• Informacje na temat:

  kampania wycieczka

Artykuły na temat: kampania wycieczka
 • Najważniejsze zabytki Neapolu

  Współczesny Neapol wciąż żyje w cieniu wielkiej katastrofy sprzed lat. Położone w jego pobliżu ruiny starożytnych Pompejów i Herkulanum stanowią główny punkt wycieczek odwiedzających stolicę Kampanii. Znajdujący się w cieniu Wezuwiusza Neapol może jednak poszczycić się jeszcze wieloma innymi ciekawymi zabytkami, których nie znajdziemy w innych częściach Europy.

 • Omenaa Mensah planuje krótki urlop w Nowym Jorku

  Ten rok to rok pracy – deklaruje Omenaa Mensah. Prezenterka nie ma czasu na dłuższe wakacje, planuje jednak spędzić tydzień w Nowym Jorku. Będzie to jej pierwszy pobyt w tym mieście. Mensah nie wyklucza, że jeśli znajdzie czas, to wybierze się na wycieczkę trasą serialu „Sex w wielkim mieście”.

 • Amerykańska sesja zdjęciowa zwyciężczyni TOP MODEL

  Zuza Kołodziejczyk w wieku 19 lat dość nieoczekiwanie wygrała telewizyjne show "TOP MODEL - Zostań modelką" i rozpoczęła karierę w modelingu. Ulubienica Michała Piróga ma dziś na koncie współpracę z Gosią Baczyńską, Łukaszem Jemiołem, Dawidem Wolińskim oraz kampanie reklamowe dla takich marek jak REEBOK czy MISBHV. Obecnie modelka przebywa w USA i regularnie wrzuca do sieci fotki z podróży.

 • Słoneczna Bułgaria

  ..., przygotowując oferty wypoczynku połączonego z wycieczkami kulturalno-poznawczymi.  Niedaleko Warny, w Balchiku, znajduje się piękny ogród botaniczny oraz imponujący Pałac Euxinograd z XVIII wieku...

 • Tatiana Mindewicz-Puacz: Jestem w porządku - od tego zaczyna się luz

  Tatiana Mindewicz-Puacz - ekspertka ds. kampanii społecznych, trener rozwoju osobistego, trener w zakresie strategii komunikacyjnych, certyfikowany coach i psychoterapeuta, a ostatnio mentorka w programie "Projekt Lady". Jak sama mówi: "uwielbia wydobywać z ludzi to, co najlepsze". Mimo ponad 15-letniego doświadczenia, nie osiada na laurach. Ostatnio napisała książkę "LUZ. I tak nie będę idealna". Planuje już kolejną publikację - tym razem o związkach (nie tylko tych damsko-męskich).

 • Korsyka

  Korsyka - znakomita na każdą okazję. To hasło kampanii reklamowej, kładące nacisk na różnorodność oferty turystycznej, wymaga jednak krótkiego komentarza.

 • Moda na niepalenie

  Dzięki Międzynarodowej Kampanii Antytytoniowej "Rzuć palenie i wygraj" organizowanej pod patronatem Światowej Organizacji Zdrowia w ciągu 10 lat w Polsce palenie rzuciło ponad 17 tys. osób.

 • ...}}--> – Ależ tu pięknie! – wykrzyknęłam z zach wytem, gdy nasza wycieczka weszła do sta rego Neapolu przez średniowieczną bramę miejską Porta Capuana. Wąska, typowa dla miasta ulica z mozaiką zabudowy(...) kosztuje wycieczka? Zatoka Neapolitańska znajduje się przeważnie na trasie wycieczek objazdowych po południowych Włoszech lub po całych Włoszech. Wycieczki 10-14 dniowe: przejazd, zakwaterowanie...

 • ​Avon kontra przemoc

  Startują zapisy do 5. edycji wyjątkowego biegu na 10 km pod nazwą "Avon kontra przemoc - biegnij w Garwolinie".

 • Najpiękniejsze miejsca w Katalonii

  ...grasujących wszędzie szczurów, udał martwego. Szczury wyprawiły mu pogrzeb, a on "ożył" i zjadł je wszystkie. Wycieczka na nartach? Aby poznać całe piękno przyrody Katalonii, trzeba udać się do Parku...