• Informacje na temat:

  karnawał

Artykuły na temat: karnawał
 • Jakie buty wybrać w karnawale?

  Karnawał to czas licznych bali, imprez i domówek. Głównym zadaniem dobranej na te okazje kreacji jest błyszczeć! Dozwolone są cekiny, brokat i zabawa nie tylko w tańcu, ale również modą. W tym czasie powinniśmy odłożyć na bok bezpieczną klasykę i wybrać modele, które będą przykuwać uwagę na parkiecie.

 • Karnawał w Urugwaju

  ...mieszkańców jest karnawał. Obchody z największym rozmachem organizowane są w stolicy Urugwaju, czyli Montevideo. Ceremonie podczas karnawału, o charakterze bardzo tradycyjnym, nazywane są llamadas, co(...) bębnów. Mały ma utrzymywać rytm, piano odpowiada za bas, a repique nadaje całości melodię. Jak w Brazylii, tak i tutaj karnawał wiąże się z nieskończoną ilością kolorów i setkami tancerzy na ulicach.

 • Michał Żebrowski. Karnawał go kręci

  ​To mężczyzna o wielu twarzach. Razem z żoną lubią zdradzać kulisy swojego życia. Zanana z dystansu do siebie para kolejny raz zaskoczyła internautów.

 • Przetrwała wieki. Anonimowość magnesem karnawału

  Podobnie, jak w ubiegłych latach, karnawał w Wenecji rozpoczął się Lotem Anioła. To tradycja sięgająca XVI wieku. Wenecjanka zjeżdżająca na linie z dzwonnicy bazyliki wprawia tłum w osłupienie(...) i zmarłej w styczniu Dolores O'Riordan z zespołu The Cranberries. Wenecki karnawał to jedna z najstarszych zabaw ulicznych w Europie. Mieszkańcy i turyści w barwnych strojach i maskach wspólnie bawią...

 • Na karnawał do Szwajcarii

  Kiedy myślimy o karnawale, zwykle przed oczami stają nam tancerki samby prosto z gorącego Rio de Janeiro. Ale nie tylko w Brazylii możemy uczestniczyć we wspaniałych zabawach karnawałowych(...) brakuje orkiestrowych aranżacji popularnych melodii z aktualnych list przebojów. Jest też miejsce na południowoamerykańską sambę. Karnawał choć w tym roku krótki, to tu z pewnością bardzo intensywny...

 • Steamer na sylwestra i karnawał

  W okresie sylwestrowo-karnawałowym, gdy królują nietuzinkowe kroje i tkaniny, dbanie o garderobę może przysporzyć trudności. Z pomocą przychodzi Ci więc steamer, czyli ręczna parownica idealna do ostatnich poprawek i delikatnych ubrań.

 • Karnawał na Sycylii. Warto pojechać

  Chociaż to w Wenecji odbywa się najbardziej znany karnawał, to w tym okresie we Włoszech znajdzie się bez problemu wiele innych wartych odwiedzenia miejsc. Sycylia z pewnością jest jednym z nich. Karnawał na wyspie ma kilkusetletnią i bogatą tradycję - a od weneckiego różni się tym, że nie jest turystycznym zlotem, a prawdziwą zabawą Sycylijczyków, do której to zapraszają wszystkich. W końcu to...

 • Karnawał Komedii w Katowicach

  Przed nami 9 edycja Katowickiego Karnawału Komedii, który cieszy się ogromną popularnością i z roku na rok gromadzi rzeszę stałych widzów. To wszystko dzieje się za sprawą doskonałych spektakli komediowych zaproszonych z całej Polski do jednego miasta oraz biletów w atrakcyjnej cenie.

 • Najgorętszy makijażowy trend. Idealny na karnawał

  Makijaż holograficzny wymaga użycia opalizujących kosmetyków - reszta to kwestia fantazji i kreatywności. Efekty są magiczne i co najlepsze to jeden z tych trendów, który ma rację bytu poza cyberprzestrzenią. Do doskonały look na karnawał - świetnie sprawdzi się klubach i na domówkach, szczególnie jeśli połączony jest z "holograficzną" stylizacją.

 • Wszystko, co musisz wiedzieć o karnawale

  Gdy za oknem temperatury w okolicach zera, każdy marzy o tym, by choć na chwilę wyrwać się do Rio, gdzie karnawałowa atmosfera rozgrzewa do czerwoności.

Zdjęcia na temat: karnawał
Wideo na temat: karnawał
 • Kolory karnawału

  Zielony, kobaltowy i rubinowy - to najmodniejsze kolory sezonu. Na sylwestrową imprezę warto zainwestować w brokat lub spróbować śnieżnego makijażu oczu.

 • Dwie twarze karnawału

  Twarz rozświetlona np. brokatem, mocno zarysowane kości policzkowe, a dalej do wyboru: albo przydymione na czarno oko z dodatkami złota albo powrót do lat 60-tych, czyli kreska i czerwone usta - oto kobieta karnawału 2012.

 • Włosy w karnawale jak u Dody

  W karnawale można zaszaleć z kolorami na głowie i np. na grzywce dodać turkus, fiolet lub niebieski. - Ten styl przypomina trochę fryzury Dody - podkreśla stylista fryzur, Maciej Wróblewski.

Dyskusje na temat: karnawał