• Informacje na temat:

  kiedy białe noce

Artykuły na temat: kiedy białe noce
 • Białe szaleństwo na lato

  Co mają zrobić miłośnicy białego szaleństwa, kiedy sezon narciarski dobiega końca? Spokojnie. Dla wszystkich, którzy kochają biel Qtravel.pl ma kilka ciekawych propozycji.

 • Co jeść i kiedy, żeby chciało się żyć

  ...z białej mąki, składa się z węglowodanów, które szybko powodują wzrost poziomu cukru we krwi i związany z tym wyrzut insuliny. Masz wtedy przypływ energii, ale... na krótko. Już po chwili wiesz, że(...), produkowanego przez grupę komórek nerwowych. Jest on odpowiedzialny między innymi za pobudzenie kory mózgowej. Kiedy go brakuje, drastycznie spada koncentracja, dopadają Cię ataki senności  w ciągu dnia...

 • Noc Świętojańska

  .... Kiedy tylko zapadała noc rozpalano ogniska, przy których w rytm muzyki tańczono i bawiono się do samego rana. W płomieniach spalano zioła, wróżono pannom i kawalerom, którzy wspólnie tańczyli w kręgu. Chłopcy skakali przez ogniska popisując się przed zebranymi, tymczasem dziewczęta zakładały na głowy wianki z ziół oraz zgrzebne, białe szaty, które przepasywały łykiem z bylicy. Podczas tańca rzucano...

 • Sposoby na piękny uśmiech i białe zęby

  ...: Sięga niemal 90 proc. Efekty profesjonalnego wybielania nakładkowego utrzymują się do 2-3 lat. Zaleta: Możesz ze stomatologiem kontrolować przebieg wybielania, przerwać, kiedy efekt cię już(...) wybielający, następnie usuwa preparat i ocenia kolor. Uwaga! Gdy zęby nie są wystarczająco białe, zabieg można powtórzyć po kilku dniach. Zabieg lampą Najnowocześniejsza metoda wybielania gabinetowego...

 • "Biała sala" wraca do łask?

  ...dostojną atmosferą nie pozwala zawsze na zabawę na luzie. Sęk w tym, że niekiedy balowe towarzystwo starając się trzymać odpowiedni fason, negatywnie odbiera pewne zachowania, które dla innych wydawać by(...) sylwestrowy wieczór jest jednym z niewielu w całym roku, kiedy możemy pozwolić sobie na totalny luz, relaks w domowym zaciszu. Gdzie czujemy się swobodniej, niż we własnych czterech ścianach...

 • Samhain, Halloween czyli kiedy ciemność zwycięża światło

  ...światy czyli świat żywych i umarłych. To teraz unosi się zasłona niewiadomego i jest to czas, kiedy Oni wchodzą do naszego świata, ale i my możemy wejść do ich świata. Dlatego właśnie w tym czasie(...) piszemy swoje imię i datę urodzenia. Namaszczamy świece olejkiem. Czarną świece stawiamy po naszej lewej stronie, białą po prawej. Zapalamy świece i czekamy dziesięć minut. Kiedy ich płomienie będą...

 • Białe związki

  .... Nikomu do tej pory nie mówiłam, że od lat z mężem mamy osobne sypialnie. Ani że odetchnęłam z ulgą, kiedy zostałam sama w pustym łóżku. Iga prowadzi statystykę, więc wie, że do seksu zmuszała się 37(...) nie wierzyłam, że ktokolwiek kiedykolwiek zainteresuje się mną, uzna za atrakcyjną? Jeśli nie możemy czegoś mieć, depczemy to, wulgaryzujemy, poniżamy, tak zrobiłam z seksem, bliskością. Odrzuciłam...

 • Tam, gdzie mieszkają Muminki...

  Co kryje się w pamiętnikach Tatusia Muminka? Czy Muminki śpią w letnie białe noce? Pospacerować z Muminkami można w Finlandii. Jest tam kraina Muminków oraz jedyne na świecie muzeum z oryginalnymi figurkami - pierwowzorami rysunkowych postaci.

 • Kiedy libido słabnie

  ...relacji może być wyrazem desperackiego dążenia do poczucia bliskości z drugim człowiekiem. Eros i Tanatos - dwie podstawowe energie życiowe - funkcjonują blisko siebie. Kiedy słyszymy głos śmierci, Eros budzi się i napędza do życia. - Z drugiej strony nasze libido może przejawiać się w dążeniu ku śmierci. Są przecież sytuacje, kiedy doprowadza ono człowieka do poczucia całkowitego poniżenia...

 • Gorące noce w Barcelonie

  Nie planowałam wyjazdu do Hiszpanii i to w maju. Ale kiedy dostałam zaproszenie na ślub mojej przyjaciółki, Majki, bardzo się ucieszyłam. Na urlop zasłużyłam sobie jak nikt inny.

Dyskusje na temat: kiedy białe noce
 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Dzień dobry kochana Alicjo :-) :-) :-) Noc zimna, księżycowa, gwiaździsta. Teraz mgła. Może będzie słońce. Życzę Ci dobrego, udanego dnia bez kłopotów i zmartwień :-) Żeby na Twojej ulicy, zaświeciło słońce :-) Przytulam gorąco na cały dzień i do miłego usłyszenia :-) Grudzień jak łagodny wszędzie cała zima dzieckiem będzie. Kiedy grzmi na lód, będzie głód:-)

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  z całej siły i do miłego usłyszenia :-) :-) :-) Kiedy Zdzisiek rano szroni, zima jest w zasięgu dłoni:-) Dzisiaj Zdzisława i szron na zewnątrz, więc przysłowie może prawdę mówić, zima za pasem:-)

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Znalezione w sieci:-) Na piękny, słoneczny dzień:-) " Kiedy rośliny rankiem czują słońce, budzą się do życia. Kiedy ludzie rankiem czują serce drugiego człowieka, zaczynają żyć. Budzą się i wierzą w nowy dzień. Widzą, jak wstaje słońce, czują ciepło jego promieni i znów wierzą w światło. Ludzie wstają i znów wierzą w ludzi...."

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Kochany Prekariuszu, myślisz nad przeprowadzką do większego miasta??? Tam faktycznie chyba większe możliwości. Więcej ludzi. Tylko u siebie masz tak cudne okolice:-) Ale zawsze do nich można przecież przyjeżdżać kiedy się chce:-)

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Dzień dobry kochana Alicjo :-):-) :-) Życzę Ci dobrego, słonecznego dnia, pełnego dobrych zdarzeń. Przytulam ciepło, pozdrawiam i do usłyszenia :-) Po suchym grudniu sucha wiosna bywa i pogoda we żniwa. Gdyby kiedy w grudniu grzmiało, wiatrów byłoby niemało:-)

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  , kiedy tabory jeździły. Rozumiem ich. W sobie też mam jakiś passeizm, a futuryzmu jak na lekarstwo. Dzięki za piosnkę :-) :-) :-) Druga też fajna, ale pierwsza mnie zachwyciła :-) No a Maxel w podlaskim stylu o Cyganach:-) :-) :-) Rozpoznam ten styl wszędzie :-) :-) :-) Wróciłem i zdrzemnąłem się i posprzątałem pokój. Grzybów nie ma :-) Nie wiadomo kiedy będą :-) Może jutro pojadę na jakąś

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Kochana Alicjo :-) :-) :-) Myślę sobie, że może Ci zajmuje czas, a Ty byś chciała czymś innym się zająć. Bo Ty tego nie powiesz, gdyż jesteś uprzejma. Zawsze mów kiedy i jak Ci pasuje pisanie. Dostosuje się.

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Kochana najmilsza Alicjo :-) :-) :-) Dziękuję za promienie, uśmiech, muzykę i za telefon :-) :-) :-) Zawsze dzwoń kiedy tylko chcesz :-) :-) :-) Cudnie było usłyszeć Twój głos :-) :-) :-) Jesteś wspaniała :-) :-) :-) Masz perłowy głos :-) :-) :-) Później napiszę tak jak mówiliśmy :-) Przytulam i do usłyszenia :-) :-) :-) R.

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Witaj kochana Alicjo :-) :-) :-) Nie przełoże, bo wróciłem z niej :-) W poniedziałek może też padać :-) Wszystko jest dobrze :-) :-) :-) Wysyłam moc uśmiechów :-) :-) :-) Napiszę tak jak mówiliśmy :-) Może po godzinie 20 jak będziesz mogła :-) :-) :-)Zawsze mi mów kiedy :-) R.

 • Re: Białe noce nad Bałtykiem

  Znalazłam post kochany Prekariuszu :-) :-) :-) Moc uśmiechów i serdecznych pozdrowień dla Ciebie:-) :-) :-) Napisz do mnie wieczorem - wtedy, kiedy wrócisz. :-) :-) :-) Bardzo ważny dla mnie jesteś. Napisz mój kochany, drogi przyjacielu. :-) :-) :-) Niczym się nie przejmuj. Będzie dobrze. Przepięknego dnia Ci życzę i cudnych wrażeń :-) :-) :-) Do usłyszenia :-) :-) :-)