• Informacje na temat:

  kamienica

Artykuły na temat: kamienica
 • "Zazdrość" w Teatrze Kamienica

  ...próbą zrozumienia uczuć kobiety pochłoniętej zazdrością. Ironia miesza się tu z komizmem, a realizm życia z kobiecą mądrością i doświadczeniem. Tej jesieni na deskach Teatru Kamienica trzy kobiety...

 • IV urodziny Teatru Kamienica

  ...22 marca o godzinie 12:00 najbardziej warszawski z warszawskich teatrów - Teatr Kamienica rozpocznie świętowanie swoich czwartych urodzin.

 • "Old love" w Teatrze Kamienica

  ...-Szatan, Małgorzata Ostrowska-Królikowska,  Artur Barciś, Mateusz Banasiuk / Paweł Domagała   Premiera 19 października 2013 w Teatrze Kamienica w Warszawie. Zapraszamy! 

 • "Wiera Gran" w Teatrze Kamienica

  ...​24 listopada w warszawskim Teatrze Kamienica odbędzie się premiera spektaklu Anny Burzyńskiej "Wiera Gran", w reżyserii Barbary Sass.

 • Angielskie poczucie humoru w Teatrze Kamienica

  ...​1 września w warszawskim Teatrze Kamienica odbędzie się premiera spektaklu Alana Ayckbourna "Jak się kochają w niższych sferach" w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.

 • Podwyżka czynszów w kamienicach - możliwa

  Dotychczasowe zasady regulowania czynszów w prywatnych kamienicach są niezgodne z konstytucją ? uznał Trybunał Konstytucyjny. Od grudnia w prywatnych kamienicach czynsze mogą wzrosnąć nawet o 200 procent.

 • Podwyżki czynszów w kamienicach

  W niektórych o 100 procent, w innych jeszcze więcej - tak od 1 grudnia wzrosną czynsze w prywatnych kamienicach. To rezultat orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.

 • Prezent od męża za 39 milionów dolarów

  Nicole już od jakiegoś czasu rozważała przeprowadzkę do tego miasta. Dzięki podarunkowi męża będzie mogła tam zamieszkać w naprawdę luksusowych warunkach. Sześciopiętrowa kamienica liczy sobie 1200 metrów kwadratowych, mieści 16 pokoi, 8 łazienek, pokój multimedialny i siłownię. W latach 90. Mieszkał tam Michael Jackson.

 • Piotr Zelt w... spódnicy

  W "Czarnej komedii", nowym spektaklu Teatru Kamienica, Piotr Zelt paraduje w szkockiej spódniczce w kratę, czyli kilcie. Jest ku temu powód - gra Szkota. Kreując swoją postać, myślał o Seanie Connerym.

 • Marta Wierzbicka nie była w stanie patrzeć na partnera

  Przygotowując się do nowej roli - w spektaklu "Czarna komedia" - Marta Wierzbicka chodziła po domu z opaską na oczach. Ma to związek z tym, że w sztuce wystawianej przez Teatr Kamienica, gdy zapalają się reflektory, aktorzy poruszają się jakby po omacku.

Zdjęcia na temat: kamienica
Wideo na temat: kamienica
 • Czwarte urodziny Teatru Kamienica

  Kamienica to więcej niż teatr i o to mi chodzi - mówi dyrektor placówki i aktor, Emilian Kamiński.

 • Keith Urban kupił Nicole Kidman kamienicę w Nowym Jorku

  Keith Urban zrobił prezent swojej żonie Nicole Kidman. Wokalista kupił jej nowojorską kamienicę za około 40 mln dolarów. Pod koniec lat 90. mieszkał w niej Michael Jackson. Budynek ma 6 poziomów, 7 sypialni i duży kominek. Kidman od jakiegoś czasu rozważała przeprowadzkę do Nowego Jorku. Aktorka planuje bowiem rozwijać karierę na Broadwayu.

 • Artur i Agnieszka Molis - para, która sama wyremontowała zrujnowaną kamienicę

  Agnieszka i Artur Molis po kilku latach życia w Szkocji wrócili do Polski i kupili starą kamienicę, która była ruiną. Sami ją wyremontowali tworząc osiem mieszkań, a w jednym z nich zamieszkali. Skąd wziął się pomysł na zakup kamienicy? Ich mieszkanie ma 115 metrów kwadratowych i ogromny taras, z którego roztacza się malowniczy widok. Jak wygląda w środku? W "Dzień Dobry TVN" małżeństwo pokazało wnętrze kamienicy i opowiedziało jej historię. Czym się inspirowali przy jej urządzaniu?

Dyskusje na temat: kamienica