• Informacje na temat:

  kempingi francja

Artykuły na temat: kempingi francja
 • Kemping dla wymagających - 7 gorących glampingowych kierunków

  Świat turystyki ma na takie potrzeby odpowiedź: glamping. Połączenie przepychu i wygody z kempingiem. W ogromnym namiocie, jurcie, wiejskiej chacie, wozie Drzymały, luksusowym kamperze lub domku na(...) luksusowych obozów. Można tu znaleźć jednak również kempingi w innym stylu, na przykład Kirawira Camp Hotel Arusha w Parku Narodowym Serengeti z przestronnymi pokojami w chatach na palach, wyposażonymi...

 • Powstałe w wyniku walki po między wodami Rodanu i Morza Śródziemnego Camargue to jedna z najbogatszych biosfer zachodniej Europy. To między innymi tutaj zatrzymują się ptaki migrujące do Afryki na zimę. To także jedyne miejsce we Francji, gdzie rodzą się flamingi – znak rozpoznawczy Camargue.

 • Gordes - miłość i schronienie Marca Chagalla

  Tam, gdzie średniowieczne, wąskie, kamienne uliczki spotykają się z górskim krajobrazem słonecznej Prowansji efekt jest zawsze oszałamiający. Turystyczna perełka południa Francji odsłania sekrety ponad tysiącletniej historii miasta. Na przedmieściach Gordes można zaś oglądać kamienne domy z niespajanych kamiennych łupków, które kształtem przypominają igloo. Tutejsi pasterze budowali je od czasów epoki brązu.

 • Przerzucony przez rzekę most przypomina secesyjne konstrukcje z Paryża. Stalowe przęsło ma w sobie siłę, styl i zarazem nieskrywane piękno charakterystyczne dla dzieł miary konstruktora Wieży Eiffela. Dołem płynie krystalicznie czysta, górska rzeka. Zasilana wodami Lac d’Annecy, drugiego co wielkości jeziora Francji, wije się pomiędzy kolorowymi kamienicami.

 • Niebiańska plaża

  .... Nigdzie indziej na świecie ludzie nie są tak mili, życzliwi i uśmiechnięci. Mówi się, że Francja stoi gastronomią. A była pani kiedyś obsługiwana przez moich rodaków? Są okropni! Dlatego się wyniosłem(...) połączony z kąpielą. Nieliczni zostają. To wymarzone miejsce, by się odciąć od cywilizacji, zamieszkując na kempingu: w bambusowym domku bez internetu, prądu i bieżącej wody. Niektóre kempingi nie...

 • Luksus i skromny domek wśród fińskich jezior, lasów i pustkowiu

  Finlandia staje się najpopularniejszym celem turystycznym w Europie Północnej. Tradycyjnie przyciąga tych, którzy szukają ciszy i spokoju w lesie nad jeziorem. Do tego chce zaoferować jeszcze więcej tym, którzy pragną doświadczać luksusu pośród głusz.

 • ..., są liczne na Lazurowym Wybrzeżu kempingi. My polecamy Antipolis w Antibes (wygodny dojazd pociągiem do Nicei trwa 20 minut). Szczegóły na www.vacansoleil.pl Gombrowicz w Vence Wpołożonym w górach...

 • Czaplinek. Dla szukających spokoju

  ...stronie miasta w zakładce „turystyka” można znaleźć pełną ofertę z podziałem na agroturystykę, kempingi, hotele i pensjonaty. Jest w czym wybierać.

 • ...zostawia za sobą jeden z najbardziej bajkowych krajobrazów Europy. M&M Osip-Pokrywka Ile to kosztuje Noclegi. Najtańsze są kempingi (10-20 funtów za 2 osoby + namiot i auto), 2-osobowy pokój ze...

 • Coco Loco, czyli szalony kogut

  Dziennikarz, podróżnik, obywatel świata. Pozostał w naszej świadomości jako człowiek, który „tu był”. Stworzył na swój temat wiele fascynujących legend. – Nigdy się nie powtarzał i dlatego mnie nie nudził – mówi o Tonym Haliku Elżbieta Dzikowska, jego partnerka w życiu i w podróży.