medycyny estetycznej - rzecz jasna, w granicach rozsądku. A nade wszystko staram się prawidłowo odżywiać, uprawiam sport. Kiedyś startowałam w rajdach samochodowych. Sezon w sezon jeździliśmy na...

 • Przerwa w podróży. Plaże

  ...prócz wody i plaży. Ruch na Balos rośnie od kilku lat; uruchomiono już nawet połączenie autobusowe z Chanii - kiedyś rzecz nie do pomyślenia, bo główną zaletą Balos była jej dzikość. Autobus nie(...) samego momentu, kiedy autobus przewozi nas przez grzbiet wzgórz i nagle wszystko się zmienia. Ta chwila, kiedy znienacka otwiera się przed nami widok na Falasarnę, jest warta każdych pieniędzy. Byłem tam...

Dyskusje na temat: kiedy na cypr
 • Cypr, autor: Patrick Baz. Zdjęcia...

  A od kiedy to na Cyprze są plaże z tak jasnym piaskiem? Jak zwykle ściema...Cypr ma brunatny miałki piasek.. Chociaż przepraszam jest jedna w Ayia Napie -sztucznie nawiezioną piaskiem z Sahary..