• Informacje na temat:

  katarzyna skała

Artykuły na temat: katarzyna skała
 • Katarzyna Nosowska: Praktykuję wdzięczność

  Od 15 lat z tym samym mężczyzną i nawet nie przeszkadza im, że razem pracują. W dobrych relacjach z dorosłym synem. Wciąż związana z zespołem Hey, niedawno wydali nowy album Błysk. Ma za sobą dwa wyjątkowe lata: bo chociaż na długo unieruchomiła ją kontuzja, to w rewanżu od losu dostała nową przyjaźń, rzadką w "tym wieku". Katarzyna Nosowska. To dobry adres, by zapytać, jak żyć, by życie — jak...

 • Katarzyna Michalak: Poznałam, co to głód i strach

  ...- Doskonale potrafię wczuć się w emocje moich bohaterek, bo wszystkie – od szczęścia, nadziei i ufności do rozpaczy, bezradności i strachu poznałam. Bardzo dobrze poznałam. Teraz doceniam każdą chwilę spokoju, cieszę się każdym jasnym, radosnym dniem, bo wiem, jak szczęście jest ulotne i jak łatwo wszystko stracić - mówi Katarzyna Michalak, autorka wielu bestsellerów.

 • Wielcy nieobecni. Katarzyna Kobro (1898-1951)

  Niewielu miała Polska artystów, których odkrywcza wielkość przekroczyła granice kraju i sprawiła, że znaleźli się w międzynarodowej czołówce twórców. Jeszcze zaś mniej kiedykolwiek i gdziekolwiek było kobiet-artystek, których osiągnięcia usytuowały je w tej czołówce. Tego dokonała Katarzyna Kobro - niezwykła kobieta i wielka rzeźbiarka.

 • Silny charakter – czy zawsze pomaga w życiu

  Nigdy nie załamywały mnie życiowe niepowodzenia ani wypadki losowe. Przeżyłam małżeństwo z mężem pijakiem; myślałam, że jestem silna jak skała.

 • Uppsala w Szwecji. Rozum i duch

  ...i spoczynku królów. Pochowana jest tu m.in. Katarzyna Jagiellonka (najmłodsza córka Zygmunta Starego), żona szwedzkiego króla Jana III Wazy. Nad jej nagrobkiem znajduje się herb Rzeczypospolitej...

 • Violetta Villas: Sława ją przerosła

  Wielka kariera, a potem wielki upadek. Biografia Violetty Villas to idealny materiał na serial. Do roli gwiazdy typowane są Margaret i Katarzyna Figura.

 • Wybiegi mody zamieniła na leśne dukty

  Katarzyna Butowtt w latach 70. i 80. prezentowała na wybiegu kolekcje Mody Polskiej, później była królową reklam. Dzisiaj zamiast defilować w blasku fleszy woli spacery po lesie. Przy okazji plenerowych wycieczek uczy się łacińskich nazw fauny i flory.

 • Serca i głosy kobiet - kto w kampanii wyborczej je zdobędzie?

  ...polityków? Katarzyna Pawlikowska: - Tutaj należałoby odróżnić dwie kwestie. Badanie "Polki same o sobie" pokazało, że Polki generalnie są zadowolone z tego, że są obywatelkami naszego kraju(...) ręce - najlepszym przykładem takiej postawy jest sam Kongres Kobiet. -------------------- Katarzyna Pawlikowska - współzałożycielka Garden of Words, pierwszej w Polsce i jednej z pierwszych na...

 • Grypa. Przygotuj się na atak!

  Polacy lekceważą grypę, traktując ją jak przeziębienie. Tymczasem z jej powodu na świecie co roku umiera nawet milion osób! Dla kogo jest szczególnie groźna i dlaczego Polacy nie szczepią się przeciwko niej? Z prof. Lidią Brydak rozmawia Katarzyna Koper.

 • Bunt jajników

  Policystyczne jajniki na USG wyglądają jak oplecione sznurem pereł. Te perły jednak nie cieszą, bo choroba utrudnia zajście w ciążę, sprzyja tyciu, cukrzycy oraz problemom z cerą i włosami. O tym, jak się ją diagnozuje i leczy, z ginekolog-endokrynolog, dr Małgorzatą Bińkowską, rozmawia Katarzyna Koper.

Dyskusje na temat: katarzyna skała
 • Re: Miękka jak skała

  Kayah (właśc. Katarzyna Rooyens z d. Szczot), ur. 5 listopada 1955 roku w Warszawie. Nie wiem jak wyliczono jej 47 lat. Żeby aż tyle oszukiwać? Ona zaczynała w chórkach u Czesława Niemena. To ile wtedy miała lat? Osiem? P.S. Wikipedia nie zawsze ma rację