• Informacje na temat:

  kamienne

Artykuły na temat: kamienne
 • Kamienne ciało

  .... Jakub ma bardzo mało czasu na uratowanie brata. Znalezienie lekarstwa będzie wymagało sprytu, odwagi, a wręcz szaleństwa... Cornelia FunkeReckless Kamienne ciało Wydawnictwo Egmont...

 • Kamienny anioł

  Nostalgiczny romans obyczajowy autorki "Królowej deszczu", rozgrywający się na egzotycznej Tasmanii.

 • Lubię, kiedy mężczyzna przytula mnie. Czuję wtedy jego bicie serca .Wiem, że jestem dla niego najważniejszą osobą na świecie. Te ukradkowo rzucane spojrzenia,...

 • Gordes - miłość i schronienie Marca Chagalla

  Tam, gdzie średniowieczne, wąskie, kamienne uliczki spotykają się z górskim krajobrazem słonecznej Prowansji efekt jest zawsze oszałamiający. Turystyczna perełka południa Francji odsłania sekrety ponad tysiącletniej historii miasta. Na przedmieściach Gordes można zaś oglądać kamienne domy z niespajanych kamiennych łupków, które kształtem przypominają igloo. Tutejsi pasterze budowali je od czasów...

 • Himalajska? Też szkodzi!

  Coraz częściej, np. w programach o gotowaniu lub książkach kulinarnych, zachęca się nas do stosowania soli morskiej, himalajskiej czy kamiennej.

 • Polskie czakramy i miejsca mocy - gdzie się znajdują?

  Kamienne kręgi, z których bije uzdrawiająca energia, czakramy, których dotknięcie pozwala osiągnąć wewnętrzną równowagę, stare cmentarzyska, kościoły, grobowce. W Polsce nie brakuje magicznych miejsc mocy, chętnie odwiedzają je pielgrzymi i turyści. Na mapie naszego kraju jest ich kilkanaście. Oto najciekawsze.

 • Wyspa Wielkanocna - wskazówki dla turystów

  ...przybywają tu, aby podziwiać kamienne posągi, jednak warto zatrzymać się na dłużej, aby rozkoszować się lokalną kuchnią, niebywałymi krajobrazami i ciepłym oceanem. Moai - kamienne posągi...

 • Chianti - serce Toskani

  Dolina Chianti to jeden z najpiękniejszych włoskich regionów, kraina niezwykłych krajobrazów. Słoneczne wzgórza porastają winnice, drogi obsadzone są cyprysami, a kamienne miasta zapraszają do wypoczynku.

 • Chianti - serce Toskanii

  To jeden z najpiękniejszych włoskich regionów, kraina niezwykłych krajobrazów. Słoneczne wzgórza porastają winnice, drogi obsadzone są cyprysami, a kamienne miasta zapraszają do wypoczynku.

 • Zalesione wzgórza otaczające kamienne miasteczka, skaliste urwiska często zanurzone we mgle, wysokie klify – tak wygląda hiszpańska Galicja. Jakże inaczej, niż reszta Półwyspu Iberyjskiego!

Zdjęcia na temat: kamienne
Wideo na temat: kamienne
 • Aktor o kamiennej twarzy

  Łukasz Simlat jest uznawany za jednego z najlepszych polskich aktorów. Jak rozwinęła się jego kariera w tym roku? W "Dzień Dobry TVN" aktor opowiedział o swoich sukcesach, tegorocznych rolach i planach na przyszłość. Czy zamierza przytyć? Znani aktorzy współpracujący z Simlatem zdradzili również, co sądzą o jego talencie. Jakich porad udzielił mu z okazji urodzin Robert Więckiewicz?

 • Tanie porady, które szybko odmienią wnętrze twojego domu

  - Najważniejsze są proste pomysły - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" architekt oraz projektantka wnętrz Patrycja Zaczyńska. - Proste, kamienne płyty mogą służyć jako podkładka do owoców lub świec - powiedziała projektantka o jednym z oryginalnych pomysłów na wystrój domu. - Wyraźne kontrasty zapewniają duży dramatyzm - dodała. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Mini oczka wodne w pojemnikach

  Nie musisz mieć stawu, by hodować rośliny wodne. Mały ogródek wodny możesz stworzyć w ceramicznym lub kamiennym pojemniku.

Dyskusje na temat: kamienne