• Informacje na temat:

  kamera internetowa warszawa

Artykuły na temat: kamera internetowa warszawa
 • Stalker: Nie może przestać śledzić

  Wyobraźnia stalkerów nie zna granic. Wyślą ci drogi prezent, zostawią list na wycieraczce i zaczepią w miejscu pracy. Będą codziennie dzwonić i wysyłać smsy. Nakręcą o tobie film ukrytą kamerą, wynajmą prywatnego detektywa lub będą cię śledzić sami. Posuną się do najbardziej obrzydliwego szantażu. Nie dadzą spokoju.

 • Pierwsze gwiazdy „Teleexpressu”

  „Teleexpress” zdobył widzów szybkim tempem, młodzieżową formułą, luzem prowadzących. Jego atutem byli też sympatyczni dziennnikarze.

 • Ciekawe ogrody zoologiczne w Polsce

  Przechadzając się między wybiegami, mamy okazję podziwiać zwierzęta, które niekiedy trudno już znaleźć w środowisku naturalnym. Można wyobrazić sobie, że jest się gdzieś na sawannie, a to wszystko w środku miasta!

 • Magdalena Różczka: Znowu mam dobre sny

  ...można wylać mi szambo na głowę tylko dlatego, że jestem aktorką. Internetowa i plotkarska rzeczywistość nie znoszą próżni. - Byłam przekonana, że skoro trzymam się od niej z daleka, nic mi się nie...

 • ASUS ZenBook UX433 – wydajność i niezawodność w pięknym opakowaniu

  O ASUS ZenBook UX433 w polskiej prasie i portalach branżowych napisano już do tej pory całkiem sporo. Przede wszystkim w superlatywach. Czytelniczki, które lubią trzymać rękę na pulsie i z nowinkami technologicznymi są za pan brat, wiedzą już zatem doskonale, co to za sprzęt i na co tak naprawdę go stać. Nie będziemy więc przeciągać i już teraz wyznamy (przyłączając się tym samym do chóru pochwał i gromadnych zachwytów), że nowy ultrabook ASUS i na nas zrobił olbrzymie wrażenie.

 • Cezary Kosiński: Pomogła mi terapia

  ...od tego, z czym do tej pory miałem do czynienia. Nadal jest kamera, nadal jest reżyser, tyle że aktorzy spotykają się poprzez ekran komputera. Ale nie zapominajmy, że żyjemy w wirtualnej rzeczywistości(...) nie będzie zapotrzebowania na Czarka Kosińskiego? - Nie myślę o tym. Na razie mam dużo pracy. Zwłaszcza w TR Warszawa, dokąd wróciłem po siedmiu latach. Poza tym zacząłem uczyć w Akademii Teatralnej...

 • Podróż za jeden uśmiech

  Trzeba mieć 27 lat, by ruszyć do Azji bez planu, biletu powrotnego, z plecakiem. Trzeba być silną, żeby na starym motocyklu przejechać sześć tysięcy kilometrów po Wietnamie i Laosie. Trzeba być bezczelną, by deklarować: „Jeśli wypadnę z obiegu, a reżyserzy o mnie zapomną, trudno”. Julia Pietrucha mówi, że pracując od dziecka, nie miała czasu na myśli: czego chcę, o czym marzę. Ale już wie. W jej życiu najważniejsze są teraz miłość, przyjaźń, dobroć. Proste, ważne sprawy.

 • Marcin Kącki: Żyjemy w kulturze idiotów

  ...swoich słów, kiedy bierze odpowiedzialność za to, co pisze, mówi. Kiedy konsekwencją jest utrata wiarygodności. Bloger, vloger, publicystyka internetowa, a już na pewno anonimowe wpisy - to twórczość bez...

 • Agata Kulesza: Lęk wysokości

  Okazuje się, że nawet gdy gra pani w komedii, ta musi opowiadać o umieraniu. Agata Kulesza: - Być może mam w twarzy smutek, który dostrzega kamera i który pasuje do poważnych tematów. Rzeczywiście, w ostatnich latach grałam wymagające role i jestem z tego zadowolona, bo aktor może przejść przez życie i w ogóle nie dostać takiej szansy. To nie jest kwestia talentu, lecz w dużej mierze...

 • Kamil Durczok: Trzymam jęzor za zębami

  Jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich dziennikarzy. Spektakularna kariera, a potem równie spektakularna droga w dół. Po półtorarocznej przerwie Kamil Durczok wraca do gry.