• Informacje na temat:

  kalkuta

Artykuły na temat: kalkuta
 • Nie żyje syn Mii Farrow

  27-letni syn Mii Farrow zmarł w środę w szpitalu w Connecticut. Mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

 • Dardżyling. Królestwo najlepszej herbaty na świecie

  Dardżyling daje wytchnienie. Orzeźwia herbatą z pobliskich upraw. Podobno najlepszą na świecie, na pewno z najpiękniej położonych plantacji – z widokiem na trzeci szczyt świata.

 • ​Indie - przewodnik po kraju różnorodności

  Południowa Azja to raj dla miłośników egzotycznych kultur, barwnej różnorodności i monumentalnych historycznych zabytków. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Z naszym krótkim przewodnikiem odkryjesz prawdziwą twarz Indii, dowiesz się, co koniecznie trzeba zobaczyć w imponujących wschodnich metropoliach i spróbujesz jak smakuje wyśmienita lokalna kuchnia. Przygotuj się na niezapomniany aktywny wypoczynek!

 • Blondynka nad Gangesem

  Wyprawa Beaty Pawlikowskiej do Indii okazała się zupełnie inna, niż wszystkie jej dotychczasowe podróże. Słynna blondynka została uwięziona podczas kursu medytacji, spotkała się ze śmiercią nad świętą rzeką Ganges, przeżyła wiele chwil pełnych strachu i zwątpienia... Dzięki temu powróciła jeszcze silniejsza.

 • Hot joga - wyciska siódme poty, ale nie spala więcej kalorii

  Hot joga - stała się prawdziwym hitem w salonach fitness i z założenia miała zintensyfikować efekty tradycyjnej jogi. Jednak jak wskazują naukowcy, podczas wykonywania hot jogi, wbrew pozorom, nie spala się więcej kalorii.

 • Sposób na szczęście. Również twoje!

  Większość ludzkich nieszczęść wynika ze złych relacji pomiędzy mężczyznami i kobietami. Tak naprawdę najbardziej istotna dla większości ludzi na tym świecie jest właśnie miłość - tłumaczy siostra Małgorzata Chmielewska. - Czysty seks, wyrwany z kontekstu miłości, jest zwyczajną konsumpcją. Równie dobrze można się najeść w dobrej restauracji.

 • Krótka historia seksuologii

  Seks jest czynnością fizjologiczną i jedną z podstawowych potrzeb człowieka, a seksuologia taką samą nauką jak każda inna. Mimo to, raczej nie zaprzątamy sobie głowy tym, skąd wiemy o seksie i tym, co wiemy.

 • Tak jak w kinie

  .... Wspólnie z agencją Artists Den (Jaskinia Twórców) wyszukuje ciekawych muzyków i zaprasza na występy "unplugged". Właśnie rozmawia z Leonardem Cohenem, by jesienią zagrał... dla jej gości. Kalkuta...

 • Córka fryzjerki

  Hiszpanka, która podbiła Hollywood. Jaka jest najpiękniejsza aktorka świata?

 • Aranżowane małżeństwa

  Aranżowane małżeństwa to zbiór opowiadań, którego bohaterkami są kobiety rozdarte pomiędzy dwoma światami. Doświadczają poczucia zarówno wolności, jak również schwytania w pułapkę różnic kulturowych i starają się odkryć swoją prawdziwą tożsamość.

Wideo na temat: kalkuta
 • Kalkuta. Poznaj prawdziwe Indie

  Spacer po Howrah Bridge, najbardziej zatłoczonym moście świata, pozwoli ci poczuć atmosferę Indii. Uliczni sprzedawcy oferują swoje towary, żółte taksówki stoją w korkach, a nad rzeką Hugli rozciąga się bajeczny widok na Kalkutę.

Dyskusje na temat: kalkuta